ROKO SP. Z O.O.

Opinie o ROKO SP. Z O.O.

nik

Nie polecam małe zarobki Nie płaca za każda godzinę

cvc

mam

Alex

Czy ktoś może napisać jak jest w Norwegii ile płacą zbrojarzom i w jakiej walucie ja słyszałem że w koronach a większość pisze na forum że w euro to jak to rozumieć z góry wielkie dzięki za odpowiedź pozdrawiam wszystkich ambitnych

Szukam

Widziałem ogłoszenie do Niemiec, jakie są stawki dla operatorów i co ile zjazdy do kraju..?

prawda

Pracowalem w roko w polsce pod prezesem ptaszkiem i moge szczeze powiedzieć że ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko jest głuchy na skargi i uwagi pracowników na temat zachowania majstra badż kierownika którzy traktują ludzi jak sami byli traktowani czyli od rana słyszysz ze jesteś beznadziejny i nic się nie znasz i gorsze określenia .Jeżeli chamstwo i poniżanie oraz oczernianie komuś odpowiada to polecam jest pod dostatkiem.

Exportowiec

Witam.... Mam prosbe ..czy może ktos cos wiecej powiedziec na temat pracy w Skandynawi...(interesuje mnie jak to wyglada finansowo, oraz co ile mozna liczyc na jakis wyjazd do PL ) inne sprawy niekoniecznie gdyż pracuje w tej firmie kilka lat w Niemczech i wiem jak to wyglada.. Bede bardzo wdzieczny za info... Pozdrawiam Kolegów...

PRO

Gorszej firmy nie znalem - dopóki nie zatrudniłem się gdzie indziej ) Nie wiem po co to forum - dla paru procent cieniasów , frustratów , alkoholików , chcących zostać milionerami po paru miesiącach pracy w budownictwie . NIKT nie ponosi odpowiedzialności za to co napisze , każdy o każdym czy każedej firmie może napisać cokolwiek ) Czyli ponad 300 osób pracujący w Polsce , NIemczech , Skandynawi , Islandii to debile ? Wypłaty pewne , zusy , zwroty podatku , zasiłki rodzinne , żadnych opłat za kwatery czy busy . Narzekajcie dalej - za parę lat już nie tylko w Polsce ale w całej Europie będą pracowć zamiast nas inne tańsze nacje . Proszę o jeden link do jakiejkolwiek Firmy z pozytywnymi opiniami od budowlanych polskich internetowych hejterów

On

Gorszej firmy nie znalem

Lechia

Szkoda w tym wszystkim tylko tego chłopaka piotrka

sledz

ja pracuje na Timro w szwecji ogólnie jest jakotako jesli pracujesz pod majstrem Łukaszem to wszystko fajnie ; spoko gościu wykształcony ;pracowity ; gorzej jak dostaniesz się pod Zygmunta to jesli nie jesteś jego jednym z 3 przydupasów to masz przewalone ; gościu uważa się za majstra a nie umie czytać planów nie mówiąc już o angieslkim ;dochodzi do tego iż dopisuje swoim przydupasom nieiustniejące godziny .Podsumowując jak trafisz dobrze to aż chce sie pracować a jak trafisz na takiego jak Zygmunt chce się żygac

Żuraw

Witam ma pytanie jak wygląda praca jako operator żurawia? Ile płaci i po ile godzin się pracuje? Czy operator to też murarz, cieśla, zbrojarz itp itd? Czy może ktoś pomóc.

Andreas
@Żuraw 14.03.2017, 14:43

Tak w DE jak sterujesz z dołu to musisz robić wszystko co Ci powiedzą czyli ogólnie do pomocy cieśli ,murarza czy zbrojarza , bo wiadomo jak siedzisz w kabinie to nic innego Cie nie obchodzi.Ogólnie ok ,robisz 10 +1hprzerwy . Pieniądze nie za duże ,bo co miesiąc ok .1300 Nie sprubujesz ,nie zobaczysz. Aha, duże rotacje.

Garwolin

Haha ludzie chłop swego syna nie chece u siebie w firmie. Sami pomyslcie typ ma 350 pracowników w Niemczech, Szwecji i Islandi a syn się poniewiera po innych firmach.

Eksport

Jestem na budowie w timro w szwecji robi się różnie czasem trzeba przycisnąć czasem luz płacą na czas +zaliczki kwatery I dojazdy zapewniaja pieniadze jak w kazdej innej polskiej firmie Mniej wiecej dycha wychodzi jedyny minus to majster staszek chuja sie zna I gnebi ludzi dogadujacych sie po angielsku lepiej sie nie chwalic I nie pokazywac ze sie zna jezyk

Szukam

Witam. Chciałem się zapytać o warunki w Niemczech...? Jakie pieniądze ? I co ile są zjazdy do kraju? Jest to jakoś wyznaczone przez firmę czy tak jak większości innych firm na wydre jak się uda. Pozdrawiam

nie znajomy

Witam mam takie pytanie jak wygląda rekrutacja w roko trzeba znaleźć ich jakieś aktualne ogłoszenie czy po prostu zadzwonić do nich zapytać

Lump zapchlony , waligrucha

Witam, pracowałem w roko prawie rok w Opolu "elektrownia opole" na wstępie powiem tak, robota fajna tylko dzień za krótki, opór godzin a ludzie sami sobie na to pozwalają bo 11 godzin to jest wystarczająco dla człowieka, ale są ludzie którzy się boją i są ze stron nowego Sącza i będą pracować ile będą im kazali. Więc reszta ludzi Ci co się burzą za godziny są odrazu najgorsi. Wypłacalni są ale w miesiącu 250 godzin można zrobić spokojnie. Więc komu pasuje robić na okrągło to jest praca dla niego.

Ma ktoś jakieś informacje jakie są zarobki w Norwegi, Szwecji czy Finlandi?

Trubadur
@Pracownik 05.02.2017, 21:20
Ma ktoś jakieś informacje jakie są zarobki w Norwegi, Szwecji czy Finlandi?

10 euro na godzinę i za przejazd płacą.. Ale czy to jest dużo? Ja tam nie pojadę mi się nie opłaca bo w Niemczech jest tak samo

Aron
użytkownik zarejestrowany

No powiem Wam, że Menadżer Zarządzający Zakładem Produkcji Mebli to ma się tutaj całkowicie dobrze, nie można mu zarzucić niczego negatywnego, ale tak już chyba jest w tej firmie, co jest przecież wiadomo nie od dziś

Nie
@Aron 14.08.2016, 23:08

Znasz Pana Z to się pytaj bajek

sampanprezeszdyrektorem

Podejrzliwy w środku sezonu w godzinach pracy ma czas na pisanie komentarzy w internecie? Hmmm... Roko potrzebuje do pracy w Polsce i w Niemczech zbrojarzy, cieśli i murarzy. Płacą jak wszędzie, ale robota stała i kasa pewna. Pozdrawiam malkontentów!

podejrzliwy2

Antek co ty taki nerwowy? za mało ci w roko płacą? Jak firma jest dobra to zamiast ją zachwalać w necie to w niej pracuje... ja akurat wszedłem tu bo znalazłem też na innym profilu informacje, że potrzeba ludzi, a co mi kolega kiedyś opowiadał o tej firmie to co innego, najbardziej wierzę w to co widzę . Nie trzeba być wróżką, żeby widzieć, że połowa wpisów to biuro ale jak ktoś chce myśleć inaczej jego sprawa, pojedzie to sam się przekona na własnej du.. jak jest. Prawda jest taka, że jak firma dobra i płaci dobrze to pracownicy sami chcą w niej pracować bo ktoś zawsze poleci a nie słucha bajeczek z internetu, ale czarujcie dalej, że jest lepiej niż wszędzie a kto mówi inaczej to konkurencja lub lewus, ja wysiadam z tej "pięknej bajki".

podejrzliwy3
@podejrzliwy2 11.08.2016, 16:15

Nerwa ma na pewno jak to antek.... Ale ty podejrzliwy2 poprostu zmien strone i pisz o firmie w jakiej robiles. Ciekawy jestem w jakiej firmie robisz i jako kto bo cos za pieknie piszesz.. Moze w redakcji pracujesz? Albo u konkurencji? Napisz tam opinie o swojej firmie i tam wystaw cenzurke. Tak cie razi ze jad nie leje sie strugami na tej stronie, ze ktos smie napisac ze nie tragedia? Nie wiem czy pozytywne opinie pisze biuro czy pracownicy al powim ci tak- zle tam nie bylo - pracowalem kilka lat- moze jescze i sie wroce. Napewno nie tragcznie. Ludzie pracuja tam od lat i wracaja. Ci nie pisza- pracuja. Nazekaja tu ci co sie nie sprawdzili albo szukaja ciagle czegos nowego i to widac na stronach innych firm tez. Taka prawda.

podejrzliwy

Widać dużo naganiaczy i bajek z biura, więc w te dobre opinie ciężko jest wierzyć tym bardziej jak znajomi pracowali to mówili, że duża rotacja i z kasą skubią na czym mogą. Robota jak wszędzie ciężka chyba, że jakiś przydupas majstra, a robota w zimę zależna od pogody czyli standard jak w innych firmach. Mnie te "dobre" opinie nie przekonują, ale chcecie to ryzykujcie może lepsze to niż kuroniówka.

szalony Antek
@podejrzliwy 08.08.2016, 15:35

Pracowałeś? -Pisz ale jak nie robiłeś to nie zmyślaj- a opinie typu dobre opinie to biuro a złe to prawda bo koleś powiedział to wes se w .....wsadź a nie doradzaj bo koleś spod kościoła powiedział. Wrozka jesteś?Masakra- jak tu czegoś sie dowiedzieć o robocie jak takie bzyki piszą?

były

Tak jak ktoś to doceni i dobrze zapłaci.A w tej firmie tego niema.

były

Tak jak ktoś to doceni i dobrze zapłaci.A w tej firmie tego niema.

mikun

w kozienicach na elektrowni to było u nich w pracy bardzo ciężko,na dodatek bardzo częste zmiany kwater,nawet na takie kwatery gdzie ludzie inni nie chcieli mieszkać,paliwa do busa na własny koszt żeby pojechać do sklepu pod wieczór po chleb,było tak że i na pieszo trzeba było iść do sklepu w ryczywole 5 km w jedna strona,w robocie duży akord,aby do przodu i do przodu,było tak że ludzie wykręcali wielkie normy,jak ktoś ceni swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to zastanów się mocno

Się wie...

Stawki jak wszędzie, robota cały czas.

użytkownik zarejestrowany

a jakie stawki w niemczech maja? i robota jest cały czas?

sam były pracownik

ogólnie napisze tak: W Polsce jest ciulowo w Niemczech jeszcze gorzej w Szwecji w miarę dobrze 10 euro i za mieszkanie nie płacisz i ubezpieczenie od średniej krajowej,ci co nie znają języka szwedzkiego lub angielskiego polecam prace w Roko bo w Szwecji czy Norwegi bez języka ciężko znaleźć prace na lepszych warunkach. a tym co znają język odradzam bo jest dużo firm co dają lepsze warunki. ale tylko to jest moje zdanie w tym temacie

interesuje mnie pracaw terj firmie w Niemczech na budowie i chce sie zapytac jak wyglada sytuacja zima czy sie siedzi w domu na przetrzymaniu a czy jakos idzie przerobic zime, bo w ostatnij firmie co pracowałem to zima sie siedziało o w domu do wiosny,

luks

SIEMA pwiem am tyle ja pracuje juz dbre kilka lat w tej firmie i nie narzekam.Pracowalem za granica kilka lat szefstwo spoko nic im nie mozna zarzucic teraz pracuje w Polsce i tez jest ok.Obiady mamy stawki jak na prace w kraju naprawde sa w porzadku a co najwazniejsze mamy premie prawie co miesiac.owszem pracuje sie p godzinach ale t kazdego wybor zostajesz albo masz to gdzies i konczysz o 18. Tyle w tym temacie to jest moje zdanie a kazdy robi i mowi co uwaza

to jak wkońcu wyglada praca zima jest robota czy sie siedzi w domu na przetzymaniu, i sa może jakie przyjecia teraz czy trzeba do wiosny czekac

ciekawy

Hej obserwator ale ci musiał zaleźć za skórę. Pewnie niezły z Ciebie lewus i robić Ci się nie chce, a jak już opierniczą to najlepiej obsmarować i jesteśmy kwita. Racja takie to już Polaki zawistne są. Zrobiłeś sobie we wigilię rachunek sumienia jaaak prawdziwy katolik.

janosik

cie piernicze, aleś napisał o tym piotrze. Chyba ci zapierdaczył, to co sam chciałeś ukraść. Hahhahaah no islamista by nie ukradł, a ponad to trza odebrać Niemcom, to co nam zabrali podczas wojny. Wódke też pewnie sam stawiałeś jak Piotrusiowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] właziłeś. Teraz masz cowke bo coś ci nie wyszło i to we wigilie hahhahahhaha te polaki zawistne - udane są

a poruszmy może kwestie pracy w Niemczech zimą w tej firmie, jest robota zimą czy sie idzie na przetrzymanie do domu na 3 czy 4 miesiące ?

znam go

Tak tak ja wiem kto to- kierownik mu kazał coś zrobić a ten sie obraził i zwolnił a tera zapłakany nadaje hehehe niech jedzie spokój bedzie

Szefszefów

O przepraszam, to nie Pan "Młoteczek", to Pan "B"udka kłamczuszek, który jak sam twierdzi nie jest dźwigowym.

Szefszefów

Panie "Młoteczek" stary kawalerze Pan znowu narzeka, a jednak siedzi Pan w tej robocie od lat. Pewnie stabilizacja, pewność roboty i pensji że zapłacą przeważa nad wszystkimi rozterkami. Nieprawdę Pan pisze, a jak Pan bierze po 1800 i wiecej to Pan szybko zapomina.

nowy

W ROKO pracujac w Polsce jest podobno niezle ale w Niemczech jest przerabane robisz od 7 do 19 od piatku do soboty za 1400 euro a najbardziej to maja przerabane operatorzy na dzwigach niemaja zadnych przerw i robia przewaznie do 20 za te same pieniadze co wszyscy chyba skonczoni idioci z tej firmy jada to jest prawda jak pojedziesz sam sie przekonasz

asdfg

Wszystko zależy gdzie będziesz pracowal i jaki z ciebie fachura, zapytaj najlepiej w ich biurach naboru

,bvcyryghv

a czy płacą delegacje i jakie sa stawki godzinowe dla ciesli i xbrojarzy

gość

Firma ROKO ogólnie ok kasa na czas choć mogłaby być lepsza ale jest tam taki majsterek Adamczyk straszna gnida nie liczy się z pracownikami i uważa się za ważniejszego od kierownika i ogólnie wprowadza bardzo nie miłą atmosferę ,jak rozmawia z kierownikiem to bez mydła włazi a jak to znowu tak nadaje na kierownika i całe szefostwo że aż strach taki typowy szuja

naj łatwiej po krzyczeć i po straszyć o pracodawcach jest taka sama strona!!

rafalkotarba

wszystkich zainteresowanych informuję iż niedawno powstał portal www.deepminer.pl na którym pracodawcy ; wśród nich i nasza firma i mam nadzieję że nasza konkurencja również będziemy zamieszczać nazwiska nieuczciwych; niesolidnych oraz niekompetentnych pracowników którzy przewinęli się przez nasze firmy

limanowski

box masz rację,w tym się z tobą zgadzam,ja nie zachwalałem ich

niki miki

A delegacje teraz płaci? trzeba coś podpisywać jakieś papiery na delegacje? teraz stawka delegacji jest chyba około 30 zł za dzień. jak jest z delegacją? czy na elektrowni płacą delegacje?

barry

takie zachwalanie że jest wypłata za pracę to aż śmieszne, a dlaczego ma nie być?

kat

Bardzo ciężko jest u nich wytrzymać. Są ciężkie warunki na budowie, częste zmiany kwater, naprawdę każdy może spróbować i się przekona. Nie dajcie się nabrać na to co piszą,że cieniasów się pozbywają a dobrzy zostają. Jest u nich ciężko sami zobaczycie jak się przyjmiecie. Wypłata jest,jakby nie było to ludzie pouciekają.

jeszczeniesampanprezes

Nieoficjalnie wiem, że Roko dostało dużo bardzo dobrych zleceń w Polsce i za granicą i będą zatrudniać nowych pracowników. Ale tylko fachowców. Podobno mają kontakty we wszystkich firmach z okolicy i nie tylko i wiedzą, kogo przjąć można a kogo nie. A ten prezes kotarba to widać po jego wpisie, że porządny gość i dba o firmę. Nic tylko pogratulować.

RAFAL KOTARBA

w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragnę podziękować za współpracę wszystkim pracownikom naszej firmy ;życząc jednocześnie wesołych świąt oraz szczęśliwego i lepszego Nowego Roku 2015. Przy okazji dziękuję za złośliwe komentarze złośliwej i nie do końca uczciwej konkurencji : ( usunięte przez administratora ); gdyż wasze złośliwe i nie prawdziwe wpisy dodatkowo motywują nas do działania i życzę im aby mogli kiedykolwiek spełnić zapisy ustawy o dominującej działalności w Polsce czym mogliby z nami konkurować w końcu uczciwie. - WESOŁYCH ŚWIĄT i JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA POWYŻSZE

kamil

ogólnie raczej oczekiwania są takie żebyś był skłonny do pracy. Ja pracuję w tej firmie od 2007 czyli praktycznie od początku i odeszło już baaaardzo wiele osób ale jednak każdy kto przejawiał chęć do pracy pracuje nadal mnie np. zawodu nauczył prezes S. i nie tylko mnie prawda że wymagają ciężkiej pracy ale jest coś za coś-płacą na czas- wymagają

sampanprezes

Polecamy :-) a tak naprawdę, to jak się dobrze zaprezentujesz to Cię sami poproszą, żebyś został, a jak będziesz cienki to Cię wywalą. Tak naprawdę to przecież o to chodzi.

stary

Nie rozśmieszaj mnie człowieku! Nasłuchałeś się kogoś naćpanego. Będę rozmawiał z szefem o lepszej organizacji firmy,o postawieniu na ludzi,lepszych warunkach pracy i godności człowieka.O kwaterach dla ludzi. Spokojnie przy kawie.Szef jest inteligentny i myślę że to wszystko zrozumie.

Zostaw opinię o ROKO SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKO SP. Z O.O.