Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Opinie o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Kinga

Świetna kadra dydaktyczna,on-line wygodna forma,kto chce się uczyć polecam.

Nieantyfan

Czy to prawda ze w AHE i innych jednostkach zaczęły się zwolnienia ?

takie tam
@Nieantyfan

tam non stop jest rotacja, ludzie się sami zwalniają i szef też lubi zwalniać, generalnie zero stabilizacji, wylecieć można za nic, nawet Ci na górze nie mogą się czuć bezpiecznie

groszek
@Nieantyfan

Jak to zaczęły?...one trwają od zawsze...

EX
@takie tam

Jak to "Nawet Ci na górze nie mogą się czuć bezpiecznie?" Przede wszystkim Ci na górze nie mogą się czuć bezpiecznie. Im wyżej tym krzesło bardziej gorące. Kiedy tam na kluczowym stanowisku ktoś był dłużej niż rok? I to nie tylko w AHE ale w innych spółkach, przede wszystkim łódzkich? Bo takich co byli w przedziale 0-6 miesięcy to już chyba nawet nikt nie liczy....

Olga

Szkoda, że nikt z pracujących osób nie zdecydował się napisać jak tu się pracuje.

takie tam
@Olga

bo ci co mogą to stamtąd uciekają.... nigdy nie wiadomo co Makaremu odbije i kogo zechce zwolnić, wszystko zależy od jego humoru a zwalnianie pracowników i rekrutacja nowych to jego ulubiona rozrywka

anutrof
@takie tam

Dlatego pracuje się tu FATALNIE. Zero stabilizacji, zero bezpieczeństwa, zero procedur, zero uporządkowania. Tragicznie jest mieć SIÓDMEGO kanclerza w ciągu jednego roku, rektora zawsze nieobecnego na uczelni, wciąż zmieniających się przeróżnych dziekanów, dyrektorów i kierowników. To nieszczęsne hobby Makarego (czyli zwalnianie pracowników i nieustanna rekrutacja) wpływa destrukcyjnie na cały zespół. Szef "zapatrzony" w młodych, energicznych, obiecujących. A młodzi, jak tylko trochę się tu zorientują - uciekają gdzie pieprz rośnie! Pracownicy starsi siedzą na miejscu -rozglądając się tylko za okazją do zmiany- na warunkach płacowych ustalonych przy podpisywaniu umowy 8 czy 10 lat temu. Ogólnie coraz bardziej żenująco, oj, jak żenująco!!!

MK

byłem analitykiem w IPT, podpisuje się pod powyższym komentarzem.

Groszek
@anutrof

Święta racja...7 w zeszłym roku, a co dopiero w tym, skoro styczeń nawet nie upłynął, a tu już trzeci kanclerz, jeden słup, drugi przyszły niedoszły i trzeci jednodniowy......

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna?

...

Potoczny

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Michi

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w AHE. W jej trakcie Pani kierownik odebrała telefon i rozmawiała kompletnie ignorując moją osobę przez około 20 min. Temat rozmowy nie był pilny po prostu luźno sobie z kimś rozmawiała jakie kierunki studiow podyplomowych chciałaby sobie otworzyć. Żałuję, że nie wyszłam. Totalny brak szacunku dla kandydata.

Łukasz K.

Studia wszędzie wyglądają podobnie. Akurat jeśli chodzi o AHE, dużą zaletą jest odpowiednio dobrana kadra profesorska. To ma duży wpływ na komfort studentów i jakość przekazywanej wiedzy. Powinniście poczytać na ten temat więcej, bo może być to dla Was bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Roman77

Ciekawe miejsce. Jeśli szukacie specjalistycznej wiedzy, to jak najbardziej powinniście rozważyć Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi. W końcu na studia idzie się po to, by się uczyc i rozwijać, a na AHE mozecie liczyć na wsparcie odpowiednio wykwalifikowanej kadry. Warto mieć to na uwadze.

Darek

Są może jakieś wolne miejsca ,ale do samego biura dla studentów ? Będę wdzięczny za każdą informacje.

Tomasz96

Ciekawa oferta dydaktyczna. Jeśli ktoś chce się tutaj przygotować do pracy, lub po prostu podnieść swoje kwalifikacje, to na pewno da radę to zrobić. Na każdej uczelni są różni ludzie. Pytanie, czy idzie się studiować, czy szukać problemów. Jak dla mnie, wszystko gra, warto rozważyć studia w tym miejscu.

NIE POLECAM!

Dostałam się na studia, umowa została podpisana, dostałam wykaz dni w których będę uczęszczać na zajęcia, pytając o godziny w jakich będę studiować dostałam informacje zwrotną "dostanie Pani wiadomość, niech sobie Pani sprawdza" no i dostałam wiadomość 27 września, że kierunek nie zostanie utworzony!! Gdzie wcześniej zapewniano mnie, że kierunek na 100% będzie!! Szkoła bez profesjonalnego podejścia!! Kadra niedoinformowana!! Serdecznie odradzam wyboru tej szkoły, ponieważ mogą Państwo "zostać na lodzie " tydzień przed rozpoczęciem studiów!

@NIE POLECAM!

Ja dostałam odpowiedz 27.09 także zostałam z palcem w nocniku

50/50
@NIE POLECAM!

A skąd wiesz, że karda jest niedoinformowana skoro nie zaczęłaś tam studiować?

Kasia Brzezińska

Wybieram się na AHE z uwagi na znajomych, którzy jeszcze studiują lub już AHE ukończyli. Wszyscy są zadowoleni, dlaczego więc ja nie mam spróbować. Myśle dość poważnie o studiach przez internet, powinnam sobie poradzić, zresztą słyszałam, że ze strony Uczelni jest pełne wsparcie.

Grażyna z Dąbrowy Górniczej
@Kasia Brzezińska

Ja również zapisuję się na studia on line aby móc pogodzić pracę zawodową na 1, 5 etatu ze zdobyciem kwalifikacji w zawodzie, który od trzech lat już wykonuję na mocy porozumienia, co do wymaganych kwalifikacji. Bardzo zależy mi na uzyskaniu dokumentu potwierdzającego kwalifikacje, gdyż doskonale odnalazłam się w tym zawodzie, nauczyciela, jednak nie mam już żadnych możliwości czasowych aby bywać na zajęciach, więc forma on line jest dla mnie zbawienna. Te jedyne 5 zjazdów przez 3 semestry to komfort i jedyna możliwość na tą chwilę studiowania jak dla mnie. Możliwość poznania uroków tego magicznego miasta... Mam nadzieję, że studia na tej Uczelni w Łodzi będą dla mnie kiedyś pięknym wspomnieniem, jak zawsze do tej pory...

Wanda

A na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę i dobrą płacę?

Kaśka

Polecam, solidny pracodawca, na wejście umowa o pracę co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Atmosfera bardzo dobra, praca ciekawa, sporo wyzwań i możliwości rozwoju.

Tylkopytam

Można wiedzieć na jakim stanowisku Pani pracowała ? Wybieram się tam na rozmowę i te wszystkie opinie zniechęcają...

CHOH

Sprawa sądowa, to jedna rozprawa. Potem wyrok odebrać, wysłać wniosek do komornika w Łodzi. Pieniądze odzyskać można bardzo szybko. Jest na to 10 lat i przepada. Proszę nie odpuszczać. Ja odzyskałam po 9 latach x 2 z odsetkami. Warto. Trzeba ich ścigać, aby poczuli, że nie mogą być bezkarni. Wszyscy moi znajomi odpuścili sobie i teraz żałują.

Zdecydowanie polecam studia na AHE. w tym roku skończyłam studia licencjackie zaoczne na filologii angielskiej i jestem bardzo zadowolona. Znacznie poszerzyłam swoją wiedzę i umiejętności językowe , które zamierzam dalej rozwijać na magisterce - oczywiście na AHE.

@anonymous

A miałaś Kołczing ze Starym?

CHOH
@anonymous

Umiejętności językowe rozwija się zanim pójdzie się na studia językowe. Studia językowe, jeśli chodzi o latami nauczany w polskiej edukacji język angielski, nie mają na celu rozwijania umiejętności językowych, ale całej tej humanistycznej otoczki, w której ten język obcy ma funkcjonować. Mi językowo studia na filologii w UAM niewiele dały, ale to, co cenię, to ćwiczenie umiejętności pisania (czego w niższych szkołach mnie nie uczono) i wiedza dodatkowa (językoznawstwo, historia, filozofia, fonetyka, itp.). Mówić już umiałam. Gramatykę znałam. Słownictwo rozwija się do końca życia. Magisterka nie jest po to, by poszerzać wiedzę i umiejętności JĘZYKOWE. To już powinno być opanowane. Magisterka, to specjalizacja i to nie języka, ale wybranej dziedziny, np. dydaktyki lub językoznawstwa komputerowego.

MałgorzataW

W lutym tego odbyło się Międzynarodowe Biennale Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa’19 w Katowicach. Prace studentów Grafiki AHE pokazują różnorodność zainteresowań studentów. Myślę, że warto zainteresować się wyborem tego kierunku.

Kika

Zdecydowanie nie polecam. Jeśli chcecie się zapisać na uczelnie możecie zrobić to nawet w październiku, jednak kiedy chcecie się wypisać musicie zapłacić za cały semestr, nawet jeśli ani razu nie uczeszczaliscie na uczelnie i nie odebraliscie legitymacji. W umowie jest tylko informacja ze w razie rezygnacji musicie ponieść koszty . Kwota nie jest podana ,więc równie dobrze mogą wyslac wam list że macie im 10000 zapłacić i trzeba zapłacić. Ta szkoła to pomyłka. Priorytetem szkoły jest tylko zarobek na was . Jeszcze raz gorąco nie polecam.

AnnaB
@Kika

Patrząc na oferty różnych uczelni, to pomysł studiowania on line na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi z okresowymi zjazdami nie tylko w Łodzi daje duże szanse podnoszenia kwalifikacji kontynuując pracę zawodową i zdobywając doświadczenie w wybranym kierunku.

Ja również studiowałam fil angielska na tej uczelni. Strzał w 10 ! Uczelnia przyjazna studentowi, swietne wykłady z metodyki , bardzo wyrozumiali wykładowcy chociaż wymagający. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to uważam ze mój język ja na wiele wyższym poziomie niż kiedy zaczynałam przygodę z AHE Mam zamiar kontynuować naukę na magisterskich. Polecam każdemu

@anonymous

Ok, sprawdzam. What is your name? Wchodzisz w challenge?

pietruszka12

AHE jako pracodawca? Przyjazny - dla ludzi blisko szczytów. Kto nie przyjaźni się z "górą" (czyt. zarządem) nie może liczyć na awanse, podwyżki, premie czy wsparcie ze strony zarządu - ma po prostu robić swoje (również za zwolnionych wcześniej pracowników) i siedzieć cicho! I cieszyć się że ma pracę! A jak się komuś nie podoba, to... droga wolna (nikt tu państwa na siłę nie trzyma)! Nie ceni się tu pracowników, niestety. Jest w Łodzi takie powiedzenie od lat: "Każdy łodzianin może o sobie powiedzieć, że w AHE pracował, pracuje lub będzie pracować". Rotacja wśród pracowników jest OGROMNA. Doświadczenie nie jest tu brane pod uwagę - każdego można zwolnić. Niech nowi się martwią, jak rozwiązywać sprawy swojego działu, pozostawione przez poprzedników. Ze strony zarządu ZERO WIEDZY na temat współczesnych trendów zatrudniania i wynagradzania pracowników, pozytywnej motywacji i kierowania zespołem. Ale sami ludzie "na dołach" fajni, sympatyczni, współpracujący. Dla poprawy nastroju czasami dostają prezent od władzy: świąteczny bon na zakupy 200 zł albo wycieczkę firmową w góry ZA DARMO! (z funduszy świadczeń socjalnych).

@pietruszka12

@pietruszka12 A zatem, według Ciebie, w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej ceni się tylko wybranych pracowników. Ale to chociaż dobrze, że między tymi niektórymi panuje przyjazna atmosfera. Czy oprócz tego świątecznego bonu możecie liczyć tam na jeszcze jakieś inne benefity?

@Monika

Można liczyć na Kołczing ze Starym... To jest taki PRIZE, że Bony na zakupy w LIDLU to jest przy tym porażka...

absolwentka

Przyjazna atmosfera , wysoki poziom i bardzo miłe relacje pomiędzy wykładowcami i studentami. Dla studentów, którzy chcą się rzeczywiście nauczyć języka angielskiego , polecam AHE jak najbardziej .

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź

• Jak się pracuje w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna