Opinie o Forp telemarketing experts w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Forp telemarketing experts. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Forp telemarketing experts na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forp telemarketing experts w Siedlce

ojojoj

tak...zwłaszcza (usunięte przez administratora) stara się za wszelką cenę być świetnym team managerem tylko jakoś kichowo wychodziło i wychodzi, jej grupa zawsze najgorszy wynik jaki skład by nie był.Sztywna poważna (usunięte przez administratora) trochę dystansu do życia i do siebie przede wszystkim a życie się stanie prostsze...a najgorsze to ,że sama zapomniała jakim ona konsultantem była ....to nawet (usunięte przez administratora) potwierdzi zawsze wyszczekana jej grupa przez nią nie raz po (usunięte przez administratora)dostała a teraz....wszystko pod linijke

that's right!

taaa... klucz do sukcesu firmy,to właściwi ludzie,na właściwym miejscu! :D w końcu to oni są jej wizytówką:D

narzekać jest na co - oszukują od samego początku - powiedzieli że będzia nam płacić od umowy ( na wstępie) bez zadnych progów!!! Bzdura progi są a BAZA !!!! - to jakaś porażka - każą dzwonić do staruszków którzy ledwo chodzą a potem pretensje do konsultantów , że odbieralność słaba Cały czas rekrutują - obiecując gruszki na wierzbie - mielą sie ludzie a podobno mieli dążyć do stworzenia prawdziwego call center- guzik prawda takim sposobem nabijają sobie kabzy a nas mają w dupie Ciekawe co to będzie dalej???????????

aloa

a co tu pisac. ciagle to samo bagno. wolalam plusa i stara firme i pewnie sie zwolnie jak tak dalej bedzie. kipskie prozwizje, starzy klienci i jedno wielkie oszustwo... po prostu brak slow...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Forp telemarketing experts odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Piere

Hej. Chciałem wrócić do forpa ale jak poczytałem komentarze to nie wiem czy jest sens się fatygować. Powiedzcie jak tam jest? Kto jest teraz szefem a kto team manager ? Dalej menagerki sie puszczają z szefostwem? Czy w końcu sie zmieniło?

To co się tam teraz dzieje to masakra, nie wiem czy za czasów [usunięte przez administratora] nie było lepiej....ze śmiesznej pracy telemarketera robi się nie wiadomo jak poważne stanowisko.Dyspozycyjność na miesiąc z góry, a próg prowizyjny to wogle hmmm co innego mówiono na początku a teraz wyszło szydło z worka,niby podniesli stawke za godzinę ale prowizji to nie zrekompensuje.

Witam wszystkich. Pracowalam w Forpie prawie trzy lata,nie tylko jako konsultant i powiem Wam jakie jest moje skromne zdanie. Dopoki pracowala Martyna to byla naprawde fajna firma,nikt nikogo nie oszukiwal ani na wyplatach ani na prowizjach.Wyplata zawsze byla na czas tzn do 10 byly pieniadze na koncie.Nie bylo wlazenia w (usunięte przez administratora) bo ona tego nie tolerowala i awansowaly osoby nie te ktore lazly w (usunięte przez administratora) ale te ,ktore mialy wyniki.Problem zaczal sie wtedy,kiedy firma zmienila siedzibe,nie dosc ze [usunięte przez administratora] byl chamem,prostakiem i nie umial sie normalnie do ludzi odnosic to szanowny pan Prezes znalazl sobie kompana w postaci sasiada z silowni i bawil sie z nim w kasynach w Warszawie,w dyskotekach i nawet w firmie libacje urzadzal za pieniadze,ktore zarabiali oszukiwani konsultanci.Zostawial tylko piwa,soki i flaszki w lodowce oraz pety na stolach.W (usunięte przez administratora) wlazil mu grubas z backoffice-kablowal mu wszystko i na piwko z nim chodzil jako premie za podpier....... wszystkich.Ciekawe czym ta gruba beka sie teraz zajmuje i komu kabluje wszystko.Przez niego [usunięte przez administratora] prezesik oskarzal o dopisywanie umow a naprawde to nie bylo mozliwosci dopisania na 100% wiem to.Nie dala by rady dopisac umow chyba ze tylko do sredniej ale nie do prowizji bo prowizja wyliczana byla ze statystyki na podstawie aktywacji,ktore przychodzily w raporcie z plusa a nie na podstawie statystyk ktore robili kierownicy,wiem to na 100%.Mi tez sa winni ponad 1200 zl i wiem,ze raczej moge pozegnac sie z ta kasa.Pozdrawiam Was,bo naprawde czesc ludzi pracujacych w tym cyrku byla super.Trzymajcie sie a gdybyscie szli do sadu na prezesika,chetnie sie dolacze,dajcie znac!!!!!!!!

G.O.

hej pracowalam grupie [usunięte przez administratora] nie dość że lepiej pracowało się dla Plusa to i ludzie byli sympatyczni a razem z tym [usunięte przez administratora], az sie chciało przychodzic do pracy. [usunięte przez administratora] zawsze pomagała i podpowiadała więc nie rouzmiem czemu każdy na nią skacze. teraz wyladowałam w grupie [usunięte przez administratora].... szczerze? żal kto ja w ogóle zostawił tutaj? zapytac ją o coś to w ogóle porażka nie dość ze sama na dobra sprawę nic nie wie to jeszcze jest wredna, mysli ze jak sobie kupi ochydny sweter z Locoste z allegro za 30 zl to jest zajebista, a jednak NIE. Wytrzymałam miesiąc ale to i tak dzieki [usunięte przez administratora] ktora tylko potrafiła poprawić mi humor :) pozdrawiam wszytkich

taka jedna

Niestety [usunięte przez administratora] nie pracuje.Wiele innych bardzo fajnych osób też poszło na bruk.Z tego co widzę,to wiele osób nie ma już zapału do pracy.Z takimi motywacjami do pracy,to ta firma(chociaż już jej nazwa się zmieniła i biznesowo brzmi)długo nie pociągnie.Ludzie czekają na Forpowskie zaległosci w wypłatach i znowu zostali zrobieni w przysłowiowego balona.Mieli powypłacac więcej,a jak doszło co do czego,to niestety zostały same ochłapy. Z tego co wiem,to większosc czeka na resztę,która nie wiadomo kiedy będziemy mieli,no i zaczynamy szukac po woli innego zatrudnienia.

była pracownica

Pracowałam kiedyś w Forp u [usunięte przez administratora] w grupie. Chciałabym wrócić ale czytając te komentarze coś sie tam chyba zmieniło. Czy warto wracać, czy lepiej do konkurencji bo tez szukają? Czy Ola jeszcze pracuje bo ktos pisal ze ją zwolnili. O co chodzi????

mi tez zal [usunięte przez admina]bylaa fajnym team managerem, szczerze powiem ze nie rozumiem tych wpiso³w na gorze ja odnioslam calkiem inne wrazenie o niej :) i szczerze powiem ze zapewne polowa osob ktora sie tu wypowiadaja a moze wiecej to w ogole jej nie zna a ocenia tylko z plotek ludzi korzy prawdopodobnie jej zazdroscili takiego stanowiska w takim wieku. pozdrawiam

oszukana

ale nas wycyckali. prezes nas sprzedal i zalatwil na maksa. zostalo tylko kilka osob z moich znajomych. wszystkich nas wykosili, nawet osoby z wynikami. kryteria???? chyba zadne.... tych co oszukiwali zostawili, uczciwych zwolnili - nic nie rozumiem... nawet mnie wiem kto jeszcze z kierownikow zostanie. szkoda ze ta firma sie tak rozpada a na pieniadze nadal musimy czekac...

Zle się stało

Szkoda mi [usunięte przez admina] - starała się bardzo- miała dobra grupę i super wyniki,

do d u p y ze wszystkim

a ja chciałbym zauważyc,że w firmie zostały tylko laski.Chyba żaden facet nie przeszedł do nowych właścicieli.Daje to dużo do myślenia

oszukany

pięknie nas załatwili.Ciekawe jakie to kryteria brali pod uwagę,że te kilka osób zostawili do dalszej współpracy?????????? Ja nie czułem się złym pracownikiem!!!!!!!!!!! Tylko najlepsi zostali,czy co?????????A inni,to co gorsi???????

~~oszukana

Ładnie nas pan eks prezes załatwił!!! :P Naobiecywał, że wypłaty będą w piątek i że nowi właściciele firmy nikogo z nas nie zwolnią a tu [usunięte przez admina]obiecanki cacanki! Wypłaty jak nie było, tak nie ma i zwolnili jeszcze połowę pracowników :P

oszukana

muszą nam wypłacic!!! bo inaczej w sądzie sie spotkamy,nas jest dużo!!czemu wcześniej nie zrezygnowałam

uczciwie????? A to dobre :))) Tylko w naszej grupie nie bylo przekretów, a na kase nadal czekamy. byl nowy wlasciciel i zobaczymy co dalj, krotka rozmowa a kasy jak nie bylo tak nie ma.... A to wszystko przez [usunięte przez admina] i jej zespul, kory najwiecej oszukiwal.... Dzieki

lala

dobra praca na start? raczej jedyna jaka mozna szybko znalezc...i do tego uczy ale tylko jak byc cwnym naciagac ludzi i dażyc po trupach do celu. Pracowalam w forp teraz u konkurencji wszedzie jeden wielki KIT My wciskamy jeden a szefostwo nam drugi taka branża:D

mam pytanie oni ka�¼dego po pierwszej rozmowie przyjmuj�� czy sobie wybieraj�� osoby, kt�³re im przypadn�� do gustu. znajoma by��a na pierwszej rozmowie cioty mialy zadzwoni�� i powiedzie�� o kt�³rej jest szkolenie i do tej pory nie zadzwonili. jak si�� czego�� nie spr�³buje to si�� nie uwiezy i tak w te komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Forp telemarketing experts - Siedlce

Forp telemarketing experts