Opinie o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RoKo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RoKo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Obserwator

Witam jakie sa stawki w firmie jak wygladaja rotacje co z kwaterami czy na chwile obecna zatrudniacie pracownikow?

@Obserwator

Zamiast obserwować prosimy jak zawsze o przesłanie CV lub kontakt tel z Firmą . W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego otrzyma Pan od nas ofertę zatrudnienia

ARKADIUSZ DE TECADE

Witam. Zakonczylem prace w Gotemborgu jako spawacz, na budowie mostu gluwnego, Jestem zainterisowany pracom na KTB, teraz mam pytanie , jakie warunki i place morze zapropanowac wasza firma. Muj numer kontaktowy (usunięte przez administratora).

@ARKADIUSZ DE TECADE

Dziękujemy za zainteresowanie W obecnej chwili nie zatrudniamy spawaczy

Chce pracowac

Od kiedy można podjąć pracę np w Szwecji, i po proszę o numer kontaktowy i e-maila .

@Chce pracowac

Dane kontaktowe znajdzie pan po lewej stronie w zakładce kontakt. . Zapraszamy w pierwszej do przesłania CV w celu usprawnienia dalszej rozmowy kwalifikacyjnej i zaproponowania odpowiedniego stanowiska do aktualnych potrzeb naszej Firmy .

Chce pracować

Firma potrzebuje ludzi do pracy w Szwecji ,oraz jakie są stawki , rotacjie?

@Chce pracować

Firma prowadzi prace również na rynku szwedzkim . W celu zapoznania się z aktualną ofertą pracy , kandydatów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszą Firmą lub przesłanie CV drogą elektroniczną .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RoKo Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jak wygląda praca w roko za granicą czy podpisuję się kontrakt i pracuje np. tylko w Niemczech czy po jakimś czasie np. po pół roku można jechać pracować do Szwecji ?

@Andrzej

Firma nie stosuje takich rotacji , np pracownicy delegowani do Niemiec podpisują umowy na 2 lata .

Dzień dobry wszystkim na jaki nr telefonu można się dodzwonić do firmy bo stacjonarny nie odpowiada 228245136

@Marcin

Jeśli chwilowo ktoś nie odbiera , lub dzwoni Pan poza godzinami pracy biura - prosimy o pozostawienie wiadomości głosowej lub kontakt przez biuro@roko-budownictwo.pl . Oddzwonimy wtedy do Pana.

Czy często w firmie RoKo Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak oczywiście . Zawsze przeprowadzamy ja w pierwszej kolejności .

Maly

Szukam Pracy w zawodzie operator żurawia wiezowego. 6 lat doswiadczenia.Na jakie Warunki finansowe moge liczyc u Was w Firmie

@Maly

Proszę o przesłanie CV i kopii uprawnień . Dane teleadresowe znajdzie Pan w zakładce Kontakt .

@Maly

Kolego więcej niz Ci obiecają nie zarobisz (usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w RoKo Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, bez problemu.

Weronika
@blablabla

Rozumiem, że jesteś pracownikiem RoKo. Czy możesz nam również napisać, czy firma zapewnia Wam dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowej? Jestem ciekawa, ponieważ wiele pracodawców motywuje w ten sposób swoich pracowników.

@Weronika

Wiesz co Weronika, myślę że warunki w firmie są jak na dzisiejsze realia są całkiem spoko. Masz zapewniony przelot, dojazd do prazy z miejsca zakwaterowania i mieszkanie. Generalnie masz się tylko wyżywić i pracować. Niestety żadnych dodatków na karty sportowe nie ma, ale jeśli chcesz uprawiać sport to nikt nikomu nie broni. Wciąż jest to polska firma delegująca swoich pracowników za granicę.

@blablabla

(usunięte przez administratora) Warunki mieszkalne wyglądają raczej niezbyt, często meble to te jakie sobie zrobisz sam na budowie, mało kiedy trafi się na ładne mieszkanie. Przeważnie jedna łazienka na 8 osób. Ale to w większości polskich firm jest tak samo.

Niezależny

Witam to prawda że w ostatnich dwóch miesiącach sporo ludzi się po zwaniało z roko?,proszę o opinię bo nie wiem czy mam składać tam papiery o pracę .

@Niezależny

@Zaineresowany/Niezalezny . Szanowna Pani/Panie jeśli ma Pani / Pan jakiekolwiek wątpliwości wobec naszej Firmy proszę rozważyć zatrudnienie u innego pracodawcy . Na rynku budowlanym jest nadal duże zapotrzebowanie na dobrych pracowników . Odpowiadając na Pani/Pana pytanie informuje , że Firma Roko kształtuje poziom zatrudnienia zgodnie z zapotrzebowaniem obecnie realizowanych kontraktów . W ostatni okresie nastąpił przyrost ogólnej liczby pracowników w Firmie Roko.

Nizależny
@RoKo Sp. z o.o.

Dobrze by było jeśli ktoś z pracowników,lub z tych osób którzy pracowali by się wypowiedzieli na temat firmy.

@Nizależny

Ja uważam że to prawda że wiele osób poodchodziło z firmy Roko pracujących w DE. Natomiast co do pracy w tej firmie to jest taka że tu niby pisza ze wzrosła liczba pracowników a nadal są swieze ogłoszenia z kilku dni że potrzebują ludzi we wszystkich zawodach do pracy . Plusem tej firmy jest to że jest wyplacalna, ale trzeba czekać półtora miesiąca na wypłatę i niestety ale pracujące soboty za które nikt ... Minusem : Dużo urlopów bezpłatnych, a bezpłatny urlop nie wlicza się w czas pracy i często jest pisany jak jedziesz nawet na weekend do Pl na sobotę niedzielę. Ale zawsze możesz spróbować czy Ci odpowiada ta praca czy też nie :)

@John

Jak pracuje kilka ładnych lat w firmie to nie zdarzyło się żebym czekał na pieniądze 1,5 miesiąca,także takie głupoty wyssane z palca to można wciskać ale nie nam. Jeszcze nie było żeby wypłaty nie było. Dla mnie takie opinie to piszą wszyscy Ci którym się w karierze nie wiedzie i po prostu swoje umiejętności zastępują opiniami z czterech liter. na każdej budowie w RoKo trzeba pracować, za samą obecność na budowie nikt nikomu nie zapłaci. Tyle w temacie.

@blablabla

Bla bla bla czy ja napisałem gdzieś nie prawdę ??? Czy Ty kolego nawet jesteś nieświadomy że wypłatę otrzymuje się po przepracowanym półtora miesiąca ??? Sam mówię że firma jest wyplacalna, bo tak jest ! Tylko że zaczynasz pracę np. 1czerwca to kasa jest kiedy ? W połowie lipca za przepracowany poprzedni miesiąc ( Taka informację masz też zawarta w umowie, wystarczy potrafić czytać )

@John

Wszystko jest wyraźnie napisane na umowach i aneksach i masz rację wystarczy je czytać, ale widzę że Ty chcesz soją elokwencją wyjść ja wątpliwe wyżyny swojej inteligencji a nam w firmie filozofów nie trzeba. Przeczytaj lepiej jeszcze raz całe swoje ,,mądre'' wypowiedzi i przemyśl. Ps. nie wiem z kogo chciałeś zrobić idiotę ze mnie czy z siebie???

@Nizależny

Kolejny napięty... ????

DZAMBO
@Niezależny

Krzysztof

Chętny

Karol

Praca jest ok. W Opolu było wszystko jak powinno. Kiedyś może jeszcze wrócę do nich.

Wojciech
@Karol

Jeżeli planujesz jeszcze wrócić do pracy w firmie RoKo, to zastanawia mnie, dlaczego w ogóle odszedłeś? Zastanawia mnie, co było powodem takiej decyzji.

Ciekawy

(usunięte przez administratora) ? (usunięte przez administratora)?

@Eksportowiec Ze względu na dużą skale Firmy prowadzimy nabór w zawodach budowlanych cały czas na bieżąco. Dane adresowe i email znajdzie Pan w zakładce Kontakt . Proszę przesłać CV wraz z udokumentowanym przebiegiem pracy w wymienionych przez Pana zawodach - skontaktujemy się z Panem .

takrysiak@wp.pl
@RoKo Sp. z o.o.

Operator zurawia wiezowego -na budowie poza granicami polski.

@takrysiak@wp.pl

Proszę o przesłanie CV i kopie uprawnień na żurawie wieżowe

@RoKo Sp. z o.o.

Cytujecie posty z przed roku... Dzięki ale wolę inne firmy... ????

@John Proszę się nie dziwić , że Firma zwiększając zatrudnienie daje ogłoszenia o naborze pracowników - to normalne ) Przyjmuje Pani/Pan ,że wypłata jest należna za cały miesiąc zaraz po podpisaniu umowy w pierwszym dniu - wtedy to prawda))))) W Firmie ROKO wypłata jest naliczana na koniec miesiąca i wypłacana do 15 kolejnego m-ca

Zdziwiony

Witam chciałbym się zatrudnic w firmie ale doszły mnie pogłoski że duże ilości ludzi się zwalnia proszę o opinię ?

@Zainteresowany

Witam chciałbym się zatrudnic w firmie ale doszły mnie słuchy że ludzie masowo się zwalniają proszę o opinię ?

@Zainteresowany

Dzień dobry. Czy szanowna firma może mi powiedzieć jak wypłacany jest urlop wypoczynkowy skoro już go podpisujemy?

Szanowny Panie w naszej Firmie nie ma takich przypadków . Jeśli jest Pan rzeczywiście naszym pracownikiem proszę zwrócić bezpośrednio się do do działu Kadr lub bezpośredniego przełożonego w celu wyjaśnienia sprawy .

DZAMBO

Zostaw merytoryczną opinię o RoKo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RoKo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

RoKo Sp. z o.o.