F.H.U. "MIK-BUD" JAROSŁAW GOŻUCH

Szamotuły

Opinie o F.H.U. "MIK-BUD" JAROSŁAW GOŻUCH

Stark

F.H.U. poszukuje teraz osób do pracy, bardzo dobrze można się tam obłowić bo pensje naprawdę są dosyć dobre, generalnie nei ma potrzeby narzekać, moim zdaniem bardzo fajna sprawa z wielu powodów, sprawdź

boss

Facet ma długi w hurtowniach które się ciągną z 7,8 lat jest nie wypłacalny jak była nagonka to mieszkał w budzie na kółkach na Łowizie POWAGA !!!! zapytajcie na Pryzmie ile kasy wisi !!

romek

pospolite ok też jest ok, haha. Ale tak na powaznie to wydaje mi się, z ejednak możnaby się czegoś więcej po nich spodziewać jednak. bo niby to prawda, że firma jest znana wła snei z ta,ich budowlanych rzeczy, ale mają jeszcze jaieś inne sektory czy nie za bardzo? bo nie wiem co teraz mogę robić konkretnie w barnży?

max

OK.

Marko

[usunięte przez moderatora] nie płaci pracownikom zatrudnia na czarno małolatów nie dotrzymuje słowa.STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACY Z TYM CZŁOWIEKIEM!!!

Klijęt

[usunięte przez moderatora] niepolecam nikomu

żałosna firma

Odradzam jakiej kolwiek współpracy z tą firmą bo są poźniej same poprawki i ogólnie jest nie wypłacalna ludziom. Jestem byłym pracownikiem i wiem wiele na temat tej firmy i okrada klijentów z towaru

....

rezerwacje - 2012-05-30 18:11:37 witam, proszę o informację, jak firma wykonuje usługi? czy jest terminowa? czy fachowo wykonuje usługi? czy po prostu jest godna polecenia?Niepolecam wręcz stanowczo odradzam jakomkolwiek wspułprace z tym człowiekiem.

Jacek

nn - 2011-11-04 19:45:20 Jakie macie opinie o tej firmie czy jest wypłacalna ludziom Firma żałosna niepolecam nikomu tej firmy nawet wrogowi niewypłacalna podstępna niekompetentna....

Monika

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy MIK-BUD doradzą posprzątają po sobie pełen profesjonalizm polecam tą firmę

rezerwacje

jacek

Firma ,( usunięte przez administratora )odradzam jakom kol wiek współprace ,z ą firmom .

nn

Jakie macie opinie o tej firmie czy jest wypłacalna ludziom

Zostaw opinię o F.H.U. "MIK-BUD" JAROSŁAW GOŻUCH - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. "MIK-BUD" JAROSŁAW GOŻUCH