Opinie o Cornelius Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Cornelius Polska Sp. z o.o.
2 24 14 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Cornelius Polska Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Bartosz Nowy wpis

Jeśli komuś nie udało się utrzymać w firmie teraz chce ja zdyskredytować?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Cornelius Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tak20Nie

KPI

Szanowna Nataszo! Uprzejmie Cię proszę abyś nie nazywała zwolnionych osób lub tych którzy odeszli desperatami!!! Szczęściarze to jest właściwe określenie, już dłużej nie muszą się z męczyć patrząc na twoje ‚menadżerowanie’!!!! Uwierz mi też, że nikt ran nie musi lizać bo wszyscy którzy odeszli z firmy wyszli na tym bardzo dobrze!!!

Tak13Nie

Łukasz
@KPI

Witam. Pracuję w firmie Cornelius od niedawna i nie mogę się zgodzić z opiniami zamieszczanymi w tym wątku odnośnie Nataszy. Jest ona bardzo dobrym menadżerem, który dba o interesy firmy i podległych jej pracowników. Rozumiem, że na przestrzeni lat w firmie zaszło wiele zmian operacyjnych, które nie każdemu muszą się podobać, ale doprowadziły do uporządkowania wielu kwestii organizacyjnych czy procesowych. Subiektywnie uważam, że firma Cornelius, pomimo że jest małą firmą, jest bardzo dobrym miejscem pracy, panuje tutaj przyjazna atmosfera i nie występuje żadne gnębienie ani zastraszanie pracowników. Bazując na własnych obserwacjach firmy i jej pracowników, uznaje powyższe komentarze raczej za prywatne żale jednej osoby, która pisze pod różnymi nazwami użytkownika, próbując publicznie znieważyć Nataszę. Sam fakt, że osoba nie ma odwagi podpisać się pod swoimi wpisami, świadczy o ich intencji. Należy jednak pamiętać, że publikowanie wpisów na ogólnodostępnym forum nie wiąże się z pełną anonimowością, zaś dobre imię i cześć każdego człowieka jest chroniona prawnie. Czasami wystarczy jedno słowo za dużo, by ponieść prawne konsekwencje swoich czynów. Ataki personalne na forum z opiniami o miejscu pracy nie powinny mieć miejsca. Dziwi mnie, że moderacja serwisu dopuszcza do publikowania w serwisie takich treści.

Tak4Nie

Piotr
@Łukasz

Drogi Łukaszu, o poziomie Nataszy niech świadczy ten wpis który znowu sama napisała lub kazała ci napisać. Następnie... raz jeszcze przeczytaj chłopcze wpisy i zobacz kto tu zaczął i kogo obrażać. Sąd.... baaardzo chętnie, jest tylu pracowników byłych i obecnych którzy chętnie zeznają jakim człowiekiem jest Natasza. I uwierz mi że nie pisze tego jedna osoba... my byli pracownicy jesteśmy ze sobą nadal w kontakcie. Natomiast ty zapewne podpisywałeś regulamin autorstwa Nataszy kategorycznie zakazujący kontaków z byłymi pracownikami... no to uważaj bo właśnie z takim osobnikiem wymieniasz wpisy :-) PS. Natasza, „emaile” serio ?! Te tu to wpisy, co najwyżej komentarze, niech ci proszę ktoś wytłumaczy co to są emaile ;-)

Tak5Nie

Piotr Nowy wpis
@Łukasz

I jeszcze jedno... czy ten wasz prawniczyna wspomniał również jakie konsekwencje prawne grożą za podszywanie się pod różnych pracowników firmy i umieszczanie pozytywnych wpisów ? Do tego opłacanych, biorąc pod uwagę pobieraną przez Nataszę pensję i pisanie ich w porozumieniu i za wiedzą dyrektora oraz prawnika....

Tak10Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marty

Czy "Anonim" zbierający dowody poszedł już do sądu? Opinie są z grudnia 2016, dla pewności czy coś się zmieniło?

Smile

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma ściąga z rynku specjalistów przedstawiając przed nimi niestworzone perspektywy, jednak już po kilku miesiącach dochodzi się do wniosku, że wszystko to jedna wielka utopia. Niestety 'menadżerka' średniego stopnia kreśli przed zarządem nierealne perspektywy trudne to osiągnięcia. Następnie tłumaczą Ci, temu kto ma to teraz wykonać, jak ich koncepcja jest super. Firma przedstawia się jako ta jedyna dla której rodzinna atmosfera to podstawa wszystkiego. Jest tu rodzinnie ale jest to rodzina patologiczna. Niestety, Twoje zdanie się nie liczy tutaj, chyba że jest identyczne z pracodawca. Poniża się tutaj ludzi chyba, że jesteś lizusem to masz szansę. Niestety, nie ma ludzi są tylko stanowiska. Albo zakładasz klapki na oczy i pracujesz albo w minutę zostaniesz wyrzucony a Twój dorobek idzie w niepamięć. Firma pełna pychy i przekonania o swojej wielkości, uważająca, że praca dla niej do zaszczyt!!! I w drugą stronę.... podejście do klientów zmienia się w kierunku albo akceptujesz w 100% nasze warunki bo jak nie to nie współpracujemy z Tobą... Znaczenie pojęć: moralność i etyka też nie ma zastosowania tutaj.... intymne relacje lansujące niektórych a tym samym upadlające innych....donosicielstwo... Duża rotacja pracowników, uciekają stąd bardzo wartościowi ludzie.... Ścieżka kariery i jasne cele - zapomnij!!!! Jedyny cel to zarób kasę dla nas, nie ma znaczenia czy w PLN, USD, EUR czy w GBP. Ok, w tym zakresie firma daje wybór;) Brak szkoleń w firmie na każdej płaszczyźnie pracy. Jeżeli już poprosisz to otrzymasz informacje jaką książkę możesz sobie poczytać. Na plus napewno to niektóre osoby w firmie, bardzo kompetentni ale niedoceniani. Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Tworzą się w firmie wewnętrzne struktury których funkcjonowanie angażuje Twój cenny czas pracy. A ustalenia wewnętrznych spotkać można sparafrazować do: jak jest dzień to jest jasno a jak jest noc to jest ciemno. Można dostać satysfakcjonującą pensje więc na terapię u psychologa będzie Was stać. Jeszcze raz nie polecam!!!!

Tak19Nie

GOOGLARZ

Firma solidnie płaci i stawia na rozwój. Wiem, że dofinansowuje studia jeśli uważa , że warto inwestować w pracownika. Dużo się dzieje, ale kierunek pozytywny. Polecam wszystkim, którzy mają pozytywne nastawienie do zmian i są otwarci na nowe wyzwania.

BIG

Serdecznie nie polecam.

Tak11Nie

luck

Szukam pracy w tej firmie . prosze o porade.

mick
@luck

Bardzo dziwna rekrutacja w tej firmie ???????????.Raz na tak i nie??????????

Tak2Nie

Radzę unikać pracy w tej firmie z racji na coraz większy bałagan organizacyjny. Cornelius rozwija się w Polsce bardzo prężnie, ale struktura firmy i sposób zarządzania nią za tym nie nadążają. Prowadzi to do dużych, zupełnie niepotrzebnych napięć między członkami zespołu. (usunięte przez administratora) Na plus - dobre zarobki i przyjazne godziny pracy.

Tak16Nie

Zostaw opinię o Cornelius Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Cornelius Polska Sp. z o.o.