Opinie o Forp telemarketing experts w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Forp telemarketing experts. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Forp telemarketing experts na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forp telemarketing experts w Siedlce

o.s

powiem ci tylko tyle: może i było lepiej, ale nie za czesów naszego teraźniejszego prazesika, ktory tylko patrzy jak oszukac biednych studenciaków.

zallll

wszystko ok? z tego co slyszalam to pozwalniali nic nie swiadomych ludzi ktorzy przez kilka dni nie ,ogli przyjsc do pracy i nawet ich o tym nie powiadomili... to jest dla ciebie ok? jezeli w takim razie lubisz tyranie, to idz do biedronki, a to forum zostaw komus madrzejszemu

Wiolka

Nie zgadzam się z tymi wszystkimi opinniami,ponad 2 lata temu pracowalam w Forp-ie i było oki.Pozdrawiam wszystkich.

k.u

ja juz od pol roku tam nie pracuje... polecam wam zmienic te prace, bo wykorzystuja ludzi i oszukuja z wyplatami jak nic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Forp telemarketing experts odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Dyspozytor Liniowy - Siedlce
Hrappka.pl
były

wow forp zmienil siedzibe! juz nie trzeba siedziec w kurtkach przy biurkach jak w tamtym roku?! Dlalej ta sama kadra?! ostrzezenie nigdy nie mowcie do 'tim menadzers' na KIEROWNICZKO!!! bo kierowniczki to tylko w fabrykach tu angielszczyzna sie klania! :d aha Blond puszczajaca pozdrowienia srodkowym palce dla Ciebie ;D

Mała

Hej wszystkim, A ja zmienie temat bo przeczytalam na gumtree, że jest firma w Siedlcach, która potrzebuje zatrudnić kilka osób w swoim Call Center. Byłam dzisiaj na spotkaniu i polecam - jak chcecie zmienic pracę i miec mozliwosc umowy o prace w niedlugim czasie to slijcie CV - na adres [usunięte przez moderatora]

MINI

ale jaja jak berety ta firma rok temu nie należała do najlepszych ale widzę że teraz szkoda słów pracowałam tam kiedyś ale po tym jak "normalna kadra nie wytrzymała napięcia" i się zwolniła moja kierowniczka ja zrobiłam to samo zresztą nie tylko ja, zresztą to było ponad rok temu. gratulacje dla wytrwalców !!!!! RISPEKT

novy

Widze, ze nasz forp kwitnie. Gratuluje polityki Panie Prezesie, Gratuluje genialnego personelu. Ehh, szkoda na was czasu i nerwów.

[usunięte przez moderatora] ma rację w 100% takich ludzi jak w Forpie(chodzi tu o Backoffice)nigdzie znaleść nie można.Pozdro [usunięte przez moderatora]

?

Oj, nie ładnie... jeśli chcecie pisać, to nie podawajcie się za innych...To ja [usunięte przez moderatora] Dla wyjaśnienia, sama się zwolniłam a nie zostałam zwolniona, to chyba spora różnica... Przepracowałam w tej firmie 2 lata, to jednak da sie wytrzymać,co?? Faktycznie są osoby, których ego przewyższa ich samych, ale to przecież tylko garstka osób z wszystkich pracujacych. Czytam: "...wszedzie lepiej...". ale czy aby na pewno?? Miałam to szczęście znaleźć lepszą pracę, lepszą pod względem finansowym, pod względem wykonywanych czynności... pod każdym względem...Ale nie znalazłam współpracowników tak fajnych...Ludzie trzymajcie się... nie zapomnijcie o mnie, bo mi strasznie Was brakuje...

zuuu

[usunięte przez moderatora] ta od prezesa hehehe każdy ja w Siedlcach zna!Prezesunio nie pierwszy i nie ostatni:)szkoda tylko porządnych ludzi którzy tam pracowali,ale biznes to biznes-czyż nie tak!?

lol2

bzykają się tam jak i z kim popadnie.... jedynie spoko jest [usunięte przez moderatora] tak mi się wydaje, a reszta: ŻAL

Nvm

Naprawdę. Zresztą nie tylko ona daje tam [usunięte przez moderatora]. Inne też.

U.D

Ta firma to dziadostwo.nikt w niej nie szanuje pracowników a zwalnia się bez mrugnięcia okiem nawet tych najbardziej lojalnych.Motto tej firmy i jej prezesa to ''Nie ma ludzi niezastąpionych''.Uważajcie zanim wdepniecie w to bagno.Pracowałam tam długo i wierzcie mi wiem co piszę.

życzliwy

8 zł brutto za godzinę plus umowa o dzieło, świetna perspektywa, jeśli nie musisz jeść, ani się ubrać. Cwaniaki specjalnie otworzyli biznes tam gdzie jest wysokie bezrobocie, by łapać biednych studentów, a raczej studentki. Masakra i [usunięte przez moderatora], nikomu nie polecam.

m.k

czyzby prezesik straszyl? nikt sie nie wypowiada

Pieprze was

To nie ostatnia deska ale ostatnie brzytwa ratunku. Ale, czy aby na pewno? Jak ktoś woli zapier na słuchawkach aż łeb boli przez 6 godz. albo dłużej tylko po to, żeby zarobić te nędzne ochłapy, zamiast iść np. do obśmianego przez forpowiczów mięsnego i zarobić przynajmniej najniższą krajową i jeszcze się najeść za darmo, to cóż. Wolna wola. A że tam syf króluje i Kamil, ten mały, żałosny [usunięte przez admina] z przerostem teraz ambicji (a potem [usunięte przez admina]), to co chcieć.

EX-Worker

O matko kochana!!! co tu się dzieje...nie pracuję tam już rok i chyba się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo pozmieniało, fakt miałam co jakiś czas newsy o sprawach jakie się tam dzieją ale chyba teraz jest paskudnie i żenująco i ogólnie lizanie du... no proszę... tak dalej a Forp będzie się nazywał "ostatnia deska godności" heheh...Pozdrawiam wytrwałych pracowników

kate

noooo, [usunięte przez moderatora] ma dupe jak szafa trzydrzwiowa, a [usunięte przez moderatora]

;p

hahaha wlasnie tak zrobiłam odeszlam i mam wiele lepsza prace ;D a jednak nic sie niepozmienialo nadal mało inteligentne [usunięte przez moderatora] tam pracuja, jedyne co dobrze robia to "algida" hahaha ;p nikomu niepolecam tej firmy lepsze bezrobocie niz praca tam, a prezesik "lansik" zadbal o wizerunek firmy i usunoł stare opinie, prezesiku to nic niepomorze ludzkie opinnie sie niezmieniaja pozdrowionka dla blad [usunięte przez moderatora] ciekawe kiedy twa wielka wciaz rosnaca pu-pa udkwi w fotelu buhahaha ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Forp telemarketing experts - Siedlce

Forp telemarketing experts