ST-ART PM MEBLE Sp. z o.o.

Opinie o ST-ART PM MEBLE Sp. z o.o.

byly pracownik

anonim - 2011-11-10 22:13:41 Jednym słowem [usunięte przez moderatora] na maksa. Brak poszanowania ludzi tam pracujących przez właścicieli. Ciągłe pretensje, krzyki itp. Praca dla ludzi o mega mocnych nerwachniestety potwierdzam... praca ciekawa, ale podejscie wlascicieli ponizej jakiegokolwiek poziomu. Wieczne intrygi, wyzwiska, zale.... nie bylo dnia bez oskarzania, pretensji i nerwowej atmosfery. A szkoda, bo zespol zawsze byl ok

Jednym słowem wyzysk na maksa. Brak poszanowania ludzi tam pracujących przez właścicieli. Ciągłe pretensje, krzyki itp. Praca dla ludzi o mega mocnych nerwach

Zostaw opinię o ST-ART PM MEBLE Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ST-ART PM MEBLE Sp. z o.o.