Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Gdynia

Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Hanna

Czy firm potrzebuje jeszcze pracowników? Słyszałam sporo dobrego.

Zuzanna

Aktualnie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. prowadzi rekrutacje i poszukuje osób do pracy na różnych pozycjach. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Magister Farmacji oraz Pracownik Magazynowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które są zainteresowane którąś z ofert pracy? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

leszko

no i widze, że jest u nich teraz oferta pracy jako Specjalista ds. Jakości - Magister Farmacji, tylko, ze rekrytacja jest jak widze tylko do Warszawy.

frank

A ja właściwie teraz chcę zmienić robotę, gdzie szef bedzie uczciwym i normalnym człowiekiem który bez problemu wypłaca wynagrodzenie. Zastanawia mnie jak duży jest zespół bezpośrednich współpracowników, czy podwładnych w Phoenix Pharma Polska i to czy jeśli są premie, prowizje, jakie są kryteria i częstotliwość ich otrzymywania

Zaskoczony

Spadłeś z choinki?

nikt

To chyba oczu i rozumu nie miał, że taką cholere za żone chciał:)

bartek

to nie tylko koleś z pepsi, którego tam wywalili ale też ex sekretarka którą Niemcy wsadzili do do zarządu (za co? możecie się domyślić) Niejaki Uve Macher to jej podobno kupował suknię ślubną itp. Teraz w ciągu roku rozwalą przedhurt i apteki. zobaczycie.

neptun
@bartek 08.10.2011 17:25

a jak ona miała na imię ?

Dyzio

Gratulacje dla tych z zarządu którzy zniszczyli firme.Pepsi to nie to samo co leki.Branża farmaceutyczna nie powinna upaść.Wszyscy wiemy czyja to wina.

ISU-152

Spotkanie z Prezesem w czwartek,Gdynia i Krakow do konca listopada reszta do konca roku:)

pracusia

Jutro w Poznaniu jest jakieś zebranie z Prezesem dla wszystkich pracowników. Pewnie się dowiemy czegoś więcej. U Was w Gdyni też coś organizują?

to już jest koniec!!!!!! ostatni gasi światlo. decyzje zapadły .phoenix przestaje istnieć!!!!!

gość

do waszych wiadomości. phoenix przestaje istnieć i to w najbliższym czasie LIKWIDACJA!!!!! tylu ludzi zostanie bez pracy i to przed świętami szukajcie pracy ( usunięte przez administratora )!!!

ruda

kto nas kupi? NIKT dziewczyny z telemarketingu, które pracują u konkurencji opowiadają, że phoenixa już w trójmieście nie ma więc lada moment zamkną nasz oddział. A (usunięte przez administratora)dalej sam pakuje w niedziele.

załamany

Zwolnili jednego przedstawiciela, co to za oddział obsługiwany przez jednego przedstawiciela i RKS-a przyjeżdżającego w Warszawki? Czyżby obroty dzienne na( usunięte przez administratora )odobno pakuje jedna osoba na zmianie. ale beka, pełen profesjonalizm.

BJ

Dostaliśmy kasę na naprawę uszkodzeń budynku. Wszyscy się cieszą- firma ma kasę, ale to początek końca...

ruda12345

Chodzi o to, że nie ma kupca ( podobno zawrotna cena i warunki nie do przyjęcia )a jak do października się kupiec nie znajdzie to zamkną i to nie tylko oddział w Gdyni ale całą firmę

tiktaki

Przecież od 2 miesięcy wiadomo że firma bedzie sprzedana. W tej Gdyni nic do was nie dociera??? Do października ma być nowy właściciel.

no, tak (usunięte przez administratora)się śmieje z was zajęty jest tylko(usunięte przez administratora)i nabijaniem się z głupoty i prostactwa takich osób z góry jak (usunięte przez administratora). A nas w oddziale wydymają ( 30 czerwca będzie wiadomo czy zamykają, czy sprzedają). Ale raczej zamykają.

uha uha

a kiedy? może (usunięte przez administratora)był tak łaskaw zdradzić termin zamknięcia oddziału? Plotek jest cały ogrom, a która informacja okaże się prawdziwa?

marne pieniadze, tylko zwalniaja, oddzial bedzie zamkniety (info od dyrektora (usunięte przez administratora)).

Zostaw opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.