Opinie o Nord Logistic Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nord Logistic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nord Logistic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Logistic Sp. z o.o. w Gdynia

IRENA
@jack

czyli praca polega na samym wycenianiu ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jack

Jeżeli ktoś lubi pracować za półdarmo to jest to idealna firma, stawki które płacą są śmieszne...,

Renata
@Jack

No mi niezbyt się widzi, ale dla ciebie mogą być śmieszne pieniądze, a dla mnie jeszcze OK ;p To może podzieliłbyś się kwotą jeśli możesz? Albo chociaż widełkami? Mieliście już podwyżki w tym roku może?

@Jack

Dzień Dobry "JACK" Skąd taka wiedza? Wynagrodzenia w Nord Logistic są tajne. Jeśli pracował Pan/Pani kiedyś u nas w Nord Logistic to zarabiał Pan/Pani dokładnie tyle na ile się umówiliśmy. Przypominamy, że zgodnie z Dz.U.2022.1233 "Rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości" jest naruszeniem prawa i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej (Art 26 punkt. 1 "Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny".

Nord Logistic

Dzień Dobry, w przeważającej liczbie przypadków okres próbny wynosił 3 miesiące i kolejna umowa już była na czas nieokreślony (umowa na stałe). Pozdrawiamy

Obserwator
@Nord Logistic

O to świetnie ze taka stabilna umowa. Chaciałbym się jeszcze dowiedzieć kiedy są teraz planowe nowe przyjęcia. W sieci nic nie ma tylko archiwalne ogłoszenia na spedytora a właśnie takie stanowisko by mnie interesowało. Jaki język jest preferowany? Angielski wystarczy czy trzeba też znać inny np. niemiecki?

@Obserwator

Dzień Dobry @Obserwator Tak, mamy wolny etat. Bardzo prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na email: biuro@nordlogistic.pl Znajomość języka angielskiego w zupełności wystarczy do wykonywania pracy u nas. Czekamy na CV. Do usłyszenia. Pozdrawiamy.

Daga
@Nord Logistic

Czy wolny etat jest wciąż aktualny? Można gdzieś zapoznać się z pełną ofertą pracy? :) Jeśli chodzi o język angielski, to na jakim poziomie musi być? B2 wystarczy? Można liczyć na jakiś kurs języka angielskiego, który później zostanie wykorzystany podczas pracy na stanowisku Spedytora? :)

@Daga

Droga @Daga. Ogłoszenie jest aktualne. Treść ogłoszenia dostępna dostępna pod linkiem: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/spedytor-miedzynarodowego-transportu-drogowego-ogl65039403.html Poszukujemy spedytora międzynarodowego z minimum 2-3 letnim doświadczeniem na tym stanowisku. Język angielski musi być komunikatywny, aby móc swobodnie komunikować się z kontrahentami zagranicznymi. Doskonalenie języka obcego jest dofinansowywane przez Nord Logistic. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na email: biuro@nordlogistic.pl ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU.

@Nord Logistic

A czy doświadczenie ciut mniejsze niż 2 lata będzie wystarczające? Czy nauka języka odbywa się w godzinach pracy czy gdzieś poza firmą?

Nord Logistic

Wszystkie interesujące Panią/Pana kwestie można omówić na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do przesłania CV na email biuro@nordlogistic.pl Do zobaczenia i do usłyszenia. Pozdrawiamy

Po 3 miesiącach po okresie próbnym. Pozdrawiamy. Nord Logistic

@@Nord Logistic

Podczas okresu próbnego jest jakieś wdrożenie? Nowy pracownik jest pod opieka kogoś bardziej doświadczonego żeby nie rzucać go tak do razu na głęboką wodę? Jak to tu wygląda?

@Nord Logistic

Dzień Dobry, Dokładnie TAK. 3 miesiące okresu próbnego są na wdrożenie i poznanie procedur, instrukcji i schematów działania. Zawsze jest też przypisany opiekun, który wdraża nowego pracownika. Z poważaniem, Zarząd Nord Logistic

@@Nord Logistic

Na jakiej podstawie w takim razie określa się, czy warto przedłużyć pracownikowi umowę? Skoro okres próbny to głównie nauka... Czy trochę praktyki też w tym już jest?

jack Nowy wpis

tak robisz wyceny dla klientow i tak sprawdzaja Twoje umiejetnosci przy okazji czy dajesz rade

IRENA Nowy wpis
@jack

czyli praca polega na samym wycenianiu ?

Irena Nowy wpis

Hej. Poszukują spedytora międzynarodowego. Piszą o premii wg wypracowanego zysku. Czy mogę prosić o informacje jakie to są kwoty i ile mniej więcej udaje się realnie uzyskać premii? Jako spedytor muszę być pod telefonem po za pracą. Mogę liczyć na telefon służbowy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Nord Logistic Sp. z o.o..
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Nord Logistic

Niniejszy wpis nie dotyczy naszej spółki Nord Logistic Sp. z o.o. z Gdyni. Nie ma u nas (i nigdy nie było) ani Pana Bartka ani Pana Łukasza, ani też nigdy nie było Pana Natana. Pozdrawiamy. Zarząd spółki Nord Logistic Gdynia.

Czy można liczyć w Nord Logistic Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień Dobry. Obecnie nie. Z poważaniem, zarząd Nord Logistic

Warunkiem zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego było kiedyś między innymi 2-letnie doświadczenie na tym stanowisku w branży TSL, czy coś tu się zmieniło? Jaka podstawa i prowizja? Na ile możliwe do wyrobienia cele sprzedażowe?

@Marek

Obecnie w naszej spółce nie ma ogłoszonej rekrutacji na o stanowisko. Z poważaniem Zarząd Nord Logistic

Romek

Zabawne, że jest tutaj więcej pozytywnych komentarzy "byłych" pracowników niż ta firma miała w swojej historii. Monolog pod innymi nickami to nie rozwiązanie, jedynie budowanie wizerunku.

Olga
@Romek

Czyli domyślam się że ty masz inne zdanie o firmie? :D Szczerze jako potencjalnego pracownika te wpisy zachęcaja mnie do wyslania cv, ale twoj komentarz dał mi do myślenia. Napiszesz moze szczera opinie o warunkach pracy?

@Romek

Jesteśmy bardzo ciekawi skąd "Pan Romek" ma wiedzę ilu pracowników było zatrudnionych w naszej spółce Nord Logistic przez ostatnie 14 lat. Pozdrawiamy serdecznie Panie Romku.

@Nord Logistic

Może on sądzi, że opinie mogą wystawiać tylko Ci, którzy pracowali np., od 2020? ;p Rotacje były duże?

Irena
@Aleksandra

@Aleksandra Myślę, że on sądzi, że ten profil to jeden wielki teatr. Grono "byłych" pracowników to tylko zadowoleni z pracy ludzie, którzy zostali zmuszeni przez los, aby odejść... trzeba wiedzieć kiedy przestać.

Karol

Pracowałem w tej firmie nieco ponad rok i mogę serdecznie polecić to miejsce pracy. Przede wszystkim panuje tam super atmosfera, osoby tam pracujące są zawsze chętne do pomocy, co miało duże znaczenie dla mnie jako początkującego. Na początku jest czas żeby zaznajomić się z zasadami panującymi w firmie oraz przygotować się do pracy na danym stanowisku pod opieką szefa lub bardziej doświadczonego pracownia. Kontakt z szefostwem jest bardzo dobry, w razie problemów czy innych spraw można w każdej chwili porozmawiać, nie miałem takiej sytuacji żebym został zignorowany. Warunki płacowe są znane od samego początku a wypłata jest zawsze na czas. Zawsze będę miło wspominał pracę w Nord Logistic, chętnie zostałbym dłużej ale niestety ze względów osobistych musiałem zakończyć współpracę z tą firmą. Jeszcze raz serdecznie polecam :)

@Karol

Karolu. Bardzo Ci dziękujemy za ten czas spędzony z nami. Byłeś bardzo ważną częścią naszego zespołu i żałujemy, że nasze drogi się rozeszły. Bardzo się cieszymy, że dobrze Ci się u nas pracowało i zachowałeś pozytywne wspomnienia. Życzymy Ci wiele sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym ! POWODZENIA !

@Karol

Ile trwa taki okres przygotowawczy i zapoznawczy? ;)

Nord Logistic

Szanowni Państwo Nasze dane kontaktowe są ogólnie dostępne w internecie, więc jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu. Zapraszam na naszą stronę www: https://nordlogistic.pl/nasz-zespol Miłego dnia. Z poważaniem Nord Logistic

Witam wszystkich mam pytanie pracował ktoś w tej firmie i może i coś powiedzieć na temat planuje wyjechać i nawiązać współpracę z tą firmą z góry dziękuję życzę miłego popołudnia

Agnieszka

a jakie stanowisko Cię interesuje? też mam takie plany na wakacje :) nie boisz się jechać sam?

@Agnieszka

Własne się boje ale nie na wakacje planuje teraz ale zawsze można się zgadzać mg później jechać towarzystwa potrzymać zawsze zkims raźniej

@Agnieszka

A ty się boisz ?

Aleksandra

A to nikt z Twojego otoczenia nie jeździł? Bo lepiej chyba znać kogoś choć troszkę, żeby faktycznie było raźniej. Ale co myślisz, że na kogoś okropnego natrafisz?

Kacper

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś może coś powiedzieć o firmę mg podać adres e-mail żeby ktoś mógł prywatne napisać

Każda firma, ma swoje plusy ale również MINUSY. Niestety tutaj się tego nie dowiecie. Opinie nie koniecznie obiektywne tworzone głównie w celu polepszenia wizerunku. Biorąc pod uwagę podjęcie pracy warto przejrzeć wszystkie komentarze (koniecznie zacząć od tych NAJSTARSZYCH) mogą wiele wnieść do realizmu podjęcia decyzji.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Nord Logistic Sp. z o.o.?

NORD LOGISTIC

Witam. Nie pracujemy systemem 12/12. Pracujemy od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Pozdrawiam.

@NORD LOGISTIC

Witam, na Państwa stronie internetowej znajduje się informacja o całodobowej obsłudze klientów, czyli można zrozumieć, że poza ramami przedstawionymi powyżej pracownicy mają bezpłatne nadgodziny?

Nord Logistic

@Pytanie: Witam serdecznie, na wstępie chciałbym bardzo podziękować, że śledzi Pani / Pan nasze poczynania już od wielu miesięcy. Zapoznał,-a się Pani/Pan nawet z naszą stroną www. Dziękujemy - czujemy się zaszczyceni. W odpowiedzi na zadane pytanie informuję, iż żaden pracownik zatrudniony w Nord Logistic Sp. z o.o. nie pracuje dłużej niż 40 godzin tygodniowo zgodnie z Kodeksem Pracy oraz zawartą umową o pracę. Szczegółów dotyczących wynagrodzeń z oczywistych względów nie podajemy do publicznej wiadomości. Jeśli jest Pani / Pan zainteresowana,-y podjęciem pracy w Nord Logistic to proszę o przesłanie swojego CV na adres: biuro@nordlogistic.pl Z chęcią rozważymy Pani / Pana kandydaturę. Życzymy wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach. Pozdrawiamy serdecznie. Zarząd Nord Logistic.

Pytanie nr 2
@Nord Logistic

Zatem kto obsługuje klientów 24 godziny na dobę? Lub czy można rozumieć to tylko jako dobrze brzmiący slogan reklamowy?

@Pytanie nr 2

A to już jest nasze Know-how - tego publicznie zdradzić nie możemy. Zapraszamy do dalszego śledzenia naszych poczynań. Pozdrawiamy serdecznie. Nord Logistic.

Ok
@Nord Logistic

Rozumiem, że trudne pytania niestety nie znajdą tutaj odpowiedzi. Śledzić dalsze poczytania oczywiście będę, patrząc jak duże zaangażowanie wkłada przedstawicielstwo Waszej firma w tworzenie nowych postów zdecydowanie trzeba to sprawdzać.

ex
@Pytanie nr 2

Proponuję najpierw zapoznać się ze specyfiką pracy w tej branży, aby nie zadawać potem (usunięte przez administratora) pytań. Po prostu jeśli klient ma jakiś naglący problem to może do spedytora zadzwonić czy napisać i ten mu odpowie. Tak samo może liczyć, że jak pojawią się problemy, to spedytor poinformuje go nawet w dzień wolny lub po godzinach pracy, a nie dowie się dopiero w najbliższym dniu roboczym o 8:00 rano z e-maila.

Najlepsze miejsce w jakim pracowałem , super atmosfera , wspaniałe szefostwo i bardzo dobre warunki pracy. Polecam każdemu !

@Adam

Adam. Bardzo Ci dziękujemy za pozytywną opinię o nas. My również życzymy Ci powodzenia i pamiętaj: "marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia !" Good Luck !!!

Adam 2
@Adam

Adamie, same pozytywy płynące z pracy w tej firmie. Dlaczego zaryzykowałeś zmianę pracy skoro wszystko tak wspaniale współgrało?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nord Logistic Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nord Logistic

Auto SŁUŻBOWE marki FORD jest stale do dyspozycji pracowników w CELACH SŁUŻBOWYCH. Poza tym standard: komputer i tel. kom.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nord Logistic Sp. z o.o.?

Kaszubka

Nie pracowałam nigdy w Nord Logistic, ale współpracuję z dziewczynami i chłopakami z Norda od wielu lat i z każdym z nich pracuje się bardzo miło i profesjonalnie. Nigdy nie słyszałam o żadnych "kwasach" u nich w spółce - na zewnątrz nigdy nic "nie wyciekło", ale jak z nimi rozmawiam (a robię to często) to nigdy nikt nie narzekał na swoją koleżankę, kolegę z pracy czy szefostwo - stąd wnioskuję, że atmosfera jest dobra, ale może wypowie się ktoś kto u nich pracuje lub pracował. Ja z mojego doświadczenia dobrze postrzegam zarówno spółkę (super płatnik) jak i osoby tam pracujące. Polecam współpracę z nimi.

Zadowolona

Jak pracowałam w Nordzie to atmosfera była bardzo spoko, zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koleżanek i kolegów. Nigdy z nikim się nie pokłóciłam bo nie było o co. Wszyscy wzajemnie się wspierają. Nie ma wewnętrznej rywalizacji jak w korpo tylko wzajemna pomoc i dążenie do osiągania wspólnych celów. A imprezy integracyjne wspominam najlepiej :-) Szkoda, że nasze drogi się rozeszły, ale i tak pracę u nich wspominam bardzo miło. Pozdrowienia dla całej ekipy.

Odpowiedź

Zdecydowanie, jedna z lepszych prac jakie miałem pod tym względem, człowiekowi aż tak nie wadziła ta perspektywa poniedziałkowej pracy :D

Aleksander
@Odpowiedź

Piszesz w czasie przeszłym, więc przypuszczam, że nie pracujesz już w tej firmie. Możesz napisać, co takiego się stało, że nie ma Cię już w szeregach pracowników tej firmy? Chyba że kompletnie źle interpretuje Twój wpis.

Bolek
@Aleksander

Teraz to i tak już wszystko stoi

Wojnar

Rozpocząłem własną działalność ze szwagrem :) przymierzaliśmy się już długo, planowania było sporo, a Nord zapewnił mi sporo cennego doświadczenia.

Czy w Nord Logistic Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

3City expert

TAK. Cała ekipa firmy wraz z szefostwem jest na "TY". Wspólnie pracujemy w połączonych pomieszczeniach, wspieramy się nawzajem w pracy (oraz czasami poza nią również) oraz wspólnie się śmiejemy i wspólnie martwimy w zależności od okoliczności. Ogólnie jest naprawdę spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Logistic Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Nord Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Logistic Sp. z o.o.?

Nord Logistic Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Hutnicza 3
    81-212 Gdynia