TradeCorp Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o TradeCorp Sp. z o.o.

s

Mógłby mi ktoś powiedzieć czym zajmuje się firma TradeCorp ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Zadowolony

Jeśli chodzi o kwestię prywatnego ubezpieczenia medycznego, to niestety nie mam informacji na ten temat, ponieważ byłem zatrudniony jako student, ubezpieczenie miałem swoje. Dodatkowe benefity? Oprócz wynagrodzenia podstawowego jest możliwość uzyskania dodatkowych profitów, zależnie od wyników jakie będziemy mieli w danym miesiącu :) Podstawa to chęć do pracy i pozytywne nastawienie, a wszystko będzie super. Szkolenia są mega poziomie, dzięki Michałowi (Którego przy okazji pozdrawiam :D) można się wiele nauczyć i wykorzystać wszystko w praktyce. Team liderzy i ich zastępcy cały czas służą pomocą, przez co nie ma się czego obawiać. I tak jak już wcześniej wspomniałem, wspaniała atmosfera, to co odczułem przez cały okres pracy tam to coś niesamowitego :)

Zadowolony

Praca dla Tradecorp to ogromna przyjemność :) Pracowałem przy projekcie NC+, początkowo wydawało mi się to totalną abstrakcją, ale z czasem dzięki ludziom, którzy tam pracowali, a także super teamliderce ogarnąłem wszystko i to co robiłem było mega przyjemnością. Z doświadczenia powiem, że na poprzednich stanowiskach szedłem do pracy zestresowany, przestraszony, a teraz codziennie banan na twarzy i pozytywne nastawienie, że będę mógł współpracować z super ekipą! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Pozdrawiam!

Patrycja

@yyyyyyyy - mógłbyś/mogłabyś podać więcej szczegółów? Co sprawia, że praca w TradeCorp Sp. z o.o. jest dla Ciebie przyjemna? Informacje na temat pracodawcy będą bardzo przydatne dla potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy.

yyyyyyyy

A ja polecam grupę Kamila najlepszy team-lider i najzdrowsza atmosfera w jego grupie

Zespół TRADECORP

Drodzy Forumowicze, Zapraszamy do wyrażania opinii na temat działalności naszej Firmy. Prosimy, aby komentarze dotyczyły instytucji, a nie osób pracujących. Owe Forum nie powinno być miejscem na personalne oceny, czy komentowanie dokonań i decyzji podejmowanych przez pracowników. Za wszystkie rzetelne i zgodne z prawdą zarówno pozytywne, jak i te negatywne opinie, które pomagają udoskonalać naszą instytucję z góry dziękujemy. Zespół TRADECORP

łoś

A ja mimo wszystko miło wspominam tą firmę. Pracowałem w tamtym roku. Pozdro dla grupy Ani.

Hania

A jak jest w Rzeszowie? Ile można zarobić.

Ani

Hej, pracowałam w tej firmie w grupie Weroniki polecam! Bardzo fajna atmosfera, wszyscy pomocni pieniądze spoko i na pewno wrócę na wakacjach

Mark

No tak jest ze im wiecej sprzedajesz tym wiecej ci płąca za godzine i bonusy i prowizje... a kumpel tam telefon wygral dotykowy samsunga... jak ktos jest dobry to moze tam na play zarobic niezle

OnaOna :)
@Mark 19.12.2015 12:26

Ja polecam Rzeszów! I praca i szkolenie bardzo fajne, luźne ale dużo ważnych rzeczy się dowiedziałam, a osoby które tam pracują to naprawde super kumple i kumpele!! gorące całuski

HeavYgRINddER

A ja pozdrawiam cała firmę, trenera oraz ludzi z którymi pracowałem na pierwszej zmianie! mega pozytywne skojarzenia !

arek

@arek 25.03.2015 12:26
Firma ok, atmosfera w Krośnie bardzo dobra, a kasa różnie, jak realizowało się cele to było całkiem nieźle....

Opowiedz wincyj bom ciekaw ziomeczku. Da się tam utrzymać dłużej niż miesiąc?

d.

Pani A
@d. 09.03.2015 20:27
Beznadzieja, chyba sami "liderzy" tu piszą te opinie. słabo się zarabia, mało godzin i tyle. Przynajmniej w Krośnie.....

hmmm... mało godzin? ja ostatnio ok 130 pracowałam w marcu i nikt mi nie zabietał godzin :D i kasa dobra jak policze bonus i prowizje to nawet bardzo dobra :d nie wiem gdzie ty pracowałeś :D PS. mowie o Rzeszowie i do następnej imprezy integracyjnej, pozdrawiam ludzi z Krosna :)

co pracowała :D

Najlepsze Callcenter w Rzeszowie!

Pan Pracownik

chyba najlepsze obecnie zarobkowo oraz jeśli chodzi o atmosferę call center w Rzeszowie! naprawdę polecam! Przełożeni i trener pierwsza klasa! Pozdrawiam pierwsza zmiane ! :)

zadowolona

Bardzo fajna współpraca :)

kryss23

na jakiejn ul est cc?

Pani Ka :)
@kryss23 24.08.2014 14:16
na jakiejn ul est cc?

Zelmer, ulica Hoffmanowej

frytki

Fajni ludzie, fajni teamleaderzy, fajne szkolenie :) bardzo sympatyczna atmosfera i dobre zarobki :) Polecam :)

Dyś

jest ok :) na pewno jest tam wesoło i sympatycznie :) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)i dzięki za wspólna prace!

Tasiorek

Extra firma bardzo mili ludzie świetna atmosfera aż chce się przychodzić do pracy :) (usunięte przez administratora)byłam na kilku szkoleniach ale takiego jak tam nie miałam nigdzie...i najważniejsze jest to że wiem co się dzieje z moimi sprzedażami polecam prace w Tradecorp!!!

Jaro

Hej ja tam pracowałem 4 miesiące byłem na imprezie pracowniczej gdzie świetnie się bawiłem, atmosfera jest świetna, fajni ludzie i w ogóle. Zwolniłem się bo wyjechałem za granicę mam nadzieję że jak wrócę to wrócę do nich :) Pozdro dla Eli:)

Zostaw opinię o TradeCorp Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TradeCorp Sp. z o.o.