ElektroluX Poland sp. zo.o. Oddz. Siewierz

Siewierz

Opinie o ElektroluX Poland sp. zo.o. Oddz. Siewierz

Kaśka

Witam Czy wie ktoś coś na temat pracy w Electrolux? Podobno są przyjęcia ktoś był wie jak wygląda rekrutacja ?

iza

czy branża bardzo ciezka to bym polemizowała, na produkcji ciezko nie ejst.

kiki

byłem tam i zatrudniłem sie przez agencje inaczej sie nie da oczywiscie kasa 1300 zł uwaga mialem byc operatorem wozka widlowego wózkiem jednak wcale nie jezdzilem mialem jezdzic wozeczkiem co ciagnie 5 platform i wyglada to tak start wyscig szczurów rozpoczety bieg bieg szybciej pelny gaz bo produkcja stanie pezerwa laskawie 15 min bo produkcja stanie szkoda czasu podzekowalem mam troche szacunku do siebie mozna robic wszystko ale trzeba wiedziec za ile praca tylko na sezon obiecuja ze przyjma ciew pod elektrolux ale sie to nie zdarza wiec spokojnie po 6 miesiacach wypad do domu

d.g.

TAK to prawda łapanki do [usunięte przez moderatora]organizują przez pośredniaki

4AD

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Brak polityki personalnej. [usunięte przez moderatora] ludzie z doświadczeniem zawodowym i perspektywami uciekają stąd jak oparzeni. Opinia, że zakład przypomina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez moderatora] jest przesadzona. W [usunięte przez moderatora] istnieją zasady rekrutacji i doboru osadzonych a oprawcy są dobrze przeszkoleni, używają systemów liczących IBM'a z 1935roku, przeprowadzają analizy. Tutaj jest towarzystwo wzajemnej adoracji z czasów komunizmu - ludzie, którzy nie rozumieją, że świat się zmienił a nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem, szacunek do pracowników, filozofia Lean'u, zangażowanie pracowników są największą wartością zakładu. Pracownik jest tylko mięsem armatnim, nikt go nie szkoli, bo i po co, za 3 miesiące zastąpi go ktoś inny... Ktoś, kto słyszał o powiedzeniu, że "Firma to ludzie" nie zagrzeje tam miejsca. Szkoda, że biedni ludzie z okolic Siewierza i Myszkowa nie mają alternatywnego pracodawcy w okolicy. Może wtedy pracodawca kierowałby się zasadami etyki w stosunku do zatrudnianych pracowników. Pozdrawiam pracowników z Siewierza i szanuję ich ciężką pracę, a Tych, którzy uwierzyli w reklamy z cyklu: Electrolux -Thinking of You przestrzegam przed Public Relation. Obyście się nie zrazili jak na rządach pana premiera Tuska i jego partii wielkich obietnic!

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia !!!!!!!!!!! To jest [usunięte przez moderatora] ZA MARNE GROSZE

Zostaw opinię o ElektroluX Poland sp. zo.o. Oddz. Siewierz - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElektroluX Poland sp. zo.o. Oddz. Siewierz