Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

wygrana

beznadziejny adwokat z niekompetentnymi zastępcami, bo sam bierze kasę "przed" a na sprawę wysyła aplikantów!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Oszukana

Zgadzam się z poprzednią opinią. Złodzieje i oszuści. To jakaś pomyłka. Do tego ogromna.

emma
@Oszukana 20.06.2017 19:31

Niewart pieniędzy jakie pobiera przed rozprawą na która nie przychodzi ! Zamiast konkretów i argumentów potrafi tylko cytować artykuły i paragrafy kodeksu cywilnego. Jak przyciśnie go strona przeciwna- ucieka. Szkoda na niego czasu i pieniędzy~.

rozczarowana

Jakaś farsa. Nie polecam tej kancelarii nikomu!!! Uciekajcie ludzie jak najdalej !!

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski