Opinie o HeadChannel Limited w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HeadChannel Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HeadChannel Limited o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HeadChannel Limited w Katowice

dfr

Atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach @amore, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie u nich.

c#

Firemka dla studentów, kombinowane umowy żeby uciec z podatkami i takie tam...

kamil

Na rekrutację czekać nie musisz @Roman na stronie piszą, żeby zostawiać cv jeśli uważasz, że twoje kompetencje są wystarczające

Roman

Słyszałem od kumpli, że ta firma inwestuje w ludzi. Osobiście jak znudzi mi sie praca w outsourcingu to będę aplikował.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant / Konsultantka infolinii
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
HeadChannel

Cześć Martyna, Bieżące ogłoszenie na programistę ASP.NET i wszystkie wymagania znajdują się na naszej stronie pod adresem: http://www.headchannel.pl/oferty-pracy/programista-serwerowy-aspnet/

martyna

"doświadczony programista. NET" to jednak trzeba przyznać brzmi dość niejednoznacznie, różne interpretacje. możecie konkretnie napisać jakie doświadczenie będzie wymagane od kandydata aby mógł zdobyć to upragnione zatrudnienie? z góry dziękuję za opdpowiedź

HeadChannel

@3e4rt Zawsze możesz zostawić swoje CV korzystając z formularza: http://www.headchannel.pl/zostaw-cv/ W tej chwili będziemy otwierać rekrutację dla doświadczonych programistów .NET

3e4rt

@kamil no a nie wiesz moze czy na tej stronie o ktorej piszesz jest jakas zakładka z ofertami pracy?

Erlich Bachman

Polecam serial Silicon Valley :) HC to taki Pied Piper (organizacja pracy i firmy). Nawet niektórzy pracownicy podobni do tych z serialu. Ale jest śmiesznie :)

kamil

Jestem pod wrażeniem wyżej wspomnianej strony internetowej HeadChannel Limited. Nie dość, że jest profesjonalnie zrobiona, to praktycznie wszystkie informacje są podane na tacy. Ilość benefitów aż zdumiewa - pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe itp.

he

o kurcze a myślałem, że rekrutacja już się zamknęła bo nie mogę znaleźć waszej oferty, ale w takim razie już wysyłam aplikacji, dzięki HeadChannel za opinię :)

HeadChannel

Rekrutacja w firmie jest cały czas otwarta. Można aplikować poprzez ogłoszenia pracy, które wystawiamy na portalach. A można również bezpośrednio poprzez naszą polskojęzyczną stronę internetową www.headchannel.pl Serdecznie zapraszam

HedCzanel

firma dla młodych, pięknych, dynamicznych i zdolnych nic tylko startować do wyścigu

kamil

czy rozwój równa się temu, że będą Państwo prowadzili rekrutację? po forum widać, że zależy wam na pracownikach i opiniach o firmie, chciałbym u was spróbować sił :)

HeadChannel

Nie jestesmy dużą firmą ale w zeszłym roku mocno przyśpieszyliśmy. Postawiło nas to w nowej sytuacji, przed nowymi wyzwaniami i problemami. I faktycznie czasami wydaje się że większość czasu idziemy pod górkę, ale w końcu kto stoi w miejscu ten się cofa. Staramy sie jednak, żeby w tej drodze na szczyt każdy miał świadomość tego co za nami i co jeszcze przed nami. Dlatego też raz w miesiącu przekazujemy szczególowy update z kluczowych działów firmy. Dodatkowo stworzyliśmy grupy, które mają bezpośredni wpływ na strategię i rozwój firmy. Mają szanse wziąść byka za rogi, wykazać się inicjatywą, kreatywnością i bezpośrednio kształtować przyszłość firmy i swoją. Transparentność jest dla nas ważną kwestią i komunikujemy to również na rozmowach kwalifikacyjnych . Zdarza się, że korzystamy z usług agencji rekrutacyjnych, które przekazują nasz feedback. Jak się jednak okazuje nie zawsze ma to miejsce wiec postanowiliśmy zmienić naszą politykę w tym zakresie i będziemy zwracać się bezpośrednio do kandydatów. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

barack

warto jak sie na rozmowie da słowo, że bedzie info niezależnie od wyników, tego słowa dotrzymywać

HeadChannel

Masz racje, że przy nagłym rozwoju firmy zawsze są ryzyka, na które musimy bardzo uważać, aby tak jak piszesz, ten napełniający sie balon nie odleciał lub nie pękł. Zdajemy sobie sprawę z ryzyk i cały czas je monitorujemy. Poniżej lista rzeczy, które robimy: · Szukamy dużych klientów, którzy zagwarantują długie projekty oraz stabilność finansową · Kontrolujemy wydatki oraz utrzymujemy płynność finansową · Ograniczamy zbyt gwałtowne powiększania się firmy · Starmy się ograniczyć rotację pracowników. Nie wszystko tutaj zależy od nas, ale walczymy o zdolnych i zaangażowanych pracowników Dla niektórych to mało, dla innych wystarczająco. Ryzyka są zawsze i nie można ich ignorować ale wierzymy, że współnymi siłami zdołamy je wyeliminować.

devmaster

A balon rośnie i rośnie. Czy pęknie? Czy może odleci? Tego chyba nikt nie wie ale może jakoś to uciągniemy (dla dobra ludzi którzy tu pracują). Byle mniej eksperymentów a koncentracji na tym co potrafimy robić.

dv

Wszystko fajnie tylko trzeba w końcu zacząć oddawać projekty do klientów i za nie kasować bo firma musi zarabiać na siebie

hejho

jak dla mnie ta firma jest super i w sumie zastanawiałem się swego czasu jak oni robią to, że mają tak dobrą renomę :) fajna sprawa, fajna atmosfera, wypłaty zawsze na czas, no nic tylko pracować :) dajcie znać jakie wy macie doświadczenia z nimi, chociaż myślę, że wszyscy mają pozytywne ;) pozdrówki

Zostaw merytoryczną opinię o HeadChannel Limited - Katowice

• Jak się pracuje w HeadChannel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy HeadChannel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HeadChannel Limited?

Kandydaci do pracy w HeadChannel Limited napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HeadChannel Limited
2.3/5 Na podstawie 183 ocen.

HeadChannel Limited