Yetico

Opinie o Yetico

gość

masz rację, biedne życie ale bogate w nowe doświadczenia. W tej firmie nabywam doświadczenie gwiazdy reality show

gość

Tak oczywiście, dobrowolna ;) Później prezesina otrzyma liścik z nazwiskami lizidupów i brakujące nazwiska automatycznie znajdą się na liście do wyautowania ale masz rację Marlenka, dobrowolna ;)

żal.pl
@gość

szkoda mi Ciebie człowieku i tego, jak biedne życie wiedziesz.

gość

ja pierdziele, co za firma. Każą płacić po stówce na prezent dla andrzejka bo jakieś 25lecie firmy. A co nas to obchodzi. barany

zawiść ludzka boli
@gość

właśnie niestety Pan pierdzieli, składka jest dobrowolna, kto nie ma ochoty nie płaci i nie ma problemu, więc proszę nie plenić kłamstw

gość

a jaki logistyk wałków nie robi? gościu miał pecha że dał się złapać. teraz czas na kierowników produkcji i automatów a na końcu umiłowany dyrektor co się podogadywał z firmami

gość

tylko, że te zarobki w yetico z upływem lat i nabraniu doświadczenia nie zmieniają się. O premii też można pomarzyć.

no/yes

Logistyka wywalili bo niby robił wałki,co do pracy w yetico na początku zarabia się zle ale tak powinno być że z czasem nabierasz doświadczenia więc i zarobki się zwiększają proste!!!

gość

składajcie CV na kierownika logistyki. wywalili go s hukiem wiec zrobiło się miejsce na świeżą krew

siwy

Złożyłem CV do tej firmy na specjalistę BOK z językiem niemieckim. Wie ktoś może, jak praca na takim stanowisku tam wygląda? Nie władam tym językiem biegle, myślę że w stopniu komunikatywnym, nie wiem czy dałbym sobie tam radę...

@siwy

Nikt tam nie mówi dobrze po niemiecku. Każdy wykonuje minimum, bo zawsze każdy próbuje przerzucić swoją pracę na kogo innego. Nie masz nic do powiedzenia, a na samodzielne podejmowanie decyzji nawet nie licz. Masz tylko wykonywać rozkazy innych. Szczególnie handlowców. Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli masz inne możliwości to trzymaj się z daleka od tej firmy

czaczapka

co to znaczy za karpiowe? co to jest za dziwna i niespotykana dla mnie wcześniej forma premii? dziwne i ciekawe zarazem...an tak to normalnie ile się u was zarabia na rękę za godzinę i czy w weekendy obowiązkowo musie pracować?poszłabym do was ale to zależy czy można brać nadgodziny i ile są płatne, warto?

kadet
@czaczapka

To gratuluję niewolnictwa. Przez takich jak Ty nawet w yetico wszystko zeszło na psy od atmosfery po zarobki włącznie.

joy

A o firmie Yetico i tak coraz więcej ludzi ma złe zdanie. Sami pod sobą dołek kopią.

załamany

a kto tam wogóle teraz rządzi? brygadziści ci sami?

zainteresowany

i co tam słychać w naszej cudownej (dla mnie byłej ) firmie? Jak tam morale ? Warto wracać bo się zastanawiam czy nie spróbować jeszcze raz zrobić kariere w yetico

banita

Niby taki niezorientowany a jaką wiedzę o producentach posiadasz ;)

banita

Szukałeś niskiej ceny i wysokiej jakości :)

celus

No w tym miesiącu to z premiami pojechali po całości. Z 50% zjechali do max 15%. Bardzo to motywujące do pracy. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś to odpowiednio zweryfikuje.

info

dokładnie, nowa kadra pokaże na co naszą kochaną firmę stać i wniesie ją na wyżyny ich możliwości. Potrzebna tylko im nasza pomoc

kowalski

nie polecam, na początku obiecanki cacanki a jak dojdzie do wypłaty to minimalna musi wystarczyć. Poza tym tam sie nie da pracować taki upał

były logistyk

praca jak to praca. Są dni lepsze jak i gorsze. Ogólnie na przeczekanie jak najbardziej. polecam

broker
@były logistyk

warto w Yetico zatrudnić się dla nabrania jakiegoś doświadczenia ? czy nie ma co na to raczej liczyć?

joy
@broker

jak najbardziej! zdobędziesz doświadczenie jak sobie radzić z załadunkiem nie mając widlaka.

broker
@joy

to zawsze może będzie procentowało w przyszłej pracy... czyli jeśli chce się nabawić problemów z plecami to dopiero warto?

pomocny
@broker

ale pomyśl sobie kolego z jakim podziwem popatrzy na ciebie twoj przyszły pracodawca. Brak kosztów zakupów wózka, wystarczy magazynier z yetiko

info

warunki jak to w logistyce, tutaj borykasz sie dodatkowo z opoznieniami ze strony produkcji wiec rozowo nie jest. (usunięte przez administratora)

zohan

warunki pracy powinny zmienić się na lepsze. (usunięte przez administratora)Tylko dla czego tyle ludzi musiało odejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Yetico - Olsztyn

• Jak się pracuje w Yetico?

Zobacz opinie na temat firmy Yetico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yetico?

Kandydaci do pracy w Yetico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yetico