Cementownia Odra SA

Opole

Opinie o Cementownia Odra SA

maja

tu warto zwrócić uwagę, że przy programiście Delhpi, ponad normalne wymagania, większe mają szansę osoby, które zebrały doświadczenie z MS SQL i znają SVN-a i narzędzia kontroli wersji. A dodatkowo firma zapewnia benefity :D Prywatna służba zdrowia i Karta Benefit

Do cementowni nikt przypadkowy do pracy nie trafia niemasz znajomości do nigdy się nie dostaniesz

Ty himalaje bo stare panny to są takie zmierzłe bo jak nikt nigdy nie zrobił jej dobrze to chodzi taka marudna to jest prawda haha ale jak ty stajesz w jej obronie to może się przymierzasz do niej

Bolek

Pani Madzia... Niech tylko nauczy się kultury i odpowiedniego podejścia do swoich pracowników a nie jak do bydła.... Widać że stara panna

Czepek na jakim ty świecie żyjesz !!!!!! Ja mam tam znajomych i nikt do odry nie dostał się przypadkowo jak się ma znajomości to nie trzeba mieć szkoły i doświadczenia a ty jakieś głupoty piszesz

Witam do odry to się nie dostaniesz do pracy ja mam 15 letnie doświadczenie w przemyśle cementowym i dużo różnych uprawnień na sprzęt ciężki i przepracowane w innej cementowni 15 lat składałem papiery do odry już kilka razy i nikt nie zadzwonił i pewnie nie zadzwoni jak się niema znajomości

prac. odry

Kierownik-Madzia is the best!!!

qq

praca spokojna i stabilna, ale tylko dla swoich; jak nie masz znajomych, to nie awansujesz

Zostaw opinię o Cementownia Odra SA - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cementownia Odra SA