F.H.U Andrzej Tessa

Gdańsk

Opinie o F.H.U Andrzej Tessa

Dziewierz Władysława

Proszę uważać na tego człowieka, bo jest (usunięte przez moderatora) Nocował u mnie z sześcioma pracownikami przez 1,5 miesiąca, a zapłacił tylko za pierwsze 2 tygodnie 600 zł. Od pozostałej zapłaty wciąż wykręcał się nowymi "kłamstwami" : swoimi wypadkami, pobytem w szpitalu, wyjazdem za granicę i komornikiem, grając na zwłokę. Ciągle chodził wystraszony jak szczur, a kiedy przywiózł ciuchy od kochanki tłumaczył się żonie, że znalazł je w pokoju. Na dzień dzisiejszy jest mi dłużny 1430 zł. Życzę mu, żeby te pieniądze starczyły mu tylko na leki. OSTRZEGAM! TO (usunięte przez moderatora) Pozdrawiam żone, bo jest naprawdę bardzo miła.

Zostaw opinię o F.H.U Andrzej Tessa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Andrzej Tessa