Bitron Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bitron Poland Sp. z o.o.

Cześć i czołem ludzie pracy - dumni Bitroniarze !! Chcialem się spytać- bo dobrze chyba wiecie że nasz kochany Rzond- podnosi place mimimalno aż do 3800 pln w 2023 ;). Chcialem się dopytać- czy nasze pensje też w związku z tym wzrosnom? Jeśli tak to o ile hihi ? Wiadomo pinionszki som ważne :). Dobrego dnia.

Nelly

I co, jakie opinie na temat nowego regulaminu pracy, zakładającego pracę od poniedziałku do niedzieli? Ja się rozglądam za inną pracą, wszędzie indziej praca w weekend jest dodatkowo płatna, a teraz mam mieć to wpisywane normalnie do grafiku...

Kocur
@Nelly

Oczywiście, że(usunięte przez administratora)wystraszą się i będą(usunięte przez administratora) od poniedziałku do niedzieli. Nikt nie parsknie bo Solidarność ułożyła się z dyrekcja. Dodatkowo zobaczcie, ze większość to Ukraińcy wiec wszystko jest ustawione

Pytanie za 100 pkt.

Podwyżek ZERO bo: - firma stała przez parę dni (nie ma mowy o jakiejkolwiek dodatkowej kasie na okres 12 m-cy) - jest kryzys wiec siedzieć cicho - a produkcja orze jak może - tłuste koty muszą być jeszcze tłustsze - d(usunięte przez administratora) - załoga z UKR to już 70% wiec robi się nie zły (usunięte przez administratora)

Rosa

Jaki atak przecież podobno wtryskarki na na gumach pracują w najlepsze...

Monter

Brak

Brak

Dlaczego pracodawca usuwa wpisy, które nie są mu na rękę? Proszę, aby dziewczyny z kadr zostawiły wpisy i poinformowały pracowników o tym ze pracodawca nie ma prawa wysyłać na urlopy jeśli Zakłady stanęły. Pracodawca jest zobowiązany do wyplaty postojowego, a urlopy powinniście sobie zachować na własny odpoczynek według kodeksu pracy :) dbajcie o swoje ;)

Ffff

Nie polecam pracować w firmie SGP GROUP, Nie wiem co po oni kłamią że jest możliwość przejście na umowę o pracę??? Jak to wszystko jest nie prawda. Ja, pracuje w Bitronie, Kierownik (usunięte przez administratora) powiedział że dostanę umowę o pracę za 3 miesiące. 3 miesiące minęło, i tak nie dostałem umowę o pracę. Pozdrawiam

CO TAM SIE DZIEJE 19.10.2022

To prawda ze firma Bitron jest sparalizowana przez atak hakerski? Ponoc wszystkie linie stoja, nie ma produckji. Kolezanka mowila mi ze jest na maxa poploch wsrod zarzadzajacych. Nikt nie wie co jak i kiedy ... Produkcja stoi, ludzie nie pracuja od dzisiaj ... Co tam sie dzieje na Bitronie?

@CO TAM SIE DZIEJE 19.10.2022

Tak, wszystko stoi.

@CO TAM SIE DZIEJE 19.10.2022

Każdy zakład bitronu na świecie stoi. Nie tylko u nas.

Atak

Czy to prawda, że w dniu 19.10.2022 firma Bitron została sparalizowana przez atak hakerski, nie działa nic w firmie, ludzie nie pracują, kazali wylaczyc komputery? Czy ludzie beda na postojowym? Czy firma poinformowała klientow o zaistniałej sytuacji? Czy systemy sa w odpowiedni sposob zabezpieczane i bezpieczne? Czy ktos nad tym panuje? Kolezanka mowila mi dzisiaj ze tam jest jeden wielki poploch ... Nikt nad niczym nie panuje. Moze ktos to potwierdzic?

Nixx z biura
@Atak

Tak, i dokładnie nikt nie wie ile to będzie to trwać. Najlepsze, wg prawa należy się nam postojowe, a nam kazali wziąć urlop/odrobić w sobotę... Zobaczymy ile to będzie trwać, leci trzeci dzień...

Lala
@Nixx z biura

Kto kazał brać ulrop? Płacą normalnie 100% postojowego

1Ammit..

Ja słyszałalam jak chłopcy mówili że to jakiś gość wszedł na stronę dla dorosłych i zaciągnął jakiegoś wirusa ..

Sam
@1Ammit..

Biorąc pod uwagę, że Bitron we Włoszech też podobno stoi, to jest naprawdę duża akcja i zorganizowana akcja. To nie jest przypadkowy wirus...

Ronda

Ale w sumie fajnie ..my sobie siedzimy w domu i jest ok .

Gin
@Ronda

Fajnie fajnie, ale mówili już coś o postojowym? Jak się rozliczymy z tych dni?

Edyta

Na elektronice musisz zapinać gruby fartuch pod samą szyje a temperatura na hali to nie raz 26-28 stopni. Już kiedyś jedna osoba na skutek zbyt wysokiej temperatury i BRAKU TLENU zemdlała. Do tego niektóre Ukrainki przerabiają fartuchy na mini sukienki z tyłkami na wierzchu, ale na to już nikt nie zwraca uwagi. Ciekawe kiedy ktoś się za to (usunięte przez administratora) weźmie, bo obecnie w bitronie to nie Ukrainiec pracuje w Polsce, tylko Polak na Ukrainie.

Marzena
@Edyta

Ale całym rokiem się utrzymuje taka temperatura? Nie można o tym komuś powiedzieć?

Edyta
@Marzena

Wielokrotnie zglaszane przełożonym i bhp i nic to nie daje. Gdy były 3 linie smd klimatyzacja dawała radę, gdy jest 7 już ledwo jest czym oddychać.

sfsfewf
@Edyta

Nie wiem jaki masz problem, jesli chodzi o przerabianie fartucha na sukienke to zrob to samo .:) jesli chodzi o temp. to 26-28stopni wedlug Ciebie to duzo? to zapraszam na eldom gdzie temp. wynosi nawet 35 stopni wtedy pogadamy:)

@Edyta

Ukrainki są fajne dupeczki, nie ma co narzekać. Ja się cieszę można sobie popatrzeć. Nie to co nasze skapciałe rozleniwione baby. Konkurencja przyjechała.

Zainteresowana

Hej, jestem zainteresowana pracą w Bitronie ale w dziale logistyki. Może ktoś napisać jaka atmosfera i ludzie są. Podobno co chwile się ktoś zwalania więc się zastanawiam czy taka praca ciężka czy o co chodzi.

Odbój
@Zainteresowana

Pokaż mi pracę lub pracodawcę gdzie nie ma w ogóle rotacji. Ludzie ciągle zmieniają pracę, to nie lata 80-90 gdzie jak się zatrudniłeś to do emerytury.

@Odbój

Zgadzam się, mimo wszystko ciekawi mnie jak jest w dziale logistyki czy to faktycznie praca tak ciężka czy jak

@Odbój

Wiem, że czasy się zmieniły i nie szukam pracy do emerytury ale jednak zastanawia mnie dlaczego ludzie odchodzą z działu logistyki. Szef niezbyt czy praca ciężka? Atmosfera niefajna? Pytam bo w poprzedniej firmie praca była super ale atmosfera tak beznadziejna, że odeszłam. Typowy wyścig szczurów. Teraz szukam czegoś normalnego.

Szczur z Logistyki
@Zainteresowana

Spoko jest wpadaj. Atmosfera przyjemna, ludzie w dziale z dużym poczuciem humoru. Co do samej pracy to obecny okres jest chyba najgorszym od czasu kiedy się zatrudniłam.

Mały szczurek
@Zainteresowana

Największą zaletą pracy w logistyce w Bitronie to możliwość brania płatnych nadgodzin. Przepraszam, nie możliwość - konieczność

@Szczur z Logistyki

Czyli praca ciężka. A szef? Pytam bo mój poprzedni był typowym psycholem, dla którego liczyły się tylko wyniki. Telefon służbowy musieliśmy odbierać nawet w weekendy czy poza godzinami pracy. Drugi raz tego nie zniosę.

Logistyczka
@Zainteresowana

Fajna praca lekka i przyjemna. Rozwój ogromny. Kasa spoko nadgodziny tylko dla chętnych. Mogłabym pracować tam na kolanach.

Onek
@Logistyczka

Praca nie jest trudna. Awans ,masz po znajomości albo jak będziesz się podlizywać - inaczej nie masz szans. Kierownictwo itd. Wyżej s.a.ą jak d.p. mają. Nie szanują ludzi jesteś tylko numerkiem który na pracować. Atmosfera ! Masakra. Jak będziesz się podlizywać to będziesz mieć ok a reszta jest traktowana jak powietrze .

@Zainteresowana

To nie tylko zjawisko w logistyce ale ogólnie w zakładzie. Na początku może wydawać się fajnie ale z czasem zauważysz że nikomu nie wolno ufać, nie ma przyjaźni czy nawet koleżeństwa, ludzie dybią by napiętnować i wyśmiać. Zwyczajnie fatalna kultura.

Bitronowiec

Nie polecam zakładu na Jedności a w szczególności pracy w jakości-jest to najbardziej niedoceniany dział. Zarządza nim rudy lis który poświęca swoich ludzi i podpieprza ich swoim włoskim bogom. Na podwyżkę nie ma szans, zawsze usłyszysz w odpowiedzi że jak ci nie pasuje to się zwolnij. Tak samo jest z nadgodzinami i delegacjami- naginanie prawa i wykorzystywanie pracowników to chleb powszedni. Do tego dziecinne traktowanie i niepoważne podejście do spraw codziennej pracy, pozostawianie pracownika ze związanymi rękami i w konflikcie decyzyjnym. Zwalnianie doświadczonych pracowników i podpieprzanie ich jak w przedszkolu - pozdrowienia dla Agnieszki z kontroli dostaw która jest w tym wybitna. Mobbing to codzienność, wykorzystywanie również seksualne jest bardzo częste.

Tomek z Bitronu

BITRON WATT to najlepsza firma w Polsce. Pracuję tu od dwóch lat na produkcji i mogę szczerze powiedzieć, że tak cudownej atmosfery nie ma w innych zakładach. Nie ma obłudy i kłamstwa jak to bywa w pracy. Zwykli pracownicy i kadra kierownicza są zawsze uśmiechnięci i pomocni. Wynagrodzenie za pracę jest na europejskim poziomie, zarabiam więcej niż oczekiwałem. PRAWDZWIWYM SZCZĘŚCIEM JEST PRACA W BITRONIE NA WATTA!!!!!

BEATA Eldom
@Tomek z Bitronu

Masz rację, tu jest jak w raju :-)

Iryna aquastop
@Tomek z Bitronu

Super firma, cudowna atmosfera, wspaniali ludzie. Polecam. Tu każdy okazuje największy szacunek wobec drugiego człowieka, dzięki temu chce mi się tu pracować każdego dnia. Ostnio poznałam cudownego faceta, jeździ tu pociągiem - chyba zakochałam się w nim.

Farciasz
@Tomek z Bitronu

Ja tesz mam ten fart rze moge tu pracować. Obiecali rze bede lider.

Kontrola jakości BITRON

BITRON to extra praca za dobre pieniądze. Pracuję tu od kilku lat i mogę powiedzieć, że nigdy sam nie zwolnię się, bo praca tutaj jest bardzo ciekawa, współpracownicy i przełożeni to wspaniali ludzie, a codzienna praca to zawsze fascynacja. Każdy pracownik czuje tu szacunek i zawsze jest doceniony za swoją pracę, a to dla mnie najważniejsze.

Tbc
@Kontrola jakości BITRON

Zwłaszcza to bezczelne traktowanie pracownika przez Pana z jakości co to nie miał brody, ale ją na wiosnę zapuścił, oskarżanie o niszczenie płytek przez testera ICT bez wgłębiania się w gdzie faktycznie następuje seryjne ich uszkadzanie (na montażu selektora) tworzyło doskonałą atmosferę w pracy. Taka firma co to do jakości zatrudnia ludzi kiepskiej jakości. Pozdrawia były agencyjny pracownik Elektroniki, który zrezygnował po 14 miesiącach pracy w firmie, która ma Polskiego pracownika w (usunięte przez administratora)

Magda bitronowa dziewczyna

Pracuję na Jedności, pracowałam na Wacie i powiem szczerze, że praca w BITRONIE to praca marzenie. Nie ma lepszego zakładu w okolicy. Warunki i atmosfera w pracy SUPER, a pieniądze są dobre. Nikt w Sosnowcu nie płaci takiej wysokiej stawki. Moim marzeniem jest pracować dla Bitronu do emerytury. Polecam.

Kebab

Praca w logistyce jest taka extra że robimy prawie za darmo, cały miesiąc, świątki, piątki i niedzielę

Hej, co to za baner na wejściu Akcja Protestacyjna ?! Solidarność ??! Jestem nowy i nie wiem czy coś się dzieje

Czarny kieł
@Nowy

Walczymy o podwyżki dla (usunięte przez administratora)

rekrut

witam jakie sa teraz agencje w bitronie by muc złozyc CV.

Pracować
@rekrut

Obecnie w polsce jest ponad 3 tys agencji pracy tymczasowych, więc nie trać czasu i zacznij szukać

Bob

Witam Jaka jest obecnie najniższa stawka w Bitronie dla pracownika zatrudnionego bezpośrednio przez firmę?.Ja tam zaczynałem od stawki 9.47 na h ale mysle że po tylu latach ze 40 zł na h jest?

Marian

Jest 40,50 + premia.

Bob
@Bob

To dobrze, bo ja dorabiam swoją pupcia na autostradzie ostro klepany w zadeczek.

Beata
@Bob

40,50 to chyba hrywien jak zatrudnisz się w ukraińskim duringu. Premia gdy przyjdziesz w niedziele, tym samym robiąc po 70-80 godzin tygodniowo. Wykorzystują baranów jak się da, a oni szczęśliwi ile to zarabiają.

Ciasny Wiesiek
@Bob

Ja byłem ciasny, ale już nie jestem. Mój zadeczek ostro przetrzepano jak hartowaną stal przy ostrych klapsach w moje półdupki przez starszych spoconych panów.

Balbina
@Ciasny Wiesiek

Bardzo mnie zainspirowało Pana doświadczenie, które jest ujęte również w CV. Jak mogę się z Panem skontaktować i poznać Pana szeroki zakres zycia?

Zostaw merytoryczną opinię o Bitron Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bitron Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 56 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bitron Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bitron Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bitron Poland Sp. z o.o.