Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk

Żyrardów

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Czy firma oferuje szkolenia dla swoich pracowników?

Ada

Ja bardzo polecem Pania Mecenas. Ma bardzo bogate doświadczenie i wiedzę oraz znajomości. Na temat prawa karnego wie wszystko. Jest dobra w swoim zawodzie wiec posiada dużo klientów.

Okradziony w biały dzień

musi być dobra jeżeli mafia warszawska z jej usług korzysta.

Oszukany

chyba głównie specjalizuje się jako adwokat mafii z tego co wiem... mafii mieszkaniowej z W-wy. innych klientów biedaków olewa. wszystko w temacie.

Gangster

wredna baba

Wak
użytkownik zarejestrowany

Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk ma się dobrze, coraz lepiej i szybciej się rozwija, bardzo to polecam

cuba

POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA !!!! ADWOKAT GODNY ZAUFANIA PEŁEN PROFESJONALIZM !!!

zmora13

Jesteście żałośni...Mecenas Edyta Romaniuk jest dobrą adwokatką,Ja nie mogę narzekać. W mojej sprawie pomogła mi i to dużo... Pozdrawiam Pani Edyto...

tajny

ja również nie polecam pani mecenas , nic nie zrobiła w mojej sprawie a przypisała sobie niby zasługi które i tak nakazuje prawo więc sąd i tak to zarządził bez niej , bo takii jest nawet artykuł w prawie.wzięła pieniądze a ja jestem z niczym -lepiej poszłoby mi bez niej

lucyna

nie polecam nikomu usług adw. Edyty Romaniuk !!!!!!

zawiedziona
@lucyna 15.06.2014, 10:13
nie polecam nikomu usług adw. Edyty Romaniuk !!!!!!

Również nie polecam p. Edyty Romaniuk, powiedziała mi wprost, że nie obchodzą jej moje problemy, bo ona i tak ma dużo klientów i kolejna sprawa osoby z Żyrardowa jest jej nie potrzebna, woli pracować z osobami z Grodziska.Zawiodłam się bardzo.Zero profesjonalizmu i szacunku dla człowieka.

bolek

nie polecam

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk