Cityboard Media

Opinie o Cityboard Media

Iza

@Maja Dobrowolska - dziękuję za Twój komentarz. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Cityboard Media? Na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Czy oprócz wynagrodzenia, o którym wspominasz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Co masz na myśli pisząc, że firma "hartuje charakter"? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Maja Dobrowolska

Polecam pracę w Cityboard Media, tu jest rewelacyjnie. Niesamowicie dobrze się zarabia, jedyny minus to własna działalność. Co do terminowości w płatnościach to nie ma opóźnień, trzeba po prostu odpowiednio i na czas wystawić fakturę. Bardzo dużym plusem jest również bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja biura w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Co do mobbingu to ściema tu po prostu hartujemy charakter!

Iza

Obecnie pojawiło się kilka ofert pracy. Czy ktoś z użytkowników forum pracuje tam obecnie lub orientuje się jak wygląda umowa o zatrudnieniu? Czy jest to umowa o pracę/zlecenie/dzieło? Informacje na temat pracy w Cityboard Media są przydatne dla osób chcących aplikować na stanowiska podane w ogłoszeniach.

Ania

Aby zarobić trzeba się sporo napracować, ale warto, bo oferują solidną podstawę, kilka tysięcy złotych. Na wstępie otrzymuje się bazę klientów. Tylko od nas zależy, co z nią zrobimy. Jak ktoś jest komunikatywny, terminowy to się tam odnajdzie. Ja już nie pracuję w CBM, ale uważam, że była to bardzo dobra szkoła życia. Sprzedaż nie jest dla każdego. Nie każdy odnajdzie się w pracy o takim charakterze. Wielu ludzi współpracuje z CBM po 5, 10, 15, a nawet 20 lat, a to o czymś świadczy, prawda?

Nutri

Cityboard Media z tego co wiem to potrzebuje obecnie pomocników magazyniera, więc chyba jest to sensowna sprawa, no ja dużo nie słyszałem złego i na tym właśnie chciałbym się poprzeć, opinie też mówią same za siebie, co akurat możecie własnoręcznie sprawdzić

bhp999

Dobra w sensoe - dostajesz nzrzedzia, bazy itd. i działasz. sa systemy premiowe, nagrody i w ogóle da się czerpać profity. tak, staże płatne.

bhp999

Dobra praca, DObra płaca:)

rick

tam ostatnio mieli ogłoszenia o programie stażowym, czy cos podobnego, więc chyba kogoś szukają. CO prawda nie wiem, czy to już koniec naboru, czy nie, czy ciągle trwa, ale coś takiego mi sie przed oczami pojaiwło. Jak jest coś jak program satzowy, to pewnie docelowo ma to być pracownik. Jak jest w Warszawie, to nie wiem, ale z ich filli w Krakowie słyszałem, że jest ok, że da sie pracować i jak to w reklamie dobrze płacą.....

wooly_chaps

Racja, poszukują konsultantów:) Warto

Patataj
@wooly_chaps 20.05.2016 19:48
Racja, poszukują konsultantów:) Warto

Kochani krótko - ta firma to dno!

szyszka-pini

IMHO zawsze warto spróbować. Jednym się spodoba, drugim nie. Moja koleżanka pracuje przez cały ostatni rok studiów i jest mega zadowolona. Wysyłam cv - trzymajcie kciuki:):)

liko9

Byłam na stażu w City i polecam. Biuro w fajnej lokalizacji, ludzie całkiem, całkiem; stazowalo sie fajnie:))))

kern

blip, tak szcZegłów to nie znam, ale wiem, że podstawa była solidna:)

blip80

Kern, a te dobre warunki To jakie na ten przykład?

kern

widziałem ogłoszenia, że szukają konsultantów, z tego co wiem (znajomy pracował), to warunki dobre i dużo szkolen.

Ziga

Handlowiec to nie jest łatwy chlep,ale można się tego nauczyć . W Cityboard Media sa takie możliwości - szkolą i dają bazę kleintów. Co Ty z tym zrobisz i jak się rozwiniesz - twoja sprawa. Trzeba sie napracować i wykonać mnóstwo telefonów, wysłac mnóstwo ofert i spotykać się w firmach, które przekonujesz do reklamy zewnętrznej. Ale jak jesteś dobry i robisz kampanie - to masz tu szansę dłużej pracować.

Tomaszek

byłem konsultantem w Cityboard Media i nie jest to złe miejsce, by nauczyć się sprzedawać wcale nie łatwy produkt - reklamy na wielkim formacie za całkiem duże pieniądze. Jak jesteś dobrze ustawiony z klientami to uczciwa podstawa + prowizje pozwolą żyć. Jest jeden problem - tam możesz tylko sprzedawać , nie ma możliwości awansu. Konsultant pozostaje konsultantem. Dlatego szukałem miejsca z większymi perspektywami. Ale polecam jako niezłą szkolę...

Julka

Z tego co wiem rekrutacja na pr-owca jeszcze trwa. Szerzone obowiązki, w tym zadania marketingow-analityczne, ale warto ze względu na oferowane pieniądze.Jestem w grze - zobaczymy.

Alex

W porównaniu z innymi tego typu agencjami na wejściu otrzymujesz przyzwoite pieniadze jako konsultant - podstawa to kilka tysięcy. Trzeba tylko pamiętac o kosztach związanych z prowadzeniem firmy.

Alex

Aplikowałem na stanowisko konsultanta i poszło nieźle. Trzeba sprzedawać i mocno się starać, by klientów przekonać do outdooru, ale jestem optymistą. Podstawą są kontakty i zaangażowanie, reszta sensownie ustawiona - tryb pracy i weryfikacja obowiązków. Plusem są ludzie i szef.

Jozeff

te parę miesięcy pokazuje, że tu się można dobrze czuć i dobrze pracować. Jasno określone obowiązki i zasady są do zrealizowania i akceptacji, jeśli tylko zależy Ci na pracy i budowaniu pozycji. Bardzo pozytywni ludzie tu są. Trzeba tylko uwzględnić założenie firmy, ale to jest już coraz łatwiejsze. Specjalista ds. controllingu i analiz czeka, z tego co wiem ...

Jozeff

też szukałem pracy i teraz jestem w Cityboard Media. Jeśli się zaakceptuje panujące tu warunki oraz ludzi i dostosuje do trybu pracy (trzeba założyć firmę) to "damy radę". Maria ma rację - wszystko zależy jakich dostaniesz klientow, a teraz rozdzielają na nowo pulę firm. W Warszawie jest łatwiej...

Maria

rozmawiałam z dziewczyną, która tam już pracuje i nie narzeka i opinia jest taka, by spróbować. Mają wymagania, ale to nie problem. W praktyce jako sprzedawca muszę tylko mieć dobrych kleintów,a to idzie cześciowo z "rozdzielnika' + trzeba samemu przynieść. Nowy rok to dobry czas na start. Próbuję

Stasio

Trzeba próbować, z tego co mówią ci, co tam są w środku, jak wejdziesz w system i masz klientów, to można dobrze zarobić. Znam ludzi z firmy i podobno jest miło. ja zawalczę

wooly_chaps
@Stasio 01.12.2015 09:13

To prawda. Mogę się podzielić pozytywnymi wrażeniami. Spodziewałam się męczącej pracy konsultanta, ale pracuję tu od pół roku i wszystko wygląda obiecująco (przede wszystkim zarobki:)). Mam też szansę rozwoju, gdyż firma oferuje liczne szkolenia. Mam nadzieję zostać tu dłużej.

Daria

jestem nowa w firmie - jak na razie wszystko pasuje - jasne zadania i mili ludzie. pieniądze na wejście mogły być oczywiście większe, ale tak jak to sprzedaży - liczę na prowizję. Trochę boje się prowadzenia firmy, ale inaczej się nie da w Cityboard Media. Zobaczymy, ale z nadzieją i entuzjazmem...

Zostaw opinię o Cityboard Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cityboard Media