Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski

Grodzisk mazowiecki

Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski

Opinie o Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski

Łukasz

@Monika Co dokładniej rozumiesz przez swoją wypowiedź? Możesz napisać więcej szczegółów dotyczących opisanych przez Ciebie sytuacji? Ostatnie pytanie. Czy tę opinię piszesz jako pracownik, czy może klient firmy Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Liczę na rzeczową odpowiedź. Z góry dziękuję.

wygrana

beznadziejny adwokat z niekompetentnymi zastępcami, bo sam bierze kasę "przed" a na sprawę wysyła aplikantów!

Monika
@wygrana 09.03.2018 08:37

Nie polecam. Pan Mecenas jest idealny do brania pieniedzy zatrudnia studentów z zerową wiedzą. smiało moge powiedziec ze nie jest uczciwy w zamian za kase jaka pobiera zero pomocy zero zainteresowania klientem tylko telefony od sekretarki biegiem gdzie sa pieniadze w godzine po zakonczonej rozprawie.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Oszukana

Zgadzam się z poprzednią opinią. Złodzieje i oszuści. To jakaś pomyłka. Do tego ogromna.

emma
@Oszukana 20.06.2017 19:31

Niewart pieniędzy jakie pobiera przed rozprawą na która nie przychodzi ! Zamiast konkretów i argumentów potrafi tylko cytować artykuły i paragrafy kodeksu cywilnego. Jak przyciśnie go strona przeciwna- ucieka. Szkoda na niego czasu i pieniędzy~.

rozczarowana

Jakaś farsa. Nie polecam tej kancelarii nikomu!!! Uciekajcie ludzie jak najdalej !!

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski