Bieżuński Mariusz Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Żyrardów

Opinie o Bieżuński Mariusz Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

rudy

Jest chamem bo nawet nie umie zaadresować pisma myli nazwy miejscowości co on jest po podstawówce debil jeden. Tak na marginesie to powinni wywalić wszystkich takich komorników na zbity łeb razem z sędziami którzy trzymają z nimi ręka rękę myje banda jedna i płaczą że im się krzywda dzieje debile jedne

horhe

ja będę składał na tego złodzieja doniesienie do prokuratury, nie można tolerować takich bydlaków

pokrzywdzony

Tak mi sie zdaje,ze jego dni są policzone- i zostanie wydalony z bycia komornikiem.Nie chce mysleć co sie z nim stanie jak bedzie oko w oko z ludzmi których okradł

Pokrzywdzony

Czemu nikt nie składa skarg na biezunskiego?M Bo Pani Prezes Sądu to.tuszuje i zamiast pod dywan_ zresztą ona broni komorników stwarza im parasol ochronny, oj powinien ktoś się nie zająć i zmienić na inną osobę

michal_o

Gregor- podaj namiary chetnie sie przyłacze

michal_o

Chetnie pomoge, prokuratura w Zyrardowie prowadzi postępowanie przeciko niemu- skaładajcie, chetnie pomoge

gregor

wielki buc zbieram ludzi w sprawie zbiorowego pozwu przeciwko temu komornikowi

bozena

skarga do sadu na komornika kosztuje 100 zl ... nie dosc ze siedzi na rachunku to za sprawe trzeba zaplacic... zart,,,

bozena

chetnie sie przylacze do skargi

ruda

możliwe że się przyłączę, coś z nim nie tak, myli kwoty i sam przyjmuje skargi na własne czynności egzekucyjne. Dlaczego nie składa się skarg na niego do Sądu w Żyrardowie ?

dłużnik

Złodziej i buc. Zalezy mu tylko na krzywdzie ludzkiej. Dziala na granicy prawa, szukam ludzi chętnych do zlożenia zbiorowej skargi na niego.

ludwik

Wielki buc i frajer

gosc

Bandzior, nie człowiek- mysli ze wszystko mu wolno

janek

nie wiedziałem że mariusz ma spółkę...

ewaa

to napisz,gdzie szukać ofert pracy

Zostaw opinię o Bieżuński Mariusz Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bieżuński Mariusz Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym