CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO

Płock

Opinie o CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO

długoletni pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem długoletnim pracownikiem i powiem tyle wbrew temu co się mówi jest to jedna z najuczciwszych firm w płocku. Pieniądze na czas jakaś premia trzeba się postarać żeby jej nie dostać nadgodziny do bólu jak chcesz to zarobisz socjal w pełnym odpisie. Są związki zawodowe może nie wszyscy są z nich zadowoleni ale na prawdę nie wyobrażam sobie gdyby ich nie było. Zwracając się o pomoc nigdy nie odmawiają i w miarę możliwości i sił starają się jak najlepiej pomóc. Prawda jest taka że gdyby nie związki nikt nie słyszałby o socjalu premii i nadgodzinach wypłacanych według kodeksu pracy. Dziękuje.

Vipoo
@długoletni pracownik 26.11.2013 07:56

Nie polecam. Praca dla robotów

Oro kierownik

Mogla byc fajna firma... zaklad do uśpienia:/

Janek

Pozdrawiam Lemana starego pracownika PRECIZO jednego z nielicznych który jest bardzo zadowolony ze swojej pracy

Lucyfer

Jeśli szukacie firmy, której kadry myślą że kazdy pracownik jest debilem to polecam. Ruchaja bez wazeliny. W waznej sytuacji dla "Ciebie" nie potrafia odebrac telefonu. Niech sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Piąteeek uuuuuuuu!!!

FrOst

Ta firma to porażka, nowe pomysly zarządu doprowadzą do jej śmierci naturalnej!!!!! Mam nadzieję że osoby tam pracujące obudzą się i staną za sobą murem, a zarząd niech lepiej doceni kapitał firmy jaki stanowią w niej pracownicy.

Maja

Czy PRECIZO prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne? Jak wygląda ten proces? Wiele firm decyduje się na wieloetapowy system zatrudniania nowych pracowników, w celu wybrania jak najlepszego kandydata. Jak to jest w tej firmie? Informacje na ten temat pozwolą potencjalnie zainteresowanym osobom lepiej przygotować się do rozmowy z pracodawcą.

goldenboy

Witam, nadal jest w Precizio taka atmosfera? Jakie zarobki na start? Jakies dofinansowania do studiow? Zwrot za dojazdy? Potrzebuje szybkiek odpowiedzi.

no name
@goldenboy 27.06.2017 13:11

zapomnij

LIROY

ŻENADA ZAROBKI?! JA NIE NARZEKAM MAM 11ZL/1H I NADGODZINKI (usunięte przez administratora) PŁACA CO WAŻNE I MI TO PASUJE:)

janek

Pozdrawiam Lemana spoko gość na hali.Poza tym zarobki żenada

Maja

Pracujesz w firmie CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO? Chętnie usłyszymy co lubisz w swojej pracy!

Aj

Ogólnie wiadomo chyba nie od dziś, że CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO ma się jak najlepiej, najlepsza firma w całym rejonie, no co powiedzieć, świetni

qw

Weź się z tym ogarnij, wyślij CV, czekaj na rozmowę i jedź. Oczywiście musisz napisać do tego LM i nie może to być zwykłe lanie wody tylko sukcesy poparte dowodami (tu kluczem są referencje wydane przez poprzednie firmy, jak tego nie masz - twój problem). Mam wrażenie, że chyba nie masz pojęcia, na jakie stanowisko aplikujesz. Nie oczekuj, że ktoś Ci poda, ile dostaniesz. Na takie stanowiska grant negocjuje się po kryjomu. Swoją drogą, pisząc poprzedni post miałem na myśli Operatora/programistę CNC.

CNC operator

ja już pracuje ponad dwa lata i tez przechodziłem egzaminy i jakos nikogo nie znałem w srodku w firmie zeby zdac po znajomości a jakos mi sie udało zdac i przejsc do firmy.

qw

Miałem aplikować, ale jak mam zarabiać mniej, niż teraz + dojazd 30km (12zł/g, Włocławek, zdychający zakład "dwóch prezesów") to zostaje mi jedynie nauka języka i wyjazd do Niemiec...

georgre

A to brali ludzi z ulicy bez doświadczenia czy jak? bo nie rozumiem tego

były pracownik

I jak tam bez ogórka lepiej jest ?, czy zostawił syf i uciekł do Gniezna? Z opini widzę że musiał nieźle mieszać i manipulować...

as

I znowu poszukujecie dyrektora produkcji - czyzby czlowiek z CNH nie dal rady?

będziesiędziało

podejrzewam ze ten komentarz powyzej napisal jakis dupolis z biur albo ktos kto zajmuje stanowisko nieroba w precizo

Jak jest.

Jest tak... Pan A.M. właściciel (oficjalnie firma jest na I.M), inwestuje w firmę, rozbudowuje halę produkcyjną, dopracowuje jakość tworząc np. tzw. 5 klasę dokładności, kupuje nowoczesne maszyny 4-o i 5-o osiowe, zatrudnia nowych pracowników (przynajmniej stara się, bo podobno ze spawaczami ostatnio ciężko za tak niską stawkę), zamierza wprowadzać nowe systemy obowiązujące w CNH, co prawdopodobnie przełożyło się na podjęcie przez niego decyzji o zatrudnieniu człowieka z w/w firmy na stanowisko dyrektora (takie chodzą słuchy). Wszytko na pierwszy rzut oka wygląda ok, bo tak ma wyglądać według pracodawcy. Niestety rzeczywistość wygląda, nawet nie trochę inaczej. Jakby nie patrzył firma jest prywatna, co za tym idzie: 1. Jest duża grupa ludzi którzy trzymają palec głębiej niż pozostali pracownicy, co wyraźnie widać po ich stanowiskach i stawkach. 2. W porównaniu ze stawkami na tych samych stanowiskach jako operator CNC, biorąc pod uwagę tylko województwo Mazowieckie, zarabiamy połowę mniej (czyli firma opiera się na taniej sile roboczej). 3. Atmosfera w biurach śmierdzi "mobbingiem", szykanowaniem, ale i wyścigiem szczurów, leczy wygrywa, (niestety) tak jak w poprzednim przypadku, ten co trzyma palec głębiej. 4. Na obecną chwilę kluczowym sposobem na przyśpieszenie produkcji są, usprawnienia (kiedyś ucinanie czasu na zleceniach produkcyjnych bo niby nie było skąd na podwyżki wziąć). 5. Trzeba zap..ć żeby wystarczyło Ci do następnej wypłaty (nie zawsze się da, ale twoich przełożonych kompletnie to nie interesuje, masz mieć wyrobienie, frekwencję i wiele innych pozycji na które nie zawsze można mieć jakikolwiek wpływ). (usunięte przez administratora) W mojej ocenie jak ktoś tę firmę będzie dobrze prowadził to osiągnie ona sukces. Ale do tego potrzebna jest zwarta i niepodzielona załoga. Wszyscy równo muszą pracować na jej przyszłość. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam całe COP Precizo.

cnc

pan dyrektor ogórkiewicz odszedł niedawno był jakis nowy teraz juz go nie ma i ostatnio przyjeli juz nowego dyrektora podobno przeszedł z CNH :)

as

Znowu poszukujecie dyrektora produkcji - a co się stało z poprzednim?

Operator CNC w Precizo

Kolego przyjmą Ukraińców z braku pracowników i będą mieli lepiej:)

dasz mi godzin?

Kolego przecież ja się z Tobą zgadzam a oni nie obudzą się nigdy trzeba stąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Operator CNC w Precizo

Pracuję w precizo jako operator CNC juz 5lat. Do plusów można zaliczyć: - Dobre i prane co tydzień ubrania robocze - Dobre narzędzia pomiarowe i pimocnicze - dobre rękawice robocze - związki zawodowe - Wypłata na czas (chodź symboliczna) - otganizacja pracy - stołowka, herbata, kawa - czasem można przyjść w sobote dorobic Minusy: - Niskie zarobki po 5 latach mam 10zl na rękę - Nikłe szanse rozwoju i awansu - zła atmosfera w pracy - duże normy do wyribienia - wysokie wymagania i standardy a niskie czasy na wykonanie detalu. Myślę, że wszystko opisałem solidnie i rzetelnie.

dasz mi godzin?
@Operator CNC w Precizo 21.01.2016 11:22

co do ubrań okej można się zgodzić, narzędzia pomiarowe no też mogą być tylko wymyślają statusy jak ich legalizacja i tak odbywa się na zasadzie naklejenia nowej daty, rękawice przydział na pracownika 9 par na miesiąc w skład tego przydziału wchodzą 6 par ogumionych pomalowanych i 4 pary wampirek to jest przesada i żenada pracować w tych smarach chłodziwach chemikaliach powinno być bez przydziału nawet na rękawicach oszczędzają, związki zawodowe dobre podejmują walkę chwała im za to, wypłata na czas okej (jedyny jej plus), organizacja pracy hmm nieraz jest tak ze trzeba zapierdalac i szukac glupiej srubki bo nie ma ale to wina ludzi ze utrudniają sobie życie, stołówka jest okej kawe herbate można zrobić tylko nie licz na czajnik elektryczny przy maszynie bo ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go no i jest automat z kawa itp, soboty można dorobić kasa spod lady bez opodatkowania to takie sprostowanie na plusy ktore wymieniles a co do minusów to zgadzam się z Tobą kolego bez zastrzeżeń. NA TĄ FIRMĘ MOŻNA JEDYNIE WYJEBAĆ NEGATYW I REKLAMACJĘ HAHA

Herman

Chodzą słuchy na mieście, że szukają Ukraińców do pracy bo każdy z tamtąd ucieka... Pracowałem tam 3 lata temu widzę, że nic się nie zmieniło. Szkoda bo firma ma potencjał, ale przez takie zarządzanie go traci. Ludzie są ważnym elementem strategi zarządzania. Opamiętajcie się nim będzie za późno.

filemon

Hmm... Coś musi być na rzeczy z tą firmą skoro non stop szukaja ludzi. Dibrafirma sie nie oglasza tylko ludzie sami aplikują.

filemon

spawacz

Dzis dzwonili do Mnie żebym przyszedl na próbki. Potwierdzam stawki nie podają. Jak mam prwcowac za półdarmo to jeszcze się zastanowie...

Linkoln

W ogłoszeniach cały czas szukaja "frajerów" do pracy za grosze. Nie dajcie sie nabrać!

tj. 34 tpz. 15

panowie coś trzeba z tym zrobić bo tak być nie może dzieje się źle i zapowiada sie na to że bedzie tylko gorzej

Maciek

Ostatnio byłem na próbkach spawalniczych. W ofercie pisało "wysokie wynagrodzenie", którego nie chciano Mi przedstawic od razu tylko po pr9bkach i podpisywaniu umowy. Okazało sie, że są jakieś dziwne normy do wyrobienia a stawka to między 9 a 10zł na rękę. Szkoda czasu na tą firme...

fuck

1) PODWYŻKA: - stawki godzinowej brutto, nie za to co potrafisz tylko za statystyki w systemie tj. wyrabianie normy i to też raz na ćwierć wieku - normy, czyli tzw. "usprawniacze" ucinają czasy czyli zamiast zrobić 100 sztuk musisz zrobić 150 (i tu jest taka zagrywka bo ci usprawniacze nie wiedzę ze sa pionkami w grze ogóra i te czasu co utną sami ustana na maszynach i beda to pozniej robic) ;) - ludzie na hali którzy obsługują maszyny są spoko lecz nie można tego powiedzieć o wszystkich, bo są tacy którzy przechodząc przez hale udaja wielkie panstwo ze co to nie oni Krótko podsumowując dno i wodorosty a wszystko to są manipulacje ogora

ăs

I jak tam wasz dyrektor - bo widze, że szukacie nowego? Może bedzie lepiej?

Poeta

Na odwrót Po hali wciąż biega nasz piękny i boski ślicznie uczesany Pan (usunięte przez administratora) w firmie Precizo dużo czasu spędza nigdy nie pozwoli by tu była nędza, dba o pracownika podwyżki rozdaje wszyscy go szanują i nikt nie udaje, od poniedziałku do niedzieli wszystkich motywuje no a w tłusty czwartek pączki gwarantuje, premie wciąż rozdaje ludzi wynagradza nikt tu nie narzeka bo szef groszem mu dogadza, szkoda – myślę sobie idąc palić fajki że ta opowiazdka to są tylko bajki, morał z tego taki – powiem do narodu że w firmie Precizo można umrzeć z głodu.

może Cię przyjmą ale na pewno nie jako praktykanta w to się już nie bawią najprędzej jako pracownika przez agencję chyba, że mierzysz wyżej do technologów

praktykant

Chcę się dowiedzieć czy firma Precizo przyjmuję praktykantów, jestem na VI semestrze inżynierii produkcji. Najbardziej interesuje mnie praca przy obrabiarkach cnc, programach CAD. Mam podstawową wiedzę w programowaniu Siemiems Sinumerik, Heidenheim. Jeśli chodzi o programy CAD znam: AutoCada, Solikworksa, SolidEdge i ProEngineer. Interesowałyby mnie praktyki miesięczne w okresie wakacyjnym

haha

precizo smiech na sali jeszcze tym bardziej to co teraz wymyslaja ze mozesz chorowac 2x w roku i jada ci po premii, rozmowy za byle co tez juz masz po premii, najlepsze sa rozmowy za brak wyrobienia i tez masz po premii. ta firma zarzadzaja tacy ludzie ktorzy sie na tym nie znaja wogole no totalna porazka. nie maja na podwyzki glupiej 1zl brutto a co 1,5 miesiaca nowe maszyny za okolo 1 000 000 zl kupuja no smiech na sali. ludzie sie przyjmuja i po paru miesiacach spierdalaja a woly zapierdalaja bo licza sie tylko slupki w systemie nic wiecej ich nie obchodzi.

rikuś

Jak się komuś nie podoba w Precizo - niech idzie do ZBA S.A.. U Radara i jego lizusów będzie miał o niebo lepiej!

Nowy

Witam! A jak wygląda tam praca spawacza?Jakieś normy do wyrobienia itp ? Da się wytrzymać?Warto tam iść?

Jasiu

"Blu" nie nie to nie godziny, tu liczy się każda sekunda ! Twój czas w pracy jest wyceniany według sekund. W każdej minucie mamy 60 sekund co daje nam, jedna godzina 3600 sekund a w 8 godzin daje nam 28800 sekund :) I Jakość proszę zapewnić nie przerwanie w ciągu tych 28800 sekund na dzień . Powodzenia ! I pamiętajcie Precyzjanie nie róbcie żadnych braków !

blu

10 lat pracuje i jest straszna lipa licza sie tylko godziny a gdzie jakosc?

Eryk

Niestety sytuacja w firmie cały czas się pogarsza i lepiej raczej nie będzie. Ogór, Morfina i parę innych osób wyżej postawionych ma procent od dochodu firmy, więc cisną kierowników i technologów żeby produkować jeszcze więcej,a ci cisną operatorów maszyn, przez co czasy na większości robót są absurdalnie ucięte a w tpz-tach(czas na ustawienie maszyny) praktycznie nie da się wyrobić. Ten wąż w końcu pożre własną głowę gdyż nieliczne roboty z dobrym czasem przestaną w końcu być dobre bo technolodzy tylko patrzą gdzie uwalić czas. Jak jest dobra robota i jest jej dużo to każdy dorabia sobie na niej godziny a kiedy tylko zostanie to zauważone to "chlast,chlast" i po zawodach. Jest to oczywiście wielka ściema bo co z tego że na jednej robocie da się zrobić 12 godzin w 8 jak na pozostałych dziewięciu tyrasz do dzwonka a i tak zrobisz 6 w 8 jak się dobrze sprężasz i maszynę porządnie podkręcisz. Oczywiście istnieją w tym wszystkim święte krowy(bliżej lub dalej spowinowaceni np: z którymś z technologów czy kierowników tudzież nawet z samym właścicielem) i działy których normy nie dotyczą lub są do wyrobienia.To wszystko jest oczywiście nieludzkie a jedyny plus a zarazem straszliwy minus tego wszystkiego to to że gdzie indziej jest jeszcze gorzej. W każdym razie te pasożyty żerujące na ludzkiej niedoli mogą się bez przeszkód bogacić, bo wiedzą że nie masz wyjścia gdyż w całym kraju panuje ogólny dół. Trzeba również uważać co i do kogo się mówi bo strzelających z ucha jest pod dostatkiem a porządnych ludzi jak na lekarstwo. Oczywiście lepiej jest pilnować wszystkiego bo jak tylko zostawisz np: suwmiarkę przy maszynie to możesz o niej zapomnieć. Jest jeszcze wiele innych atrakcji w tym zakładzie ale tak z grubsza starałem się przybliżyć politykę firmy i niepowtarzalną atmosferę wsród pracowników i szefostwa.

robol

W największej miłości do tego zakładu nie mogę powiedzieć. że dzieje się dobrze. Szef zawieżył we wszystkim OGÓROWI a ten robi co chce. Nakręcił swój interes w Gnieżnie a teraz jak trwoga to do boga. Grunt aby kieszeń była pełna- byle nie pracownika.

Precyzjanin

Zakład posiada zalety jak i wady, których niestety jest wiecej. Atutem na pewno są terminowe przelewy oraz wkład właściciela w rozwoj firmy (nowe maszyny,rozbudowa hali itp). Wszystko to jest kropla w morzu pomyłek osob zarządzajacych, ktore otepily kierownikow i zmienily ich osobowosc. Pracownicy najnizszych szczebli ponoszą z tego powodu najwieksze straty. Działa to tak: zielony ch.. aby zaimponowac Panu Andrzejowi, przywłaszcza sobie cucdze sukcesy, a odpowiedzialnosc za swoje bledne decyzje zrzuca na podwladnych. Kierownicy juz nie usprawniaja, a tylko stoja z batem i rozliczaja sie z liczby zadanych uderzen nim Firma stracila duzo mozliwosci rozwojowych dla niej oraz co najwazniejsze motywacje w grupie dajacej zysk (fizyczni). Drodzy właściciele Precizo, jestescie szanowani przez nas za miejsca pracy, terminowe przelewy i zrozumienie indywidualnych przypadków. Poparcie te jednak spada z powodu T.O. Jako wieloletni pracownik, ktory szanuje Was i firmę, proszę, abyscie zastanowili się nad tym dziwnym zjawiskiem. Jesteście oszukiwani ws aktualnej atmosfery w firmie przez w/w osobnika. Czas sie obudzic i jesli chcecie stworzyc najwyzsza rentownosc firmy, trzeba Panie Andrzeju M. wyjsc do ludzi i z nimi rozmawiac bez przyzwoitki (ogora). Bez tych ludzi i ich zaangazowania firma jest jedynie szkola, gdzie pracownik uczy sie obslugi,a nastepnie z niej odchodzi lub jest zwolniony. Nie zmarnujcie kapitalu ludzkiego jaki posiadaci, a dzialania dyr do tego daza. Znajac Was od wielu lat, nie wierze, ze wiecie i godzicie sie na bledne, bzdurne, demotywujace i oglupiajace zaloge decyzje w firmie. Prosimy o rozwage i pomoc, a wspolnie pokonamy wszystkie przeciwnosci. Pozdrawiam Pilot.

adam W

Witam jestem dlugoletnim pracownikiem firmy cop precizo . I jestem zadowolony z tego co robie . Jestem mianowicie kierownikiem i mam pod soba paru ludzi podnosze normy zeby nasz dyrektor ogor byl zadowolony .pewnie ma jakies z tego jeszcze dodatkowa kase. Chcialbym ci podziekowac za to co sie teraz dzieje w firmie dziwie sie tylko jedno ze cie nie wywalil jeszcze na zbity pysk .powiem tylko jedno w twoja str HCWD

wiesiek

witam, jestem dlugoletnim pracownikiem i ogolnie powiem ze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasa spoko tylko trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedem dni w tygodniu zeby cos zarobic. szkoda tylko ze od pieciu lat nie widzialem zadnej podwyzki. Pieniadze ogolnie sa ale nie dla roboli powniewaz firma sie rozwija, co chwile kupuja maszyny

Witam. Czy warto zainteresować się tą firmą? Większość wypowiedzi jest stara i pewnie wiele się zmieniło do tej pory..

aktualny pracownik

przyjalem sie do tej firmy 2 miesiace temu przyszedlem do niej z stalmechu i w porownaniu jest o niebo lepiej normy sa do wyrobienia chodz nie wszystkie ludzie sa rozni ale nie wolno sobie pozwolic na zle traktowanie zarobki na owe czas trzymaja sie na srednim poziomie jesli ktos jest codziennie w pracy to nie ma zle jesli sobie ktos pozwoli na wejscie na glowe to go zagnebia najlepiej nie hamowac sie tylko od razu wychowawczego sprzedac w twarz i miec polozone na gadanie kierownictwa i [usunięte przez moderatora]

onn

jest mozliwe że zostaniesz zatrudniony na umowe o prace jeśli sie sprawdzisz i troche dłużej popracujesz

lick

dokładnie tak , najczęściej zatrudniaja przez agencje na umowy śmieciowe. Szkoda życia. Obóz pracy

Zostaw opinię o CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM OBRÓBKI PRECYZYJNEJ PRECIZO