Caarer Investment

Kraków

Opinie o Caarer Investment

malok

Nazwa firmy to własciwie Career Investment, maja siedzibe w Krakowie. Trzeba z nimi uwazac, rok temu gazeta krakowska pisała, że nie zapłacili aż 13 opiekunkom i sprawe badala prokuratura. Nie wiem jak to się skończyło, mam nadzieję, że dobrze, ale niesmak pozostał.

była pracownica tej firmy

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY.!!!! ZA NASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ WYPŁATY OCHŁAPY .!!!! OD NIEMCÓW POBIERAJĄ DUŻE PIENIĄDZE Z PODZIĘKOWANIAMI ZA PUNKTUALNE WPŁATY A PRACOWNIKOM WYPŁACAJĄ Z OPÓŻNIENIEM I NIEZGODNE Z FIKCYJNĄ UMOWĄ . PROSZĘ NIE KORZYSTAĆ Z TEJ FIRMY.!!!!!!!!!!!!

wildana

Pracowałam zostałam oszukana i nie polecam tej firmy.Są firmy bardziej uczciwe,które proponują zarobki dużo wyższe i sprawdzone miejsca.

Nie polecam! Ukrywanie stanu chorobowego osoby podopiecznej. Nie wypłacanie terminowo delegacji.

Zostaw opinię o Caarer Investment - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caarer Investment