Ryło Wola Park

Opinie o Ryło Wola Park

sprzedaż,handel. PRACA W RYŁKO W WOLA PARK nie dajcie na namówić. Stawka godzinowa marna, bezczelnie na rozmowie wciskają Ci głupoty o dużych wypłatach a potem od dziewczyn tam pracujących można się dowiedzieć ze jest to stawka 9.3zl przez cały rok prawie...ekipa zmienia się co chwile, kierownicy odchodzą do innych firm zostawiając swój sklep bez "opieki" Dziewczyny w sklepie obgadują się na wzajem. Osobom przychodzącym na kilka godzin próbnych mówią ze są to godziny płatne, tracisz na nich cały dzień, patrzysz jaka praca jest beznadziejna i ludzie tam pracujący a potem po zmarnowaniu na nich całego dnia dowiadujesz się ze te godziny są płatne ale tylko jak nawiążesz z nimi współprace. Kierownik Przemek wprowadza ludzi w błąd i bezczelnie oszukują. Nie polecam. Gra niewarta świeczki.

Zostaw opinię o Ryło Wola Park - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryło Wola Park