Opinie o Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j. w Lwówek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j. w Lwówek

Zakonnica

Złożyłam tam papiery latem tego roku ale słyszalam właśnie że głównym problemem tej firmy i człowiekiem który kieruje w jakiś tam tylko sobie znamy sposób jest właśnie wcześniej wspomniany Wojciech M.Szefostwo a w szczegolnosci szefowa ponoć udaje że nie widzi jak ten człowiek stacza tą firmę na samo dno.Miałam już kiedyś w jakimś tam stopniu nie przyjemność współpracować z tym człowiekiem.Kłamstwo goni kłamstwo!!!Oszust,krętacz,złodziej!!!Mam nadzieję że szefostwo zdąży otworzyć oczy na wszystkie przekręty tego człowieka za nim bedzie za późno bo z opowieści znajomych słyszałam że firma jako "firma"jest całkiem całkiem...Także pożyjemy,zobaczymy.

Jurek

z tymi hotelami to faktycznie kombinują, a co to za historia z galeria nova w Nowym Tomyślu?

crazy

Hej, wiecie czy niedługo będzie szansa, żeby znaleźć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo najważniejsze są dla mnie odpowiednie stosunki z pracownikami jak i niezłe stawki. Dziękuję za odpowiedź.

Pniewy

Medivet chce kupić Rolvet???Ha Ha Ha....ale się uśmiałem teraz...Bzdury :-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Setka

Ja słyszałam ze wchodzą poważnie w hotele, już coś tam mają przecież.

gość2

czyli co, jak nie sprzedadzą firmy to słabo bedzie tam pracować?

gość

no ale podobno ma ich kupić medivet, jak to zrobi to pewnie pewnie po zwalnia dużo ludzi, zostawi 1-2 magazynierów i tyle

Jurek

Najlepszy w Rolvecie jest były proboszcz Wojciech M, który jest znany ze swojej marnej reputacji w całym kraju. Ta firma to kabaret - ten kto pracował, to wie o czym piszę. Uważajcie na patologiczne relacje damsko-męskie w firmie, to strasznie niszczy atmosferę w pracy. Nie da się tam długo pracować. Hurtownia z roku na rok ma coraz mniejsze obroty, ale to wina właścicieli.

mek
@Jurek

Wikary jest mistrzem świata. Podobno (usunięte przez administratora) już w komos swoją firmę i kilka klubów sportowych: w Brodach, Polonię Nowy Tomyśl a teraz Sokoła Pniewy.

Paula
@Jurek

Pleban jest mistrz świata...sory...mistrz wyjebek :)

Paula
@Jurek

Pleban jest mistrz świata...sory...mistrz wyjebek :)

pink

Rozumiem, ze odradzacie prace dla wrażliwych i o słabych nerwach? A moze trzeba jakoś wypracować sobie własny system pracy , jak wszędzie - jak już się wpadnie na własne tory to jakoś idzie. Dobra organizacja pracy to podstawa i nie trezba zabierać pracy ze sobą do domu i niepotrzebnie stresować siebie i najbliższych. Jeśłi pensja jest ok to wystarczy pomyśleć nad dobrą organizacją a reszta sama przyjdzie.

była

wypłata na czas ale będziesz wyciśnięty/ta jak cytryna. rodzina pożytku w domu z Ciebie nie będzie miała, bo cały czas będziesz myślami w pracy, żeby tylko zdążyć, przygotować kolejną tabelkę, zarządzenie, żeby tylko znów nie miała humorów i nie darła się o byle co z sobie tylko posiadaną umiejętnością zmieszania z pracownika z błotem. STRES STRES STRES. cofniesz się w rozwoju...

Partner

(usunięte przez administratora) Wyobraź sobie prostych ludzi o zerowych umiejętnościach nadrabiajacych brak pomysłu wyciskaniem ze mniej asertywnych siodmych potow.

rachi

Rolvet jest na rynku chyba już 24 lata, jeśli az tak długo się utrzymali, to widac nie wiedzie im się najgorzej.

heniek

@aleksy, zaaplikuj mimo to, czasem sie zdarza, że pracodawce zainteresuje aplikacja i znajdzie się dla niego miejsce.

aleksy

Na stronie rolvet jest jedna oferta pracy, Przedstawiciel/Konsultant terenowy z doświadczeniem w sprzedaży i wdrażaniu produktów myjąco-dezynfekujących dla przetwórstwa spożywczego, ale chyba już nieaktualna.

XXX

ROLVET- gdy mysle o tej firmie to zaczynam sie smiac bo to cyrk a szefostwo to clowny:)

lovelas;)

Rolvet miejsce pracy dla ludzi zdesperowanych i myslacych o samobojstwie. Strach cokolwiek powiedziec, nie mozna miec wlasnego zdania. Szefostwo leczy sowje kompleksy na pracownikach. Niemile wspomnienia do konca zycia. Nie polecam!!!

charlie

Jak ktoś myśli, że u nich się rozwinie, a juz nie daj Boże liczy na kase - to pech. Obiecują a potem robią ludzi w bambuko. Sprawdźcie sobie jaka tam jest rotacja. Tam się ludźmi zarządza krzykiem i oskarżeniami. Robota dla desperatów. Kicha straszna.

bryk

Wspólpraca z klientami straszna. Ciągle zmieniają się ludzie, nigdy nic nie wiadomo, przełączają telefony, jak kogoś zwalniają to nie informują klientów czemu, i potem człowiek nie wie kto go w końcu obsługuje.Beznadziejny serwis. A juz żeby ktoś tam podjął jakąś decyzję to trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wiem jak oni prowadzą biznes. Bo pracowników to oni na pewno nie szanują.

fx

Firma katastrofa. Totalny burdel. [usunięte przez administratora], podsłuchiwanie, wykorzystywanie. Nie szanują klientów, o pracownikach lepiej nie mówić. Nie można się rozwijać, o byciu samodzielnym można zapomnieć, a energie wszyscy tracą na walkę między sobą. Szkoda zawracac sobie głowe.

Dzola

Witam, Powiem tak pracowałam w Rolvecie, na początku mały terror,strach ale z jednej strony bardzo mile wspominam tamte czas. Plus tej pracy był taki ze miałam kontakt z kontrahentami zagranicznymi. Jeżeli ktos chce sie rozwinac w tym kierunku polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j. - Lwówek

Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j.
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Nowotomyska 33
    64-310 Lwówek

Rolvet Józef i Barbara Napierała sp.j.