Opinie o Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski w Grodzisk Mazowiecki

counter
Zgadzam się z Panem Nowy wpis
Klient

Odradzam nie kompetentny w 100/procentach uciekajcie ludzie od tej kancelarii odradzam

Zbigi
Klient

Beznadziejna obsługa prawna, brak kompetencji i rzetelności. Zaniechanie działań lub kompletnie chybione. Odradzam i szukam osób poszkodowanych

Leo Nowy wpis
@Zbigi

Brak kompetencii, nieżetelny, arogancki. Do brania kasy pierwszy, a później potrzebny jest doping. Jedyne wyjście to złożenie wniosku do Sądi Dyscypliarnnego Racdców Prawnych, oraz do Sądu Cywilnego o zwrot kasy. Jednak do proces długotrwały, ale warto, żeby. Eliminować tego typu postępowanie.

Zgadzam się z Panem Nowy wpis
@Zbigi

Mam taką samą opinie nie można ufać temu Panu brak jakiegokolwiek profesij

Sylwia Nowy wpis

Czy aktualnie studenci są przyjmowani do Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski na staż lub chociaż praktyki? Chciałabym ustalić czy w tym miejscu jest obecnie na to szansa i studenci mogą wysyłać swoje CV lub kontaktować się bezpośrednio w tym temacie z firmą. Podpowiedzcie jak to teraz jest.

Ania

To tam dużo studentów jest zatrudnionych?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Marek M.

Bardzo miłe zaskoczenie, chyba pierwsza kancelaria, która nie jest nastawiona na kasę. Jeszcze zanim dokonałem wpłaty z tytułu przygotowania wniosku o wznowienie postępowania sądowego, już Pan Mecenas przeprowadził ze mną bardzo merytoryczną rozmowę podczas której dużo się dowiedziałem (inne kancelarie czekają na przelew zanim dotkną czegokolwiek). Ponadto cena usługi była o połowę niższa niż w kilku warszawskich kancelariach. Następnie profesjonalnie i szybko (w ciągu 3 dni) miałem przygotowany przez Pana Mecenasa Wniosek. Mało tego - jeszcze później miałem kilka pytań dot. dalszego procesowania i opłaty sądowej - i otrzymałem ekspresową i rzetelną odpowiedź (często inni jak już wykonają swoją usługę, to za cokolwiek ponad żądają dodatkowej kasy). Także DUŻY PLUS, POLECAM!

Justyna

Jak Ci się pracuje u Legitimus? Kancelaria przyjmuje świeżych prawników?

Oszukana

Pan Piotr (usunięte przez administratora) mnie i moją rodzinę przez telefon najpierw podając że potrafi zająć się sprawą a później stwierdził, że nie jest notariuszem i wziął pieniądze za "poradę prawną" której nie było. Nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski?

Romek

Myślę, że niektóre opinie zależą od wygrania sprawy a przecież nie zawsze prawnik może wygrać!!

Nadzieja

Nie polecam!!! Szkoda czasu , nerwów i pieniędzy. Odradzam w 100%. Dobry do brania pieniędzy,(usunięte przez administratora)bo nie można inaczej tego ująć !!! Proszę uważać! nie warto!!!

Łukasz

@Monika Co dokładniej rozumiesz przez swoją wypowiedź? Możesz napisać więcej szczegółów dotyczących opisanych przez Ciebie sytuacji? Ostatnie pytanie. Czy tę opinię piszesz jako pracownik, czy może klient firmy Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Liczę na rzeczową odpowiedź. Z góry dziękuję.

wygrana

beznadziejny adwokat z niekompetentnymi zastępcami, bo sam bierze kasę "przed" a na sprawę wysyła aplikantów!

Monika
@wygrana

Nie polecam. Pan Mecenas jest idealny do brania pieniedzy zatrudnia studentów z zerową wiedzą. smiało moge powiedziec ze nie jest uczciwy w zamian za kase jaka pobiera zero pomocy zero zainteresowania klientem tylko telefony od sekretarki biegiem gdzie sa pieniadze w godzine po zakonczonej rozprawie.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Kancelaria Prawna Legitimus mec. Piotr Klonowski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Oszukana

Zgadzam się z poprzednią opinią. Złodzieje i oszuści. To jakaś pomyłka. Do tego ogromna.

emma
@Oszukana

Niewart pieniędzy jakie pobiera przed rozprawą na która nie przychodzi ! Zamiast konkretów i argumentów potrafi tylko cytować artykuły i paragrafy kodeksu cywilnego. Jak przyciśnie go strona przeciwna- ucieka. Szkoda na niego czasu i pieniędzy~.

rozczarowana

Jakaś farsa. Nie polecam tej kancelarii nikomu!!! Uciekajcie ludzie jak najdalej !!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Legitimus Radca Prawny Piotr Klonowski - Grodzisk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad