MJ Governess

Opinie o MJ Governess

kasia

Poszukiwałam niani za pośrednictwem firmy MJ Governess. Podczas spotkania Pani właścicielka zdobyła moje zaufanie . Sprawiała wrażenie osoby profesjonalnej i poważnej. Niestety bardzo się zawiodłam. Osoby przysłane kompletnie nie nadawały się do opieki nad dzieckiem. I tu nie chodzi o to, że nie spełniały jakiś moich oczekiwań. Gdy zgłaszałam swoje uwagi Pani właścicielka była mocno poirytowana. Po ponad miesięcznej współpracy podczas, której zostałam umówiona z dwiema osobami Pani Z MJ Governess wysłał maila, że niestety nie udało jej się znaleźć dla nas kandydatki i wyraziła nadzieję, że uda nam się znaleźć nianię. Bardzo nieprofesjonalna osoba, niepoważnie traktująca innych ludzi. Zdecydowani nie polecam.

Nanny

Moim zdaniem bardzo miła Pani. Pytania na poziomie, dotyczące rozwoju dziecka, rozmowa choć poważna to w dobrym duchu i w miłej atmosferze. Pani Monika punktualna, nie poganiała, nie miała dziesięciu innych spotkań i nie robiła czegoś na kształt castingu. Absolutnie indywidualne podejście do rozmówcy. Osoba ciepła, aczkolwiek poważna - taka jak powinna być osoba na tym stanowisku. Polecam.

Joanna

dziwia mnie te opinie , ja mam zupelnie odwrotne wrazenia.... Pani Monika okazala sie ciepla, szczera, sluchajaca rekruterka, ktora szczerze i wprost opowiada o oczekiwaniach. oferuje wysokie wynagrodzenia, bez zamykania sie na ludzi bez 10 lat doswiadczenia, usmiech i delikatnosc to co mnie ujelo w tej Pani . Na razie propozycji nie dostalam , ale sama rozmowa, przebieg tego spotkania i kontakt po- wzorowy. Mysle ze te opinie to jakas konkurencja wypisuje. Zachecam do indywidualnego sprawdzenia, nie zrazajcie sie tym co napisaly tutaj owe Panie.

Anna

Zgadzam się z przedmówczynią. Kompletnie niepoważna Pani Właścicielka, poważnej Agencji. Pytania wyuczone dotyczące rozwoju dziecka. Nie pozwala wypowiedzieć się do końca, raz po raz uśmiechając się i potakując myśląc zapewne że dodaje osobie pewności siebie. Takiej rozmowy kwalifikacyjnej, nigdy jeszcze nie przeżyłam i oby nigdy już mi się nie zdarzyła. Szczerze, nie polecam!

Agnieszka

Rekrutacja to jakiś żart. Kobieta prowadzącą rozmowę zachowywała się jak typowa głupiutka blondynka. Machała nóżka i potrząsała włosami używając tonu. którym ludzie zwykle rozmawiają z dziećmi. Sposób prowadzenia rekrutacji totalnie nieprofesjonalny: umawianie ludzi w zbyt krótkim odstępie czasu - 20min, tak że kolejne osoby przychodziły i czekały aż skończy poprzednik. Pani nie orientowała sie na jakie stanowisko zostałam zaproszona... z szukaniem odpowiedniego cv tez trochę zeszło. Pytania chaotyczne, nieprzemyślane i na pewno nie przygotowane przez profesjonalistę. W końcu przerwanie rozmowy w połowie bo czekali inni..

Zostaw opinię o MJ Governess - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ Governess