Opinie o Stellmet Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stellmet Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stellmet Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellmet Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Arnold Nowy wpis

Ciągłe ogłoszenia pracy na magazyniera miła rozmowa o pracę i ustalenia na niej nie mają odzwierciedlenia w późniejszej współpracy i nerwowa atmosfera. NIE POLECAM

@ToJo Nowy wpis

A coś więcej?Bo byłem na rozmowie i szefowie zrobili dość dobre wrażenie.Natomiast z biegiem czasu widząc co chwilę poszukiwania pracownika na to samo stanowisko dało mi do myślenia gdzie leży problem czy po stronie firmy czy brak szczęścia do pracowników a wychodzi na to że coś na

kandydat Nowy wpis

Rozmowa na duży plus, konkretne pytania i odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przyjemna atmosfera.

Jestem po rozmowie- mam bardzo pozytywne wrażenia, wszystko odbyło się tak jak powinno, w luźnej i przyjacielskiej atmosferze!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Stellmet s.c. Sebastian Teufel Łukasz Łozyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
BUMP

Witam Poraz kolejny pojawiła się oferta pracy w charakterze magazynier -sortowacz co ciekawe oferta nie jest opisana szczegółowa co do pracodawcy ake z treści można łatwo się domyśleć o kim mowa. A więc o co chodzi?Na social media odpisali że się rozwijają, czyżby?Bo coś mi tu zaczyna nie pasowac a bo może jest tak że przebierają -wybieraja? Były ktoś tak miły i rozwiać moje wątpliwości

Kandydatka

Miła atmosfera, rekrutujący bardzo życzliwi i profesjonalni. Trafne pytania i konkretna rozmowa.

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Stellmet s.c.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Stellmet Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w Stellmet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellmet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellmet Sp. z o.o. Sp.k.?

Stellmet Sp. z o.o. Sp.k.
  • Jana III Sobieskiego 11 lok. E6
    40-082 Katowice

Stellmet Sp. z o.o. Sp.k.