AKKOP

Kraków

Opinie o AKKOP

Joanna

@Kazik Rozumiem, że warunki zatrudnienia nie do końca Cię satysfakcjonują. W jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Takie konkretne informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Joanna

Pracujesz w AKKOP? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Kazik
@Joanna 04.04.2017 09:53

Mogą liczyćtylko na siebie, lub na dobry dzień Pana Prezesa, a warunki zatrudnienia hmm, "nikt Ci nie da to co ja Ci mogę obiecać". Ale podobno w Firmie Akkop Pan Prezes pracuje w kasie, marketingu, księgowości , magazynie a najlepiej sprawdza się w handlu, ale tylko jak jedzie do klientów.Bo osoby które zostają na miejscu , mogą w końcu coś zrobic.

Kazik

Domyśl się, przecież podobno jesteś inteligentny

beza

Ludzie, czy to prawda????doszły mnie słuchy, że p. Koperek rzuca szafami na saskiej, klienci boją się tam wchodzić, boją się jego szaleństwa, czyżby holding tak się szybko rozwijał, że prezes sam pakuje manatki. No nie sam, jeszcze jest służba pań. Większość byłych , którzy odzyskali wolność , życzą p.Koperkowi tego co on życzył pracownikom i wielu swoim klientom. dawno był przewidziany taki finał.

Xxx
@beza 31.10.2016 18:14

Możesz jaśniej o co chodzi?

rdt

no ale to preciez jest logiczne ze zawsze jak ktoś jest na wyższym stanowisku to tez najwięcej zaabia nie ma się chyba co oszukiwać ze jest inaczej ;p

Wielbicielka

O jakich inwestycjach tu mowa? To już jest jawna kpina. "Branża potrzebuje takich jak firma AKKOP", to już jest grubymi nićmi szyte. Myślę, że program Uwaga TVN zaciekawi wielu, a zwłaszcza będzie zabawny dla byłych pracowników. Pokaże nam jak właściciele manewrują firmami , samochodami, resztką towaru z firmy do firmy i porzucają już gołą firmę na inny wirtualny adres z nowym prezesem, który ma same długi. Już nie mogę się doczekać. Powiadomię Was o terminie emisji.

Rozpaczliwie szukam pracy

Bardzo chciałbym dostać to stanowisko doradcy ds inwestycji, znam się na tym,skończyła mi się umowa lojalki w mojej firmie , więc już mogę pracować w konkurencji, ale jak dzwoniłem do tej firmy to damski głos odpowiedział, że firmy tam już nie ma i Koperek nie jeat tam prezesem , więc do kogo się tam zwrócić o pracę na to stanowisko? Może być też inne stanowisko. Pracowałem w Nowej i Morsie, znam robotę, a Akkopto chyba firma, która płaci i mają dużo inwestycji. Dajcie jakiś kontakt.

Byli

Już nie ma co pisać o tej firmie, bo Akkop już całkiem upadł, a reszta pracowników, która tam jeszcze była jest zwalniana i zatrudniana na umowę zlecenie do Holding Akkop . Pan prezes Adam Koperek zostawia firmę na pastwę losu i otwiera nową o jakże dumnie brzmiącej nazwie Holding Akkop sp. Z oo pod tym samym adresem co tamta upadła PTH Akkop. Pan Adam Koperek może się szczycić swoją popularnością w Krakowie a nawet w wielu innych miastach, którą zdobył jako pracodawca, poniżając ludzi ( nie tylko pracowników) traktował ich jak swoich "parobków", posługiwał się wulgaryzmami, w języku polskim nie potrafił sklecić jednego zdania, swoją nieudolność przerzucał na innych, uważał siebie jako Pana i władcę i cały czas to podkreślał. Takie zachowania są przypisywane ludziom o dużych kompleksach, niedowartościowanym, "malutkim" co ma odzwierciedlenie właśnie w tym przypadku. Nie polecam nikomu takiego pracodawcy a nawet towarzysza w pracy. To nie jest człowiek godny przebywania wśród cywilizowanego społeczeństwa, ale każdemu trzeba dać szansę , dlatego poradzę mu, aby otworzył nową spółkę jednoosobową " HOLDING SPRZĄTAM SAM AKKOP" sp. zoo.

ja

byłem pomysłodawcą jednego z oddziałów powiem tak zapierdoł 10-12 h kasa jak na tamte czasy ok właściciel adam tzw cham syn (młodszy nierób nic ) szkoła zycia adam lubi baby .... [racowałem 4 lata sam odszedłem teraz adam jak mnie widzi udaje że mnie nie zna a byłem kierownikiem i marżę robiłem sam taką jak inny cały oddział robiedalej ale dla kogo innego

klawy koleś

hej zal mi Was , pracowałem w Akkopie dawno temu i powiem wam jedno , własciciel to facet jakich mało , z nim można konie kraść , tylko trafia na nieudaczników i cwaniakow, jak bedziesz uczciwie harowac zarobisz kase jaką nawet nie marzysz , i bez problemu Ci ja wypłacą bez kręcenia , takich gości już nie ma , zastąpia ich takie łepki jak Wy , co by chcieli fure komóre i 3,5 netto a za co pytam sie , potem patrzysz na takiego a on nawet oferty nie umie zrobić , spadówa

koper
@klawy koleś 30.05.2015 17:10

Sci-Fi koleś - to już znamy, chyba, że podkładałeś się ( usunięte przez administratora ), a to już inna (twoja) sprawa- współczuję i nie pieprz głupot. A jak tęsknisz, to ( usunięte przez administratora )potrzebuje ludzi za co najmniej 3,5k netto.

Nikt
@klawy koleś 30.05.2015 17:10

Klawy koleś to nikt inny jak żona tego co można z nim " konie kraść" . Już nie ma nikogo , co by się wygłupiał i o byłym już prezesie dobrze pisał, ale żona może, niektóre tak mają.

były

dajcie Mu już spokój , przecież to firma garażowa bez żadnego wpływu na kształtowanie rynku.

padlina?

padli już czy nie padli?

piotr

zmienili siedzibę w krakowie. idzie ku lepszemu?

Ampli End

Nie rozumiem o co ci chodzi... Dzisiaj jesteś normalny - jutro amputują ci obie ręce i obie nogi i co możesz zrobić w takim wypadku ??? będziesz dalej kierował samochodem ??? AK sam sobie uciął... patrz wyżej i wyciągnij wnioski. Dodam, że pozbył się zasilania mózgu a to już niestety zgon firmy Ku przestrodze dla innych

stan

Byłem kiedyś managerem w tej firmie. Powiem krótko: AKKOP to scenariusz na film pt. "jak firmę stworzyć a potem ją położyć". Niestety, właścicielom brakuje kwalifikacji i pomimo, że kiedyś zatrudnili kilu dobrych managerów, ci szybko odeszli, bowiem tam jest cały czas stosowane ręczne sterowanie, które firmę doprowadziło do rozkładu. cze w miarę, a Adamowi do końca życia słoma będzie z butów wystawać. No ale zawsze można tak jak na samum początku wrócić do prowadzenia sklepu elektrycznego. I to im pozostało. A synek będzie pomagał, bo leser i oliwa, zresztą tak jak tatuś.

niepracownik

Odradzam jakąkolwiek pracę w tej pseudo firemce o nazwie AKKOP , informuję zainteresowanych że zanim podjąłem współpracę ( na moje szczęście jej nie podjąłem) mniałem wiele zgrzytów ze strony właściciela a zaczęło się tak: 1. ogłoszenie o pracę na znanym portalu pracuj 2. telefon od Pana Adama - he Pana dobre sobie ale o tym później - cyt. Hej szuka Pan pracy ? zapraszam na spotkanie do Krakowa , propozycja , wszystko ustalone no to jade te 750 km 3. na miejscu nikt nic nie wie że miałem przyjechać , nawet Panie z którymi miałem przyjemność były zaskoczone , wpada właściciel ( strasznie rostrzepany ) tu tego śmego zapraszam na rozmowe bla bla bla wszystko ustalone podstawa 2000 zł netto + paliwo + telefon i samochód ( pół Polski mi miało podlegać ) Wszystko ustalone , wracam do domu , umowę miałem dostać na maila i przyjechać za tydzień po samochód i na krótkie szkolonko . 4. Prób ze 30 w sprawie otrzymania wzoru umowy na maila , co chwila tylko od Pana ALA SIEFIA że tak już za chwilkę już za momencik zaraz oddzwonie itp.. ZLEWKA TOTALNA , sam się dziwiłem że byłem tak wytrwały , w końcu sam na ich prośbę przesyłam umowę którą miałem z poprzednią firmą , 5. No to teraz że do prawnika trzeba wysłać i takie tam 6. DOSTAŁEM UMOWĘ i normalnie nie wierzę , nic się w niej nie zmienia tylko okres wypowiedzenia i tabelka z ustaloną prowizją , ANI NIE WPISALI SWOICH DANYCH , ani NIE WPISALI USTALEŃ ZE SPOTKANIA DOSŁOWNIE NIC 7. WYTYKAM TO DELIKATNIE właścielkowi tejże firemki a on się oburza i wielce rozszczeniowo mówi że jak mam z tym problem to on jeszcze to przemyśli czy podejmiemy współprace ..............hehehehe A KIJ CI ................... BUJAJ SIĘ Z TĄ SWOJĄ PROPOZYCJĄ . Jak tak traktujesz przyszłych pracowników to jak traktujesz obecnych już nie wspominając o klientach ,,,,,,,,,, WSPÓŁCZUJE ........... i jeszcze raz odradzam

olaf

bez sensu takie gadanie, jedno jest pewne kto nie wie tam pójdzie ,chociażby po to żeby się przekonać ....

Były

Witam pracowałem w tej firmie kilka lat i rzeczywiście szkoła życia ale ile zarobiłem tyle dostałem nigdy nie było problemu z kasa na konto itp. Ale widzę ze jak czytam wasze gorzkie żale to mi sie śmiać chce bo pisza chyba tutaj tylko osoby które sie nienadawaly na dane stanowisko albo zmieniają 15 prace w ciagu trzech lat

xxl

A tak pozatym żadna szanująca się hurtownia elektryczna z LUBLINA nie zasluguje na takie wpisy........

olaf

Próbujcie , wszak z pracą jest kiepsko, powodzenia, niezłe doświadczenie życiowe Was czeka, he,he

Luzik

Napisz jak tam na tym dniu próbnym jeszcze ? Nie zarobie bo i tak bym tam nie poszedł za 1800 do łapy

z rynku

akkop odchodzi na wieczny odpoczynek wiec kasy tam juz nie zarobicie za duzej

Luzik

Porazka- byłem na rozmowie tez do działu zaopatrzenia. Mi oferowałi 1800 zł na umowe zlecenie na miesiąc lub dwa, przed tym zleceniem 2 dni próby za free, i potem ze siadziemy do stołu. więc mydlenie oczu. człowieku piszący wyżej nie żyjemy w zaścianku zeby pracować na takim stanowisku na czarno. pozatym pieniądze , które oferują to nie są napewno dla pracownika z doswiadczeniem w dziale zaopatrzenia/zamówień. Ewentualnie ta oferta może spasować komus kto chce zdobyc doswiadczenie w takim dziale. rozmowa przeprowadzona byla z Panem i Panią. Pani jest kierownikiem zaopatrzenia i z rozmowy jak najbardziej ok. natomiast co do Pana- to ręce opadają- co drugie słowo "że tak powiem", z tych opisów powyzej to chyba synuś prezesa- on jest od dzialu handlowego... podsumowując wątpie zeby Ci dali więcej niż 2 tysi, a 2500 to szczyt marzeń, wiem co mówie bo mi powiedzieli ze wieksza kwota to musiałbym być jakimś cudotwórcą...ps. no nie dosłownie lecz w przenośni

m

Witam byłem dzisiaj na rozmowie szukają do działu zaopatrzenia rozmowa była ok.na początek dali mi 2000 na rękę i powiedzieli że po okresie próbnym możemy rozmawiać o większej. pytałem chłopaka który tam pracuje mówił że wszyscy mają umowy o prace a nie na czarno :) i najważniejsze kasę na koncie w terminie mam się zgłosić w środę na dwa dni próby zobaczymy jak będzie i napisze wrażenia

@opos 08.02.2015 18:49
Ale ty głupi jesteś. Myślisz że tam nie czytają gowork? A co do opinii o pani (wpis poniżej) to szybko zmienisz zdanie o 360 st...

nie zmienie bo nei poszedlbym tam na takich warunkach,na szczescie nie będe sie musiał przekonac,a co do chlopa chwalacego sie dniem próbnym to rzeczywiscie żenua....

opos
@Luzik 12.02.2015 14:14

I dobrze zrobiłeś, bo mniej więcej przez tydzień miałbyś spokój i wszystko byłoby cacy a potem z każdym dniem byłoby tylko gorzej. Po dwóch miesiącach to byłbyś tylko nieudacznikiem, nierobem, złodziejem i nie wiadomo czym jeszcze.

bla

Witam, pojawiła sie oferta Specjalista ds. Zaopatrzenia i Ofertowania. moze ktos cos wiecej powiedziec? rozwijaja sie czy sie ktos zwolnil i chca przyjac, jaka realna pensja 2,5- 3 tys na ręke dadzą? jakie godziny pracy? w opisie stanowiska widnieje"ierowanie zespołem odpowiedzialnym za proces zakupów" - ile osob posiada ten zespół zakupowców?

adam

AGONIA

były

Czy ta firma jeszcze istnieje? Nic o nich nie słuchać w rynku

akkopianczyk

ale co juz koniec , juz nie istnieje firma?

xyz

Tak wygląda koniec firmy w której właściciel traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora). Przestroga dla wszystkich zainteresowanych pracą w firmie AKKOP. To koniec, szkoda, bo kiedyś to była fajna firma...

mw

@mw 18.12.2013 12:51
z tego co widze to akkop wyprzedaje magazyny bo przez tyle lat uzbierało im się kupe nietypowych towarów ale działają normalnie...

Firma idzie na dno, więc próbują jeszcze jakąkolwiek kasę odzyskać z towaru który im wiekuje na magazynie.

margo

Czy są premie, to nie wiem. Pracowałem tam krótko, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć. Teoretycznie są w umowie (pewien % od marży idzie na wypłatę oczywiście po odjęciu podatku)ale poziom marży jest nie do wyrobienia na chwilę obecną przy tej sytuacji na rynku jaka jest. Poza tym tak na prawde to nie wiadomo co handlowiec tak na prawde ma tam robić. Właściciel jedno, dyrektor handlowy drugie.. i obaj się mijają w oczekiwaniach... bezsens totalny

margo

Zgadzam się z kolegami "były" i "pracownik". Właściciel ma na prawdę nie równo pod sufitem. Czego innego wymaga przy rozmowie kwalifikacyjnej, a czego innego na spotkaniu po pierwszym tygodniu pracy. Nie wiadomo o co chodzi. Podległy mu dyrektor handlowy ma jeszcze inne wymagania. Nie wiadomo w ogóle kogo słuchać i co robić. Wiadomo natomiast jedno, trzeba być cudotwórcą. Jedno jest pewnie, największemu wrogowi nie polecam pracy tam! Zniszczą psychicznie każdego, zdemotywują do pracy całkowicie. Nawet zarobki nie są w stanie tego zrekompensować bo są na opłakanie niskim poziomie (1600 brutto). Ogólnie syf, kiła, mogiła...

?

Powoli historia firmy Akkop zaczyna dobiegać końca mimo często heroicznych wysiłków większości wciąż pracujących tam pracowników.Nadal pracują bo to taka nadzieja która umiera ostania, po cichu i bez widowni...Pozdrawiam życzliwy Uciekinier "za wczasu"

były

Człowieku zapomnij o czymkolwiek. Twoim dodatkiem jest twoja praca. Jeśli nie chorujesz jest ok nawet jeśli chorujesz oczywiście dostaniesz wolne ale musi być wynik. Zapomnijcie o tej firmie szanujący się ludzie. Pracować wzszędzie trzeba ale tam już pozostali ludzie którzy musieli zostać. [usunięte przez administratora] najbardziej mi żal.

Minimum 1600 brutto, bo mniej dać nie mogą ...

Były

Po czym poznasz pracownika Akkopu , że jest na urlopie? Po krawacie. Jeśli jest w pracy w marynarce bez krawata to znaczy że ma wypisany urlop

Pracowałem w tej firmie i stanowczo nie polecam. Właściciel firmy jest niezrównoważony psychicznie, co chwile zmienia koncepcje firmy. W jeden dzien jest z Ciebie zadowolony by po dwoch dniach wyzywac Cie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leni itd. Pracownicy mają go dosc ale z racji czasow w ktorych zyjemy nikt nie mowi o tym glosno, wiadomo ze o prace ciezko wiec zaciskają zeby i znoszą te jego humory. Pracownicy magazynowi 2/4 miesiąca zamiast spędzac w pracy, spedzaja na pielegnowaniu jego gospodarki w jednej z wsi, oczywiscie za nadgodziny ktore tam spedzaja nie płaci, natomiast bez skrupółów potrafi oczernic na oczach innych pracownikow i ponizyc do takiego poziomu ze odechciewa sie wszystkiego. Spotkania o 7 rano lub 3 razy dziennie w sali konferencyjnej bo mu cos nie pasuje to norma wiec trzeba miec naprawde mocna psychike zeby tam wytrzymac. Kazdy kto tam sie przyjmuje musi uwazac na pewną Pania Dyrektor [usunięte przez administratora] która jest niesamowicie dwulicowa i najlepiej trzymac sie od niej z daleka gdyz do Ciebie bedzie udawac kolege a gdy jest jakas afera w firmie bedzie topic Cie w rzece by bronic wlasnej posadki To samo tyczy sie synalka szefa ktory jest wspowlascielem firmy, zrzuca wszystkie obowiązki na podwładnych i im karze wykonywac pewne czynnosci ktore to powiniene zrobic on, swietny jest za to przy dopisywaniu sobie za kogos zaslugi marzy to wlasnego rachunku. Po za tymi 3 osobami ludzie sa naprawde w porzadku, handlowcy pomocni nie zostawią Cie w potrzebie tylko zawsze doradza a i pogadaja normalnie. Podsumowując praca tam to nie łatwy kawałek chleba i kazdy dzien przynosi zmiany w zaleznosci od humoru własiciela wiec nie polecam gdyz wiadomo ze w zyciu najwazniejsza jest stablizacja a ta firma z pewnoscia jej nie daje. pozdrawiam

elektryczny wirtuoz

ILE MOZNA DOSTAC NA REKE JAKO PH W AKKOPIE I CZY RECZYWISCIE FIRMA NIE MA POMYSLU NA HANDEL? , DOSZLY MNIE SLUCHY ZE PH NIE DOSTAJE SAMOCHODU SLUZBOWEGO , CZY TO PRAWDA?

elektryczny wirtuoz:P

witam i le zarabia tam PH w akkpoie bo niewiem czy wysylac papiery z konkurencji, mam na reke teraz 3500 nettoczy da sie wiecej zarobic?

nowa_promocja

Znalezione na stronie Akkop Sam remontujesz mieszkanie lub dom? Ta promocja jest dla Ciebie. Przyjdź do nas, kup osprzęt elektroinstalacyjny i źródła światła za minimum 1 000 PLN netto a ZAMONTUJEMY GO GRATIS!!!!

sklep_internetowy

Teraz i sklep internetowy nie dziala, oddzial w Poznaniu zamkneli w 2011 roku - prawie dwa lata temu a ciagle widnieje w kontaktach, strona internetowa tragedia

nova france

Polowa oddzialu Nova France w Krakowie to byli pracownicy Akkopu

Były

Wyprzedaż marki Legrand spowodowana jest utratą umowy z tym producentem. 30 % rabatu czy to rewelacja na Legrandzie ? Bardzo marnie jeśli chodzi o osprzęt. 30% na aparaturze - to szukanie jelenia. Czekamy na końcowy gwizdek.

CarLos

Ale oni nic nie maja na stanie.... Magazyn to totalna porażka, peszle i rurki, a chcesz sprzedac paletę 1,5 albo podstawową modułówkę i NIE MA !!!!

legrand

rozpoczeli wyprzedaz Legranda o 30% / to co maja na stanie magazynowym / czyli totalna padaczka, jeszcze kwartal i oglosza zamkniecie hurtowni

a.k

Kraków też się sypie,ludzie kompetentni odchodzą do konkurencji.

wrocek

chyba nastapi reaktywacja oddzialu we Wrocławiu, dosyć dobry pomysł, wielki potencjał na zbyt elektrotechniki na tym obszarze

allegro

nie jest tak zle, akkop sprzedaje przeciez na allegro, ma bardzo dobra opinie, to ze przewietrzyl magazyny swiadczy ze chce miec lepsza plynnosc finansowa

były szcześliwy

Upadek jest juz blisko. Prezes nie nauczony doswiadczeniem dał kilku osobom lojalki do podpisania. Efekt jest taki ze szuka nowych pracowników, np do zaopatrzenia. Jak odejda z tego działu ci pracownicy którzy znaja asortyment i dostawców to juz tylko zgasic swiatło pozostanie.

Były

Jelenia już nie istnieje. W Krakowie oddział na ul,=. Strzelców w rozsypce (zwolnili się najlepsi) .Na przewozie pustoszejące magazyny. Czy trzeba czegoś więcej ???????

J.g

Jelenia Góra też się zwija.

Zostaw opinię o AKKOP - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKKOP