Forp telemarketing experts
counter
2 152 67 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 400 dni.

Czym Forp telemarketing experts zachęcają? Jakie mają dodatki?

elo Nowy wpis

W sumie atmosfera opiera się na pozytywnych relacjach.

telemarta Nowy wpis

telemarketing to ciekawa dziedzina pracy, przynajmniej dla mnie i bardzo ją lubię. a że szukam akurat nowego pracodawcy to chętnie zatrudnię się w Forp telemarketing experts. jednak przede wszystkim interesuje mnie ile mogę na reke zarobić u nich na godzinę i jak przedstawia się system prowizyjny, zwierzy się ktoś?

pracownik Nowy wpis

Ale tutaj jest kosmos. Nie wiem co tu robię(usunięte przez administratora). Niczego nie można się nauczyć, a obiecują nie wiadomo jakie szkolenia i wzrost kwalifikacji. Człowiek klepie w kółko te same teksty, zero atmosfery i w ogóle strasznie stresowa i dołująca praca. Ja będę się ewakuował, jak tylko znajdę coś lepszego. Nikomu, kto ma jakieś alternatywy nie polecam tej pracy. Gdybyś ktoś słyszał o czymś proszę o wpis na forum. Pozdrawiam wytrwałych w męce - kiedyś znowu nadejdą dobre dni - nie tylko dla cwaniaków z warszawy, którzy bogacą się na beznadziejnej sytuacji w Siedlcach...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aneta

Chciałabym tylko nadmienić, że ostatnie dwie wypowiedzi nie są moje... a poza tym jeżeli masz mi coś do powiedzenia do pracuje od 15 do 21 więc możesz przyjść i mi to powiedzieć w oczy a nie na forum pod funforp...

funforp

luz,wybaczam:) tobie wszystko i wszędzie:) i na każdym stanowisku:D (usunięte przez administratora)

TOPAZ TANIEJ!

moim szefem jest kobieta wiec wybacz. dalej jesteś poza zasiegiem.

funforp

(usunięte przez administratora)sama pomyśl...dlaczego zostałaś na tym stanowisku przy tak dużej rotacji? bo żaden wartosciowy szkoleniowiec nie zgodził by się pracować za takie pieniądze,w takich warunkach..... Ty jak widac nie masz z tym problemu,także nie rzucaj się proszę i nie staraj się pokazywać nam wszystkim swojej(watpliwej ambicji) tylko bierz (usunięte przez administratora) w garść i ruszaj do swojej jakże odpowiedzialnej i wymarzonej pracy!!! W końcu masz masę obowiązków,a bez Ciebie ta firma nie będzie funkcjonować;)

edyta

kierownik pani (usunięte przez administratora), co dla niektórych w tym dla Ciebie Moniko!jest najlepszym kierownikiem w call center;)no to swietnie sie składa ze juz tu nie pracujesz,bo zbyt duza inteligencją sie nie wykazujesz z tego co zauwazyłam.pozdrawiam i zajmij sie swoimi sprawami i awansami, jeśli takie sa możliwe.ale mimo wszystko życze powodzenia

Monika

To ,ze wogle dyskutujesz i tak głupio się tłumaczysz już o Tobie wiele mówi,gdybyś znała swoją wartość nie wchodziłabyś w pyskówki ale jeżeli chcesz tym coś udowodnić śmiało.Zaspokajając Twoją ciekawość bo podejrzewam ,że sen Ci to z powiek spędza to długo z Tobą pracowałam z resztą tak jak cała masa innych osób.

Aneta

No widzisz a jednak jestem tu gdzie jestem...a poza tym skąd wiesz do jakich ja pracowników należałam. Pracowałam na słuchawkach przez rok na trzech projektach, więc skąd masz informacje np o moich wynikach?

Monika

nikt nie chce się starać? błagam Cię akurat do wzorowych pracowników nie należałaś....więc o staraniu się nie (usunięte przez administratora)

szkoleniowiec

Wielkie dzieki za pozdrowienia!! A jezeli chodzi o jakakolwiek kariere to puknijcie sie w glowe!! wiekszosc narzeka na sluchawki a nikt praktycznie sie nie stara zeby pracowac na innym "stanowisku". Wydaje mi sie, ze to jest czysta zazdrosc. I tak w ogole jezeli chodzi o mnie osobiscie to mi nic nie uderzylo do glowy!!! bo sama siedze nadal na sluchawkach pomimo, ze nie jestem juz szkoleniowcem masz jakies bledne informacje drogi BYLY pracowniku!! Ja jakoś Cie nie pozdrawiam! Aneta

taki sobie któś

Ogolnie to niesmak pozostaje jak wspominam tę firmę i widzę co się z nią stało i tylko jedno nasuwa się na myśl "szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego" szkoda tych ludzi, i szkoda mi też tych którym "kariera "uderzyła do głowy....z pozdrowieniami dla (usunięte przez administratora) i szkoleniowca

Piotr

A kto jest teraz team managerami?

Anka :)

Od bardzo dawna tam już nie pracuję. Sama odeszłam bo chciałam wyjechać za granicę. I zgadzam się z Tobą. Jeżeli komuś się nie chce pracować zawsze będzie narzekać. Ja bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie obecnych i byłych pracowników :)

mistrz

a co, zwolnili Cie (usunięte przez administratora)? nie potrafisz pracowac? seplenisz czy boisz sie normalnej pracy? czy moze wolisz, zeby wrocily czasy picia wody i nic nie robienia?

były pracownik

ja (usunięte przez administratora) wszyscy są tak przestraszeni ze nawet nic nie piszą Bójcie się !!!!!! jak by nie patrzeć to jedyna firma co płaci 8 zł za godzine................a może.................. ????????? Kto to wie co człeka ...... TO najgorsza firma w Siedlcach (usunięte przez administratora)

była konsultantka

Słyszałam że ostatnio znowu pozwalniali sporo ludzi. Kto tam jeszcze pracuje? Co tam się wyprawia? Opłaca się wracać, ile trzeba teraz umów nawciskać żeby się utrzymać?

TakNie

Widzę, że nic tu się nikomu nie podoba! Straszne warunki! (usunięte przez administratora)normalnie! W związku z tym chcę przypomnieć, że praca w tej firmie nie jest obowiązkiem. Jeżeli ktoś w telemarketingu czuje swoje powołanie to może zmienić cc, przecież to nie jest jedyna taka firma w Siedlcach i szkoda, żeby ktoś miał tu zmarnować swoje nieprzeciętne umiejętności. Jeszcze jedno - narzekacie na kierowników - kto z Was złożył swoje CV na to stanowisko? Nie było odważnych? Każdy miał szansę się wykazać! Proponuję nie robić z siebie męczenników tylko kulturalnie odejść. Czepiacie się prowizji? Kto chce to ją wypracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Forp telemarketing experts - Siedlce

Forp telemarketing experts