SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO

Katowice

Opinie o SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO

reniu

Nie współpracował bym z tą firmą w żadnym przypadku. Ani pracownik ani jako klient.(usunięte przez administratora)

Były

Stanowczo nie polecam. To jakaś komedia: ogrom raportów, wymagania nierealne, targety nie do wykonania. (usunięte przez administratora) Mam to za sobą i cieszę się że zmieniłem pracę na normalną :-)

iwan

nie ma co oceniac od razu negatywnie dzialan firmy po tym ze ktos mial zwyczajnie zly dzien,wam to tez sie zdarza, nie rozumiem czego oczekiwalibyscie po rozmowie kwalifikacyjnej od razu?

AntyIvan
@iwan 17.12.2015 17:37

Jak nie wiesz o czym piszesz to zamilcz lepiej.

Pan Kracy

Nie miła atmosfera

Zostaw opinię o SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO