People Sp. z o.o.

Opinie o People Sp. z o.o.

Perlana

Firma nie jest idealna, ale rekrutacje są prowadzone w na prawdę profesjonalny sposób.

XYZ

no jasne...oczywiście ostatnie negatywne opinie napisane zostały przez rozżalonych byłych pracowników. standard :) + wsparcie Managera + pozytywna atmosfera pracy + cykliczne imprezy integracyjne + dodatkowy dzień wolny do odebrania za urodziny + rozwinięty pakiet benefitów + lekcje z języka angielskiego + akademia rozwoju - średnie wynagrodzenie - premie wypłacano od 100% realizacji targetu

@XYZ 21.03.2018 10:22

@XYZ minusem tej agencyjki jest przede wszystkim to że jest mało wyrazista i nic nie znaczy na polskim rynku. To że jakimś cudem przetrwała 20 lat nie czyni jej jednym z liderów, ba, na tej podstawie nawet nie można nic powiedzieć

Dominika

@Pipluś a dlaczego potem nie chcą pracownicy pracować przez agencję People Sp. z o.o.? Mają jakąś inną możliwość? To firmy, do których agencja zatrudnia pracowników najpierw potrzebują pracowników agencyjnych, a potem chcą ich do siebie bezpośrednio zatrudnić? Przypominam również, że na forum nie piszemy o pracownikach, a ogólnie o firmie. Jest taka informacja zawarta w regulaminie.

@Dominika 13.12.2017 15:53

Kandydat w takim przypadku jest na ostatnim miejscu i najmniej ważny. A firmy tną sobie w ten sposób koszty.

Wposzukiwaniuprawdy

UWAGA!!!Gowork usuwa negatywne komentarze,mimo ze spełniają warunki regulaminu.Nikna komentarze dotyczące atmosfery pracy w firmie i współpracy z przełożonymi a zostają próby ratowania wizerunku przez obecnych pracowników czy tez samego managementu,którzy negatywne opinie próbują uzasadnić żalami bylych pracowników.Standard:)I zwabiają śmiesznym benefitem w postaci 1 dodatkowego dnia wolnego (naprawdę odlot).Dlaczego znikają komentarze?Tak ciezko pogodzić się z prawda?

Dominika

@XYZ a czemu tamci pracownicy są rozżaleni? Zostali zwolnieni za niespełnienie swoich obowiązków? Dziękuję CI za opisanie warunków pracy w firmie People. Jest sporo benefitów. Wyróżnia się benefit z dniem wolnym za urodziny. Mało firm taki stosuje.

Dominika

@Proton firma People nie ma żadnego związku z moją obecnością tutaj. Moderator forum uczestniczy w dyskusjach na wielu wątkach na Gowork.pl. A jeżeli chodzi o rolę to moderator uczestniczy w dyskusji forum tak, by pomóc użytkownikom wyciągnąć z niej jak najwięcej przydatnych informacji o firmie, pilnuje przestrzegania regulaminu i informuje o rekrutacjach jakie firma prowadzi, ze względu na użytkowników, którzy jeszcze nie mają styczności z firma, a chcą mieć. Takie działania ułatwiają wszystkim funkcjonowanie w tym miejscu.

Proton

Chyba People ma niezle układy z ta moderatorka/redaktorka,skoro zajmuje się ona promocja ich ofert, neguje wypowiedzi forumowiczów i ewidentnie dba o pr agencji.Ciekawe jak załatwia się taka „opiekę” na goworku?Inne firmy nie sa tak bronione przez moderow forum.Czy w ogóle taka jest rola moderatora forum?Czy gowork to jeszcze forum gdzie można wpisać opinie na temat pracodawcy dla ewentualnych przyszłych pracowników?Czy tylko na temat tych firm które dopuszczają moderatorzy forum?

Dominika

Z tego co widzę firma People ma szeroką rekrutację. Ale chcesz by firma sama znalazła Ci pracę czy chcesz pracować w agencji? Jeżeli nie chcesz w agencji to tu masz link do ogłoszeń: https://www.people.com.pl/ogloszenia-o-prace

Kopciuszek

Czy są teraz przyjęcia?

Dominika

@Pipluś nie redaktorką, a moderatorką. @Zdziwiony czemu warunki zatrudnienia są poufne? Często są one opisane w ogłoszeniach o prace, to dlaczego nie można byłoby ich opisać tutaj na wątku firmy People?

Dominika

@jsz może to była chwilowa awaria systemu. Zdarzają się takie rzeczy w różnych miejscach. Próbowałeś za jakiś czas? @Rookie rozumiem, że po takich spotkaniach nie dostałeś propozycji pracy, tylko Twoje dane zostały spisane, tak? Może agencja People Sp. z o.o. nie miała w tym momencie pracy, która odpowiadałaby Twoim kwalifikacją. Poczekałeś jakiś czas na odpowiedź?

@Lorenz 09.01.2018 19:08

Dominika akurat pracuje w Gowork'u i jest redaktorką :)

Dominika

@Rozczarowanie a jakie dokładnie warunki sobie ustaliłeś na rozmowie w firmie People i jak one zostały zmienione? Czy pracownik został poinformowany o zmianie i powodzie zmian warunków zatrudnienia? W jaki sposób się to odbyło?

Zdziwiony
@Dominika 31.01.2018 09:42

@Dominika, a jakich dokładnie informacji oczekujesz? Uważasz ze forum to odpowiednie miejsce do omawiania szczegółowych warunkow zatrudnienia?Raczej nie,bo to informacje poufne.Skoro pracownik pisze o zmianach to pewnie został o nich poinformowany...

Rozczarowanie

Nagminne kłamstwa na rozmowie rekrutacyjnej, które nie maja pokrycia w rzeczywistości. Zmiana warunków w trakcie. Niekompetencja. Zarządzający firma chyba nie maja pojecia co to profesjonalna rekrutacja i nie wiedza ze konkurencja zostawia ich daleko w tyle. Nie warto tracić czasu na agencje Pipol

Dominika

@Lorenz nie ratuję dobrego imienia firmy People, bo nie jestem jej pracownikiem, tylko moderatorem forum Gowork.pl. Jestem, dlatego totalnie neutralna i obiektywna. I ze zrozumieniem przeczytałam ten komentarz, bo jasno wynika, że użytkownik pojechał do agencji, bo myślał, że zostanie zaproponowana mu praca, a skoro jest zły i chce zwrot kosztów, to zapewne jej nie dostał.

Kokos

Wysyłasz CV na konkretne stanowisko za ich pośrednictwem. Dzwonią z zaproszeniem na rozmowę, ale mówią, ze nie mają konkretnej propozycji dla ciebie, ale może w przyszłości coś będzie. Strata czasu, wykorzystują ludzi, żeby budować swoje bazy.

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

Ted

Nie polecam pracy w tej agencji ani poprzez nią. Niski poziom prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Słabi niekompetentni rekruterzy. W trakcie rekrutacji brak konkretów, przeciąganie w czasie, ściemnianie, brak informacji zwrotnej. Amatorstwo i dziecinada.

jsz

The server returned a "500 Internal Server Error". od kilku dni po kliknięciu w "aplikuj". pełen profesjonalizm agencji rekrutacyjnej...

Pipluś

Agencja słaba, jedyne co jako tako im wychodzi (i czego powinni się trzymać bo jest z tego $ i to całkiem fajny) to praca tymczasowa i oferowanie jej usług potencjalnym klientom. To że kandydaci potem nie chcą pracować będąc zatrudnionym przez agencję to już inna bajka he he. Wewnętrzna rekruterka z wadą wymowy i nie umiejąca prowadzić procesów. Management (może oprócz prezeski i jej wpólnika) do wymiany - wymienić wszystkich team leaderów jak najszybciej. Agencja od wszystkiego czyli do niczego. Ogólnie odradzam.

Iksde

Niestety nie mam dobrej opini o tej firmie. Mega stres, ciśnienia i parcie na realizację. Za dobre wyniki zostaniesz poklepany po plecach a za średnie przegląd kpi czasu pracy i wszystkiego co tylko sie da. Nie polecam a zupełnie szczerze odradzam. Jak wam nie szkoda zdrowia to śmiało aplikujcie i dołączcie do "dream teamu " :D

edski
@Iksde 29.10.2017 19:44

No tak, za średnie też powinni poklepać po plecach. hahaha

Dominika

@"POMYŁKA" skoro zostały inne przedstawione potem warunki to zgodziłeś się podjąć zatrudnienie w People? Powinieneś w takiej sytuacji albo nie zgadzać się na współpracę, albo prosić o zmianę warunków, na takie o jakich rozmawiałeś z agencją zatrudnienia.

"POMYŁKA"

Nie polecam - na rozmowie z agencją są przestawione warunki inne niż u pracodawcy. Pewnie takich "pomyłek" jest peło.

Dominika

@KL a czemu tak mówisz o agencji People Sp. z o.o.? W jaki sposób Cie oszukała? Możesz uargumentować tak mocny zarzut na forum? No i nie możesz w ten sposób pisać na forum, bo to łamie regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. A czy ktoś z pracowników agencji może się wypowiedzieć o samej pracy? Czemu klienci są niezadowoleni? Mogliby się wypowiedzieć na temat wywiadu z firmą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,744515,wywiad-aleksandra-figura?

Mango

Porażka totalna. Zmarnowałam czas. Recepcja naburmuszona, ze przeszkadzasz w płoteczkach. Jedna z pań rekrutujących wydawała się sympatyczna, natomiast druga to tragedia. Kobieta opryskliwa, atakująca, prowadząca przesłuchanie policyjne, a nie rozmowę. Żadnych pomysłów z głowy - wszystko z kartki, powtarzane pytania, które już zadała, ton z wyrzutem. Sama mam styczność z HR, nigdy nie przeprowadzałam rozmowy w ten sposób. Kandydat powinien czuć się komfortowo, a nie jak na przesłuchaniu policyjnym. Nigdy nie skorzystam już z tej agencji i będę odradzać wszystkim. Nie polecam. Szłam na spotkanie z fajnym nastawieniem, wyszłam wściekła. Natomiast jeśli pani z rekrutacji, chyba ledwo po jakichś studiach zreszta, nie podoba się jej zawód albo ma zamiar tak traktować kandydatów, to chyba powinna się mocno nad sobą zastanowić i nad poszukaniem innego zajęcia. Kultura osobista, szacunek do drugiej osoby, ale również rozeznanie się w pytaniach - o co będę pytać, czy to ma sens - to są kluczowe rzeczy. Radzę omijać. Nie wiem jak sama współpraca z firmą, cieżko ocenić czy rzetelna czy nie, ale patrząc na zatrudnione osoby - nawet mnie to nie obchodzi, nigdy więcej czegoś takiego.

Dominika

Jak to w agencji zatrudnienia ofert pracy jest bardzo dużo (http://www.gowork.pl/praca/people-sp.-z-o.o.;pr), ale widzę, że sporo z Was nie ma najlepszych wspomnień związanych z rekrutacją w People. Czy ktoś z Was próbował kandydować na konkretne stanowisko potem bezpośrednio u pracodawcy, żeby mieć porównanie? Łatwo jest oceniać, ale zawsze warto mieć na uwadze, że może nie pasowaliśmy do stanowiska. Dlatego warto było pójść na bezpośrednią rozmowę do firmy, w której chcielibyście pracować.

****
@Dominika 22.08.2017 08:57

Tzn. jak to kandydować na dane stanowisko bezpośrednio? Nie ma takiej możliwości, skoro rekrutacja na to stanowisko jest prowadzona i zlecana tylko agencji. Nie jest to kwestia tego czy firma Cię chciała czy nie, tylko kwestia tego jak agencja to rozegrała, bo to oni są pośrednikami i nie ma tutaj innych możliwości. Jeśli ktoś dostaje odpowiedz, że klient chce współpracować a potem się wycofuje albo są niejasne reguły gry ze strony agencji to wiadomo po czyjej stronie leży wina - Agencja nie ma korzystnych warunków i kombinują tak żeby zatrudnić kogoś dobrego za jak najbardziej korzystne pieniądze dla siebie.

Gj**f

Panie z Hr spózniają się na rozmowy, najpierw mówią, że profil jest za wysoki a potem zapraszają na następną rozmowę i dają odpowiedz, że klient jest zainterersowany współpracą. Następnie rezygnują i twierdzą, że klient wstrzymał rekrutacje.

HLK

Agencja niezdecydowana. Personel bezczelny i próbujący wmówić, że klient się rozmyślił, co nie jest zgodne z prawdą. Brak profesjonalizmu i żenada.

Bezrobotny

Agencja beznadziejna. Mówią, że Cię zatrudniają a potem w gruncie rzeczy chcą z Tobą negocjować stawkę, która była ustalona na początku. Najlepiej gdyby człowiek chciał zarabiać grosze, bo wtedy agencja mogłaby zarobić dobre pieniądze. Odradzam wszystkim jakiekolwiek rozmowy tam!!!

nie polecam

Piszą że chcą się z Tobą porozmawiać , umawiasz się na daną godzinę a potem olewka, nikt się nie odzywa. Jeśli Tak traktują kandydatów to zdecydowanie nie chciałbym pracować w tej firmie.

Eli

Na jakim dziale pracowałaś? Zastanawiałam sie nad podjęciem pracy w Innogy.

Zostaw opinię o People Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Sp. z o.o.