Cornelius Polska Sp. z o.o.

Cornelius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Cornelius Polska Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Cornelius Polska Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Bartosz

Jeśli komuś nie udało się utrzymać w firmie teraz chce ja zdyskredytować?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Cornelius Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Piotr
@Łukasz 17.01.2018 11:49

I jeszcze jedno... czy ten wasz prawniczyna wspomniał również jakie konsekwencje prawne grożą za podszywanie się pod różnych pracowników firmy i umieszczanie pozytywnych wpisów ? Do tego opłacanych, biorąc pod uwagę pobieraną przez Nataszę pensję i pisanie ich w porozumieniu i za wiedzą dyrektora oraz prawnika....

Marty

Czy "Anonim" zbierający dowody poszedł już do sądu? Opinie są z grudnia 2016, dla pewności czy coś się zmieniło?

Smile

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma ściąga z rynku specjalistów przedstawiając przed nimi niestworzone perspektywy, jednak już po kilku miesiącach dochodzi się do wniosku, że wszystko to jedna wielka utopia. Niestety 'menadżerka' średniego stopnia kreśli przed zarządem nierealne perspektywy trudne to osiągnięcia. Następnie tłumaczą Ci, temu kto ma to teraz wykonać, jak ich koncepcja jest super. Firma przedstawia się jako ta jedyna dla której rodzinna atmosfera to podstawa wszystkiego. Jest tu rodzinnie ale jest to rodzina patologiczna. Niestety, Twoje zdanie się nie liczy tutaj, chyba że jest identyczne z pracodawca. Poniża się tutaj ludzi chyba, że jesteś lizusem to masz szansę. Niestety, nie ma ludzi są tylko stanowiska. Albo zakładasz klapki na oczy i pracujesz albo w minutę zostaniesz wyrzucony a Twój dorobek idzie w niepamięć. Firma pełna pychy i przekonania o swojej wielkości, uważająca, że praca dla niej do zaszczyt!!! I w drugą stronę.... podejście do klientów zmienia się w kierunku albo akceptujesz w 100% nasze warunki bo jak nie to nie współpracujemy z Tobą... Znaczenie pojęć: moralność i etyka też nie ma zastosowania tutaj.... intymne relacje lansujące niektórych a tym samym upadlające innych....donosicielstwo... Duża rotacja pracowników, uciekają stąd bardzo wartościowi ludzie.... Ścieżka kariery i jasne cele - zapomnij!!!! Jedyny cel to zarób kasę dla nas, nie ma znaczenia czy w PLN, USD, EUR czy w GBP. Ok, w tym zakresie firma daje wybór;) Brak szkoleń w firmie na każdej płaszczyźnie pracy. Jeżeli już poprosisz to otrzymasz informacje jaką książkę możesz sobie poczytać. Na plus napewno to niektóre osoby w firmie, bardzo kompetentni ale niedoceniani. Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Tworzą się w firmie wewnętrzne struktury których funkcjonowanie angażuje Twój cenny czas pracy. A ustalenia wewnętrznych spotkać można sparafrazować do: jak jest dzień to jest jasno a jak jest noc to jest ciemno. Można dostać satysfakcjonującą pensje więc na terapię u psychologa będzie Was stać. Jeszcze raz nie polecam!!!!

GOOGLARZ

Firma solidnie płaci i stawia na rozwój. Wiem, że dofinansowuje studia jeśli uważa , że warto inwestować w pracownika. Dużo się dzieje, ale kierunek pozytywny. Polecam wszystkim, którzy mają pozytywne nastawienie do zmian i są otwarci na nowe wyzwania.

BIG

Serdecznie nie polecam.

luck

Szukam pracy w tej firmie . prosze o porade.

mick
@luck 15.02.2015 23:35

Bardzo dziwna rekrutacja w tej firmie ???????????.Raz na tak i nie??????????

Radzę unikać pracy w tej firmie z racji na coraz większy bałagan organizacyjny. Cornelius rozwija się w Polsce bardzo prężnie, ale struktura firmy i sposób zarządzania nią za tym nie nadążają. Prowadzi to do dużych, zupełnie niepotrzebnych napięć między członkami zespołu. (usunięte przez administratora) Na plus - dobre zarobki i przyjazne godziny pracy.

Zostaw opinię o Cornelius Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornelius Polska Sp. z o.o.