metalpol

Węgierska Górka

Opinie o metalpol

rzeczywiście,mój kuzyn też pracuje w tej firmie i muszę przyznać że ten zakład a raczej z tego co mówi [usunięte przez moderatora] to jakaś demokratyczna porażka, i jeszcze dziś w dobie wolności słowa wszyscy dalej cicho siedzą,trochę nie rozumiem szczególnie tych pracowników tych pracowników którzy mają rodziny na utrzymaniu,ale przynajmniej wiem że ja mogę Bogu dziękować za moich pracodawców,tzrymajcie się cieplutko i więcej odwagi do otwarcia buzi

Zostaw opinię o metalpol - Węgierska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metalpol