Opinie o Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski w Grodzisk Mazowiecki

Zbigi

Beznadziejna obsługa prawna, brak kompetencji i rzetelności. Zaniechanie działań lub kompletnie chybione. Odradzam i szukam osób poszkodowanych

Poszkodowany

Uchylają się od płacenia brak faktur . Jeden bałagan

Zbigi

Leo
@Zbigi

Brak kompetencii, nieżetelny, arogancki. Do brania kasy pierwszy, a później potrzebny jest doping. Jedyne wyjście to złożenie wniosku do Sądi Dyscypliarnnego Racdców Prawnych, oraz do Sądu Cywilnego o zwrot kasy. Jednak do proces długotrwały, ale warto, żeby. Eliminować tego typu postępowanie.

Zgadzam się z Panem
@Zbigi

Mam taką samą opinie nie można ufać temu Panu brak jakiegokolwiek profesij

Urszula

Dzień dobry..Dołaczam się do Pana.. proszę o kontakt...ulablx@o2.pl

Lidia Nowy wpis
@Zbigi

Potwierdzam wszystkie zarzuty. Ja zostałam wykiwana przez tego pana, który wziął pieniądze 7200 zł trzy lata temu i nic nie zrobił w sprawie którą obiecał załatwić w ciągu trzech miesięcy. W efekcie komornik wszedł na moje dochody. Ten człowiek nie jest wiarygodny więc ostrzegam potencjalnych klientów.

Poszkodowany Nowy wpis

Uchylają się od płacenia brak faktur . Jeden bałagan

baby Nowy wpis

bardzo żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam opinii o tej kancelarii, bo na pewno bym jej nie wybrała, właściciel niekompetentny zero komunikatywny i tylko kasa się liczy, nigdy nie reprezentował mnie przed sądem zawsze wysyła kogoś w zastępstwie - nie polecam

Olgiert Nowy wpis

Cieszę się z mojego wyboru, lepiej trafić nie mogłem. Moje pierwsze spotkanie z Panem Piotrem – a ja już wiedziałem, że to człowiek któremu mogę zaufać i powierzyć swoją sprawę. Konkretne porady prawne a do tego Pan Piotr super naświetlił moją sytuację ze strony prawnej co ułatwiło nam działanie

Pracownik.

Praca w milej, rodzinnej atmosferze. Mecenas jest naprawde spoko szefem. Wynagrodzenie adekwatne do doswiadczenia.

@Pracownik.

Mecenas zaprasza na rozmowy kilka osób. Wszystkim oferuje pracę. Ja się zwolniłam ze swojej bo potrzebował pracownika na już i potwierdził zatrudnienie od zaraz. Ale jak widać znalazł sobie kogoś tańszego a mnie zostawił na lodzie. Poziomu chamstwa z jakim zostałam o tym poinformowana nawet nie będę komentować. UNIKAJCIE TEGO PRACODAWCY

Prawdomówny
@Pracownik.

Kłamca jakich mało. Mimo że już kogoś zatrudnił obiecał pracę.

P.

Ja z kolei złożyłem CV, ale nikt się nie odezwał... Po 2 tygodniach wysłałem maila z pytaniem na jakim etapie jest rekrutacja, ale do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi - jak grochem o ścianę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam kompletnie

Bolo

Super kancelaria prowadzi już moja czwarta sprawę i jestem zadowolony.

Maria

Mam taką samą opinię jak powyżej. Zero rzetelności i zaangażowania w sprawę, jedyne, co się liczy, to pobieranie opłat, nawet za konsultację trwającą 5 minut i nic nie wnoszącą do sprawy. Brak szacunku dla klienta.

Teresa
@Maria

Możesz napisać coś więcej o opłatach? Jaki jest mniej więcej koszt jednej konsultacji ?

Zgadzam się z Panem

Odradzam nie kompetentny w 100/procentach uciekajcie ludzie od tej kancelarii odradzam

Sylwia

Czy aktualnie studenci są przyjmowani do Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski na staż lub chociaż praktyki? Chciałabym ustalić czy w tym miejscu jest obecnie na to szansa i studenci mogą wysyłać swoje CV lub kontaktować się bezpośrednio w tym temacie z firmą. Podpowiedzcie jak to teraz jest.

To tam dużo studentów jest zatrudnionych?

Marek M.

Bardzo miłe zaskoczenie, chyba pierwsza kancelaria, która nie jest nastawiona na kasę. Jeszcze zanim dokonałem wpłaty z tytułu przygotowania wniosku o wznowienie postępowania sądowego, już Pan Mecenas przeprowadził ze mną bardzo merytoryczną rozmowę podczas której dużo się dowiedziałem (inne kancelarie czekają na przelew zanim dotkną czegokolwiek). Ponadto cena usługi była o połowę niższa niż w kilku warszawskich kancelariach. Następnie profesjonalnie i szybko (w ciągu 3 dni) miałem przygotowany przez Pana Mecenasa Wniosek. Mało tego - jeszcze później miałem kilka pytań dot. dalszego procesowania i opłaty sądowej - i otrzymałem ekspresową i rzetelną odpowiedź (często inni jak już wykonają swoją usługę, to za cokolwiek ponad żądają dodatkowej kasy). Także DUŻY PLUS, POLECAM!

Justyna

Jak Ci się pracuje u Legitimus? Kancelaria przyjmuje świeżych prawników?

Oszukana

Pan Piotr (usunięte przez administratora) mnie i moją rodzinę przez telefon najpierw podając że potrafi zająć się sprawą a później stwierdził, że nie jest notariuszem i wziął pieniądze za "poradę prawną" której nie było. Nie polecam.

Romek

Myślę, że niektóre opinie zależą od wygrania sprawy a przecież nie zawsze prawnik może wygrać!!

Nadzieja

Nie polecam!!! Szkoda czasu , nerwów i pieniędzy. Odradzam w 100%. Dobry do brania pieniędzy,(usunięte przez administratora)bo nie można inaczej tego ująć !!! Proszę uważać! nie warto!!!

Łukasz

@Monika Co dokładniej rozumiesz przez swoją wypowiedź? Możesz napisać więcej szczegółów dotyczących opisanych przez Ciebie sytuacji? Ostatnie pytanie. Czy tę opinię piszesz jako pracownik, czy może klient firmy Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Liczę na rzeczową odpowiedź. Z góry dziękuję.

wygrana

beznadziejny adwokat z niekompetentnymi zastępcami, bo sam bierze kasę "przed" a na sprawę wysyła aplikantów!

@wygrana

Nie polecam. Pan Mecenas jest idealny do brania pieniedzy zatrudnia studentów z zerową wiedzą. smiało moge powiedziec ze nie jest uczciwy w zamian za kase jaka pobiera zero pomocy zero zainteresowania klientem tylko telefony od sekretarki biegiem gdzie sa pieniadze w godzine po zakonczonej rozprawie.

Oszukana

Zgadzam się z poprzednią opinią. Złodzieje i oszuści. To jakaś pomyłka. Do tego ogromna.

emma
@Oszukana

Niewart pieniędzy jakie pobiera przed rozprawą na która nie przychodzi ! Zamiast konkretów i argumentów potrafi tylko cytować artykuły i paragrafy kodeksu cywilnego. Jak przyciśnie go strona przeciwna- ucieka. Szkoda na niego czasu i pieniędzy~.

rozczarowana

Jakaś farsa. Nie polecam tej kancelarii nikomu!!! Uciekajcie ludzie jak najdalej !!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski?

Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski
  • W. Bartniaka 27B