ABcan

Szczytno

Opinie o ABcan

ey

czy to jest ta firma od "food and food-related trade" światowa?

Ines

Jeśli chcesz być odpowiedzialna za całą administrację firmy nie wyłączając kadr i pracować za 1300 na rękę-proszę bardzo. Ale trzeba też wiedzieć, że jak byś się nie starała wszystko ogarnąć, dla tych na górze jesteś śmieciem! Tak tu jest. Za najmniejsze potkniecie możesz zostać zwolniona.

kasia

Czxy ktoś może powiedzieć cos o zarobkach w tej firmie chodzi o pracę w biurze?

beti

W tym zakładzie potraktują cię jak kobietę ,wykorzystają i kopną w tyłek .Nie polecam tego zakładu i radzę omijać z daleka bo nic dobrego was tam nie czeka

Nick*

Jeśli macie zamiar podjąć tam pracę, to poważnie się zastanówcie. Chyba, że szukacie pracy, w której będziecie do wszystkiego i do niczego a i tak wszystko co zrobicie będzie zrobione nie tak. Godziny pracy - 8-16, 16-24, 24-8 (w regulaminie pracy zapisano "normalne" trzy zmiany) !!! Chyba nigdzie indziej na świecie takich nie ma :) Masakra.

Zostaw opinię o ABcan - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABcan