Cornelius Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Cornelius Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornelius Polska Sp. z o.o.

Anonim

Ja rozumiem, że ktoś może dowolnie meblować sobie firmę jeżeli dostał do tego wolną rękę, ale to nie znaczy że może wykańczać psychicznie ludzi. Krzyki, ubliżanie, poniżanie i zastraszanie to jest jednym słowem mobbing. Zbieramy dowody na TĄ panią i do sądu pracy !!!

gustaw
@Anonim 15.12.2016 22:49
Ja rozumiem, że ktoś może dowolnie meblować sobie firmę jeżeli dostał do tego wolną rękę, ale to nie znaczy że może wykańczać p...

Potwierdzam. Kontakt z panią Nataszą grozi kalectwem. Reszta zespołu to mili, pracowici i uczciwi ludzie zastraszani i gnębieni. Zdziwię się jak pod jej przewodnictwem ta firma nie upadnie.

Marty

Czy "Anonim" zbierający dowody poszedł już do sądu? Opinie są z grudnia 2016, dla pewności czy coś się zmieniło?

Smile

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma ściąga z rynku specjalistów przedstawiając przed nimi niestworzone perspektywy, jednak już po kilku miesiącach dochodzi się do wniosku, że wszystko to jedna wielka utopia. Niestety 'menadżerka' średniego stopnia kreśli przed zarządem nierealne perspektywy trudne to osiągnięcia. Następnie tłumaczą Ci, temu kto ma to teraz wykonać, jak ich koncepcja jest super. Firma przedstawia się jako ta jedyna dla której rodzinna atmosfera to podstawa wszystkiego. Jest tu rodzinnie ale jest to rodzina patologiczna. Niestety, Twoje zdanie się nie liczy tutaj, chyba że jest identyczne z pracodawca. Poniża się tutaj ludzi chyba, że jesteś lizusem to masz szansę. Niestety, nie ma ludzi są tylko stanowiska. Albo zakładasz klapki na oczy i pracujesz albo w minutę zostaniesz wyrzucony a Twój dorobek idzie w niepamięć. Firma pełna pychy i przekonania o swojej wielkości, uważająca, że praca dla niej do zaszczyt!!! I w drugą stronę.... podejście do klientów zmienia się w kierunku albo akceptujesz w 100% nasze warunki bo jak nie to nie współpracujemy z Tobą... Znaczenie pojęć: moralność i etyka też nie ma zastosowania tutaj.... intymne relacje lansujące niektórych a tym samym upadlające innych....donosicielstwo... Duża rotacja pracowników, uciekają stąd bardzo wartościowi ludzie.... Ścieżka kariery i jasne cele - zapomnij!!!! Jedyny cel to zarób kasę dla nas, nie ma znaczenia czy w PLN, USD, EUR czy w GBP. Ok, w tym zakresie firma daje wybór;) Brak szkoleń w firmie na każdej płaszczyźnie pracy. Jeżeli już poprosisz to otrzymasz informacje jaką książkę możesz sobie poczytać. Na plus napewno to niektóre osoby w firmie, bardzo kompetentni ale niedoceniani. Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Tworzą się w firmie wewnętrzne struktury których funkcjonowanie angażuje Twój cenny czas pracy. A ustalenia wewnętrznych spotkać można sparafrazować do: jak jest dzień to jest jasno a jak jest noc to jest ciemno. Można dostać satysfakcjonującą pensje więc na terapię u psychologa będzie Was stać. Jeszcze raz nie polecam!!!!

GOOGLARZ

Firma solidnie płaci i stawia na rozwój. Wiem, że dofinansowuje studia jeśli uważa , że warto inwestować w pracownika. Dużo się dzieje, ale kierunek pozytywny. Polecam wszystkim, którzy mają pozytywne nastawienie do zmian i są otwarci na nowe wyzwania.

BIG

Serdecznie nie polecam.

luck

Szukam pracy w tej firmie . prosze o porade.

mick
@luck 15.02.2015 23:35
Szukam pracy w tej firmie . prosze o porade.

Bardzo dziwna rekrutacja w tej firmie ???????????.Raz na tak i nie??????????

Były pracownik

Radzę unikać pracy w tej firmie z racji na coraz większy bałagan organizacyjny. Cornelius rozwija się w Polsce bardzo prężnie, ale struktura firmy i sposób zarządzania nią za tym nie nadążają. Prowadzi to do dużych, zupełnie niepotrzebnych napięć między członkami zespołu. (usunięte przez administratora) Na plus - dobre zarobki i przyjazne godziny pracy.

Zostaw opinię o Cornelius Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornelius Polska Sp. z o.o.