Nord Logistic Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Nord Logistic Sp. z o.o.

Justyna

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. do firmy Nord Logistic Sp. z o.o. - Gdynia na stanowisko administracyjne. Tydzień przed datą rozmowy postanowiłam zrezygnować z rekrutacji na to stanowsiko, o czym niezwłocznie poinformowałam osobę, która się ze mnią w tej sprawie kontaktowała. Swoją decyzję poparłam argumentami, że wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej nie satysfakcjonuje mnie, jako osobę z wykształceniem wyższym oraz długoletnim doświadczeniem. W odpowiedzi otrzymałam: "Witam. To szkoda bo z uwagi na Pani wyksztalcenie i kwalifikacje chcialem Pani zaproponowac zupelnie inne stanowisko w mojej firmie i oczywiscie za inne wynagrodzenie. " Pytajac, czemu nie otrzymałam takiej informacji podczas rozmowy telefonicznej oraz czy moge prosić o szczegóły otrzymałąm odpowiedź: "Najpierw chcialem sie z Pania spotkac i porozmawiac w cztery oczy a nie przez telefon. Coz. Oferta juz nieaktualna." ABSURD. Bardzo żenujące zachowanie.

Znacie firmę Nord Logistic Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Nord Logistic Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Logistic Sp. z o.o.