Bocianie Gniazdo

Pogorzelica

Opinie o Bocianie Gniazdo

Agnieszka

Jakie dodatki do pensji oferuje Bocianie Gniazdo swoim pracownikom?

Mick

Tak, na obozach żeglarskich faktycznie jest jedna z lepszych firm

wiolka

@bajor, a ten krag ludzi o jakich mówisz, to on jest duży czy nie za bardzo? Pytanie drugie to takie czy da się jakos w ten kręg dostać, żeby pracować u nich? Bo nie wiem czyto jest jedyna droga, jak tak to nie będę się bawiła w zadne rekrutacje czy listy motywacyjne tylko spróbuje tą drugą drogą jednak.

piechur
@wiolka 11.03.2015 13:29

hej. Znam trochę te firmę bo nie raz zdarzało mi się z nimi pływać na różnych obozach żeglarskich. Wiem , że wiele osób które zaczynało właśnie od takiego pływania - obecnie pracuje w Bocianim Gnieździe. Firma bardzo szybko się rozwija, właściciel z Radomia widać , że ma głowę na karku do tego biznesu.

kajtek

mi się wydaje, z ewystarczy się z nimi skontakotwac jakoś osobiście i pwooedziec własnie w jakim fachu miałao się dośwoadczenie @tomek, Ty już u nich w końcu byłes czy nie? Dobrze byłoby się właśnie dowiedzieć z pierwszej ręki jak to naprawde u nich jest, a nie polegac tylko jakimś zasłyszanym rzeczom.

tomek

w sumie już po sezonie takim głównym pewnie, a raczej na pewno, ale może szukają kogoś do pracy jakiejkolwiek- jak to mówią "murarz, tynkarz, akrobata" żadna praca mi nei straszna, doświadczenie mam w sumie na wielu płasczyznach; Czy wystarczy po prostu zanieść CV? @heniek- byłeś w końcu czy nie, udało Ci się?

Marko

@heniek, a wiesz gdzie jest Bocianie Gniazdo? Jesli tak to zasuwaj z wydrukowanym CV i masz sprawe załatwioną.

heniek

@bajor, to znaczy jakie jest najlepszy sposób, by Bocianie Gniazdo odezwało się do czlowieka, czy jak do nich aplikować? Ty pracujesz?

bajor

z tego co wiem, to do Bocianiego przyjmują przede wszystkim ludzi ze swojego kręgu, Nie ma tu jako takiej rekrutacji

Ktoś

W Hotelu "Bocianie Gniazdo" pracuję się bezstresowo, przyjemnie i płaca też jest na odpowiednim poziomie jak na warunki panujące w innych hotelach.

-Realista-

Forum ma to do siebie ,że większość ludzi pisze na nim bzdury. Trzeba samemu zatrudnić się i sprawdzić jak jest naprawdę. Skoro ludzie tam pracują, to niech nie narzekają.

Bocian

Do szczęśliwej bezrobotnej - Kobieto bzdury wypisujesz....

Mila

Wcale nie jest tak źle, zależy na jakim dziale pracujesz.

Rollo

Jest jak jest w Polsce lepiej nie będzie.!

Ja

W innych ośrodkach też nie ma raju nie przesadzajcie ludzie ....

obserwatorka

Zgadzam się w 100 % i nic w tym komentarzu nie jest przesadzone współczuję ludziom tej męczarni w tym zakładzie gdzie traktują pracowników jak [usunięte przez moderatora]

szczęśliwa bezrobotna

cóż.. odetchnęłam z ulgą, gdy po raz ostatni opuszczałam mury tego \\\"zakładu dla obłąkanych\\\".. atmosfera może i w porządku- jeśli chodzi o współpracowników, ale permanentna inwigilacja i chorobliwa dociekliwość ze strony pracodawcy była strasznie męcząca, a niekiedy wręcz stresująca.. nadgorliwość gorsza od faszyzmu. no i druga istotna sprawa.. płaca - jeśli nie była w ratach, to z dwumiesięcznym opóźnieniem. nieznany był również termin \\\"nadgodziny\\\". nawet jeśli były, a były, to pracodawca odliczał przerwy, które przy 12-godzinnej zmianie należą się jak psu buda.. mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości sytuacja pracowników Bocianiego Gniazda się polepszy, zostaną docenieni i szanowani przez swojego pracodawcę, bo gro osób wykonuje tam kawał solidnej roboty i należą im się godziwe warunki pracy. za miłe chwile, które były miłe dzięki wspaniałym ludziom, dzielącym wraz ze mną los uciśnionego pracownika, zostawiam ocenę dostateczną. chociaż akurat im się dużo więcej..

Zostaw opinię o Bocianie Gniazdo - Pogorzelica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bocianie Gniazdo