M Kwadrat sp zo.o.

5 Dodaj opinię
M Kwadrat sp zo.o.

Opinie o M Kwadrat sp zo.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Firma godna polecenia, Szefowe bardzo miłe, Kierownik pomocny ! Lubię atmosferę w M Kwadrat sp zo.o. za: szacunek dla drugiej osoby

Hanna
 Opinia

Lubię ten rodzaj pracy i pewnie dlatego jestem zadowolona z pracy w firmie!!!

Karolina
 Opinia

Interesuje mnie praca w firmie. Może podpowiecie czy są takie potrzeby?

Zostaw opinię o M Kwadrat sp zo.o. - Otrębusy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M Kwadrat sp zo.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.