Yetico

Opinie o Yetico

kokos

Powiadasz, ze ferment sieje. To poczytaj wiekszosc wypowiedzi na temat premii. I tym wszystkim ludziom a nie tylko mnie napisz, ze ferment sieja. To wlasnie takich jak ty powinno sie do tpv wysylac, bo skoro uwazasz, ze jest dobrze, a wiekszosc ludzi mowi tutaj co innego, to twoj iloraz inteligencji wskazuje na to, ze albo nie rozumiesz tego, co sie dzieje, albo masz interes w tym, zeby takie glupoty wypisywac. Moze wlasnie ty jestes z tych, co z takiego glupiego gadania maja premie bo i takich w tej firmie znam.

@kokos

to moze porozmawiaj po prostu ze starymi pracownikami na temat np. trzynastej pensji. Daniel C ponad 2patyki premii, Mirek K ponad 2,3tys. Piotrek K ponad 2,4tys. Z tego co wiem brygadzisci tez powyzej 2 zgarneli. kierownicy produkcji i dyrektor tez calkiem ciekawie zarobili. Porozmawiaj z nimi, to nic nie kosztuje a w prosty sposób sam sie z bledu wyprowadzisz. Jesli chodzi o premie motywacyjne to srednio po 450zl zgarniamy wiec przy naszych stawkach godzinowych zarabiamy ponad 2500zł miesiecznie przy dosc lekkiej pracy jest dobrze Pisz o tym co jest naprawde a nie o tym co inni pisza na forum bo wiekszosc z tych piszacych dnia w jetico nie przepracowala

cechu

Ano tak przyjacielu, ze jak sa uznaniowe, to uznajemy, ze w tym miesiacu takiemu Konradowi uwalimy i uwalamy. A jak bedzie mial czelnosc pyszczyc, to i w przyszlym mu uwalimy i tak do skutku, az mu rura zmieknie, zamknie gebule i bedzie na kazde kiwniecie palcem. Ot tak sie to robi. Odczul to juz nie jeden na wlasnej skorze. Moi poprzednicy maja racje jesli chodzi o premie i tyle w temacie.

Takiemu Konradowi
@cechu

Proszę mnie nie oczerniać na forum . Nie miło mi się to czyta , wiedząc że masz o mnie taką opinię . Trochę proszę się hamować . Pracuje ponad 5 lat i jak w każdym zakładzie są zasady nie rozkazy . Aha nie mam " gębuli " a na kiwnienie palcem jestem tylko dla mojej kobiety :*

kokos

Pewenie tak, jak twój nick: NOWY jestes, to pierwsze słyszysz. Pogadaj ze starymi pracownikami, to ci powiedza, jak sie w yetico premie uwala. No chyba, że z biura jestes, to mozesz byc spokojny.

@kokos

nick czysto przypadkowy. Widzisz kolego siejesz jakis ferment. Premie byly, sa i beda. O premi rocznej (trzynastce) zapomniales czy przepiles. Piszecie glupoty. Po zmianach jest duzo lepiej niz bylo i oby wiecej takich zmian i wprowadzenie nowego kierownictwa (wymienic wszystkich ze starej bandy Łu....a. A dyscyplina musi być a jak sie komus nie podoba to zapraszam do TPV

lelo

Tak. Jasne. Primaaprilisiwe zarty to chyba w biurach sobie urzadzaja ci z "profesjonalnego" kierownictwa bo na hali jakos od dluzszego czasu nie ma na to nastroju. Taki oto dobrobyt w yetico, ze co jeden to mowi, ze idzie do pracy bo musi a nie chce.

gość

negatywne wypowiedzi powyżej są prima aprimisowym żartem. Zakład po reformach pięknieje z dnia na dzień. kierownictwo na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam ;)

wolny
@gość

a ty to chyba z choinki sie urwales

kowalski

nie polecam !! wyzysk pracownika, traktuja ludzi jak psy!! czysty nepotyzm!! kazdy rzadzi, nie maja pojecia o niczym!! ludzie na wysokich stanowiskach nie znaja sie na niczym kompletnie!! robisz swoje, a dowala ci inne obowiazki, czyjes wazniejsze, kazdego rzeczy sa wazne, potem sa na ciebie zarzuty ze czegos nie wykonales ze swich obowiazkow, udaja glupa. siedzisz po godzinach to i tak nie zauwaza tylko zjebki, ze chce wczesnie raz kiedys wyjsc!! kolchoz i (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) z yetico!!

nemo

Nie jest kolorowo, chociaż praca lekka , ale jak chcesz to próbuj kokosów nie zarobisz .

pietr

ktoś wie jak wyglada praca w laboratorium i jakie są zarobki?

pietr

ktoś wie jak wyglada praca w laboratorium i jakie są zarobki?

xyz
@pietr

a co szuka pan pracy w laboratoriumn? do ktorego zakladu?

ole
@xyz

Oj dobrze mówisz. Ja powiem więcej. Mówisz,że traktują ludzi jak psy a ja powiem, że gorzej bo pies to chociaż jeść dostanie a tobie to co najwyżej premie uwalą za byle co albo nawet za nic. Pracownik produkcyjny jest tam nikim. Jest złem koniecznym.Nawet straszyli ludzi strażą miejską jak im się nie podobało jak ktoś auto zaparkował pod firmą. A na terenie firmy to tylko wybrańcy mogą parkować a hołota won!!! Również nie polecam. Chyba że ktoś jest psychicznym masochistą to może spróbować. Ale szacunku tam nie zazna ani nie zarobi ale za to się narobi.

Barbie

Jeden 900 a drugi 200 Super

ktoś

Dokładnie. Też sie dziwie, ze niektorzy ciagle siedza w tej firmie, i w dodatku nie maja o niczym pojecia. Jedyne, co potrafia, to premie pracownikom zabierac nie wiadomo za co. Bo ostatnimi czasy, to tego czegos, co wyplacane jest na 15-tego premia nazwac nie mozna.A przecież to z pracy tych ludzi firma żyje, zarabia i z tej pracy opłacane sa ich pensje i wszystko inne.

stara

Kto to jest N,C i P?

gość

o to chyba kierownik (usunięte przez administratora)?

tomek11

a na jakiego chcesz na kraj czy niemcy

tomek11

na kraju to wiekszy spokoj bedziesz mial jak sie dostaniesz oczywiscie (usunięte przez administratora)

stary pracownik

panie skąd zescie wzieli tego kierownika z logistyki to jakis zart czy co to ma byc pracowc sie nie da niech wraca do wojska dowodzic dalej panie rostek

szkoleń w tej firmie nie ma. Obiecują to tylko na rozmowach kwalifikacyjnych

gość

jestem z ciebie dumny! a tak przy okazji jeśli (usunięte przez administratora) jest dla Ciebie dobrą pensją (tyle teraz zarabiają doświadczeni pracownicy którzy w firmie pracują od 2007r. -, Daniel, Paweł itd.) to współczuję. (usunięte przez administratora)oczywiście z premią która przyznawana jest nie wiadomo za co

gość

Jeśli ktoś myśli że w Yetico dużo zarobi za stanie lub leżenie to się grubo myli!na poczatku słabo tam zarabialem,jednak z czasem nabrałem doświadczenia i zarobki poszły w górę ale to w przedziale od roku do dwóch lat!!!

gość

czy ktoś z pip-u zainteresował się kiedyś tym zakładem. Kolejny wypadek!! Czy ktoś musi tam zginąć aby coś się zmieniło.

gość

masz rację, biedne życie ale bogate w nowe doświadczenia. W tej firmie nabywam doświadczenie gwiazdy reality show

Zostaw merytoryczną opinię o Yetico - Olsztyn

• Jak się pracuje w Yetico?

Zobacz opinie na temat firmy Yetico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yetico?

Kandydaci do pracy w Yetico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yetico