piekarnia jedynka

Żory

Opinie o piekarnia jedynka

Izabella

zrobili mi dokladnie taki tort jak sobie wymyśliłam, nie było że się nie da, nie można itp. tylko przyjeli zamówienie i zrealizowali, w smaku jeden z lepszych jakie jadłam ;) może cena była troche wysoka, ale raz na rok można zaszaleć. Pozdrawiam

fitAna

bułki mi nie podeszły od nich, ale chlebek żytni dobry, idelanie nadaje się dla osób, które dbają o to czym odzywiają swój organizm

Klaudia

Zrobili piękny zdobiony tort na roczek mojej córki. Nie dość, że wyglądał ślicznie to jeszcze był pyszny co niestety często nie idzie w parze przy tych dekorowanych tortach, a tutaj wszystko super!! Polecam

kotler

obługa na najwyższym poziomie, panie miłe, uśmiechnięte, nie raz coś zażartują, więc aż się humor z rana poprawia ;)))

Michaś

Jestem Bardzo zadowolony z milej i szybkiej obsługi dziewczyn w Tej Firmie z Szeptyckiego .;-) Zawsze uśmiechnięte i z chęcią do rozmowy ;) Jestem Pełen podziwu na takie tłumy i ich pospiech ;-) Serdecznie Pozdrawiam

Zostaw opinię o piekarnia jedynka - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia jedynka