Muzeum Archeologiczne

Gdańsk

Opinie o Muzeum Archeologiczne

ala

halo halo czy ktos w ogole tutaj wchodzi? moze i bede pierwsza. ale weszlam tutaj zeby sie dowiedziec jak sytuacja w firmie? czy w najblizszym czasie beda prowadzone jakies nabory? mi akurat chodiz o muzeum archeologiczne w krakowie. chcialabym sie zalapac jako osoba do prowadzenia roznych lekcji i warsztatow. z gory dziekuje za pomoc.

Słowa kojarzące się z Muzeum Archeologiczne (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Muzeum Archeologiczne: Najbardziej nie podobało mi się w Muzeum Archeologiczne:

Zostaw opinię o Muzeum Archeologiczne - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Archeologiczne