Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

reks
użytkownik zarejestrowany

ja sądzę, że Phoenix, to ostatnio jedna z bardziej rozwijających i rzucających się w oczy firm farmaceutycznychh @heimer. Zwróć uwagę na ich ostatnie ogłoszenie, na magistra farmacji. Taka praca a) jest opłacalna na pewno i b) daje gwarancję rozwoju.

hej

kontrola jakości ile u Was zarabia?

mim

obiło mi się o uszy, że PHOENIX ma otworzyć oddział hurtowy chyba w Poznaniu. Nie wiem czy to prawda,czy plotka.Może ktoś wie coś na ten temat.Pracowałam w tej firmie parę ładnych lat i bardzo dobrze sobie ją wspominam.

Kam

hej,warto aplikować do Was? spodziewam sie oczywiscie nie za dobrych referencji od pracowników,znamy temat wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Więc interesują mnie targety,sa do zrobienia dla kogoś kto w swojej firmie dowozi je co miesiąc ale chciałby cos zmienić?.Ogólnie jakie warunki,jakiś socjal,flota,częste rotacje pracowników?Tym którzy tylko chcą się wyżyć i na wyzwiskać swoją firmę,dziękuję

asia

ja nie jestem świeżo po szkole szukam pracy za rozsądne pieniądze 2500netto w wawie?pomóżcie?

podpowiedzcie coś

asia

gdzie w wawie przyjmują do przemysłu farmaceutycznego i 3tys.można zarobić?wiecie może poradźcie coś proszę albo jakieś inne firmy żeby te 3 tys zarobić

magda
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś tu mógłby mi z czystym sumieniem polecić lub odradzić robienie stażu w phoenix pharmie? bo ja jestem świeżo po farmacji i tak wląsnei mślałam że może staż tu, bo nie łudze się nawert chyba już że mogłabym liczyć na etat lub chociażby 1/2 etatu. Wiec na początek dobry i staż, tylko czy warto go tu robić?

?

a ja mam niemiłe wspomnienia z pracą w Phoenixie/Poznań ...szczególnie zapamiętała mi się niekompetencja pewnej osoby koordynatora, który kompletnie nic nie widział, ale rządzić chciał , chyba [usunięte przez modeartora] miał naimię, bardzo bezczelny typ, arogancki, fałszywy, jak można taką osobą wybrać na koordynatora??a jak maślił wyżej postawionym, aż ciekło..

SS

jest ok praca jest

kajka

Hej tam człowieki ;) jak wam się życie układa po ppp? Praca znaleziona, dajecie radę?

dawny pracownik

Jak przeczytałam to forum, to szczerze odebrało mi mowę. Długo zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam opuszczając tą firmę parę lat temu. Teraz widzę, że odejście w czasie świetności, to przynajmniej miłe wspomnienia. Szkoda, że tak się porobiło...

maja

czyli nic się nie zmieniło :( i nie zmieni przy tej pseudo ,, górze "

Friend

Solidny Pracodawca 2008 - chyba kpisz, kupiony tytuł...przez osobe z HR za kupe kasy , ktora nic nie robi poza zlecaniem roboty innym firmom. Brak szacunku dla ludzi, niedotrzymywanie slowa, [usunięte przez modeartora], a gora ma sie dobrze i napycha sobie kieszenie kosztem innych...nie polecam

ja

Phoenix istnieje i jak mowi gora ma sie dobrze... odbija sie od dna... ludzi i tak traktuja jak traktowali...

chwala sie ze sa laureatem tytułu Solidny Pracodawca 2008 i obecnie szukaja do Ksiegowosci w Wawie - to w koncu jak jest z tym PHOENIX Pharma Polska??? przestal istniec czy nie???

guru

To jak jesteś taka-taki [usunięte przez modeartora] i jak coś wiesz to się podziel.Choć wcale mnie to tak naprawdę nie interesuje.Chyba od tego jest to forum.Jeżeli coś wiem przekazuję to dalej, A nie wyjeżdżam z tekstem ,że ;złe żródło;

podobno nie masz kiepskie źródło

Podobno budynkiem na Nieszawskiej interesuje się jakaś firma farmaceutyczna.

bagi

A to może powstanie z popiołów jak ten sławny PHOENIX.[mowa oczywiście o ptaku].

asia

a podobno Phoenix ma się lepiej odkąd pozamykał nierentowne oddziały i apteki...?

w-wa

to my stary FarmPlus to trzymaliśmy w garści a [usunięte przez modeartora] to rozwaliła razem z [usunięte przez modeartora]

elower

Pheonix finanse, euro finanz i phenix to jedna spolka/wlasciciel robiacy z ludzi durni !! Zycza sobie 295 zl, szkolenie 2 dniowe, praca miala byc dodatkowa a okazalo sie ze trzeba robic ankiety z ludzmi po Poznaniu, awans na kieronwika itp. Oszustwo !!!

mario

jw - 2012-02-03 09:17:59 anonim - 2011-11-23 19:51:41 \"Pytałem czy kupił tą firmę bo tam kiedyś pracowałem i skoro Phoenix się kończy to mógłbym pomóc pracującym tam osobą i dać i m pracę u siebie.\" A jakieś konkrety?Tak, Phoenix połączył się z FarmPlusem i przyjął nazwę Phoenix. Spółki miały jednego właściciela który połączył je w całość. Nie można powiedzieć że kupił, bo to były FarmPlus trzymał przy życiu upadającą firmę. I chętnie byśmy rozważyli twoją propozycjęTrochę późno z odzewem.... Obecnie mam już komplet pracowników. Pozdrawiam starą ekipę z FarmPlusa ;)

jw

Grabaż

No i [usunięte przez modeartora], nawet stronę w sieci zamknęli. Czyli koniec...

Aneta

Poradzą sobie laski zdolne są :)

Jola F.

kot - 2011-11-18 22:32:21 Czy to ważne,czy Phoenix kupił Farm Plusa , że [usunięte przez modeartora] czy [usunięte przez modeartora] rządzi ? Ludzka zawiść nie zna granic.Zamiast tracić czas na bzdury ogarnijcie się wreszcie. Czas na szukanie pracy.Co mądrzejsi to już pracują i nie narzekają , ale cieszą się,że mają pracę.A Wy ciągle stoicie w miejscu.Czas ruszyć cztery litery.Pieniądze z nieba nie spadają.Ważne kto rządzi bo te osoby doprowadziły do upadku firmy, brak strategii rozwoju, wieczny brak rentowności to w końcu inwestor niemiecki się wycofuje.A pani prezes [usunięte przez modeartora] rozwali firmę do końca i za rok zamkną wszystko (przedhurt i apteki - już sieć Apteka 1 się z nich wycofała). No i zostaje kolo z pepsi od dobrego wrażenia. A firma mogła być liderem na naszym rynku!

anonim - 2011-11-23 19:51:41 \\\ Jeśli kolega z Warszawy to proszę: Praca jako magazynier stawka 2,5-3tyś na rękę + pakiet medyczny (ale to już chyba wszędzie standart) Okolice Warszawy. Praca ciężka i odpowiedzialna. Ekipa zgrana 10 osób. Dwie zmiany bez nocek i soboty wolne.

kot - 2011-11-18 22:32:21 Czy to ważne,czy Phoenix kupił Farm Plusa , że [usunięte przez modeartora] czy [usunięte przez modeartora] rządzi ? Ludzka zawiść nie zna granic.Zamiast tracić czas na bzdury ogarnijcie się wreszcie. Czas na szukanie pracy.Co mądrzejsi to już pracują i nie narzekają , ale cieszą się,że mają pracę.A Wy ciągle stoicie w miejscu.Czas ruszyć cztery litery.Pieniądze z nieba nie spadają. Pytałem czy kupił tą firmę bo tam kiedyś pracowałem i skoro Phoenix się kończy to mógłbym pomóc pracującym tam osobą i dać i m pracę u siebie.

mma

Racja:)

kot

ja

[usunięte przez modeartora] to pikuś. [usunięte przez modeartora] to jest to :o). Jakoś jej się nie skroiło i firma upadła

kat - 2011-11-15 20:48:42 Odwołuję się do przedostatniej wypowiedzi.Tylko [usunięte przez modeartora] może coś takiego napisać.Jak twierdzisz,że w Warszawie jest wszystko naj to jaką szkołę [usunięte przez modeartora] skończyłeś,że tyle błędów robisz.A jak twierdzisz że można tam tyle kasy zarobić to ok., ale pod latarnią.Do pięt nam nie dorastacie.Poznań BYŁ , JEST ,I ZAWSZE BĘDZIE NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!! A Twoje słowa to tylko wielka zazdrość , że jesteś niestety tylko Warszawiakiem.Nic Ci więcej nie pozostaje [usunięte przez modeartora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisi mi kto jest skąd ale po wypowiedzi jednej osoby nie można osądzać całego miasta. Nie wiem w czym Poznań jest najlepszy i nie wiem czego można zazdrościć Warszawie... A teraz z innej "beczki". Ktoś z Was się orientuję czy Phoenix w Warszawie przejął (dawno temu) firmę FarmPlus ?

kat

ja

Ty Stołeczna [usunięte przez modeartora] ....Gdyby nie Poznań to byscie pozdychali z głodu [usunięte przez modeartora] ,wszyscy w Polsce na was robią.A jak się rządzicie to widać po Fenixie .Żrecie całymi łychami a potem wielkie zdziwienie że firma padła........zakapiory za wschodu .Nara cwaniaczku , kup sobie harmonie i na Stary idz pograć......"nie ma cwaniaka nad Warszawiaka...nanananana "czy jakoś tak:)

Można dostać 5 tys w wawie

Ale wpoznaniu [usunięte przez moderatora] 1,2 plus premia.[usunięte przez moderatora]

gatt

Racja:)

\"D\"

Ludzie narzekający na swój los, zbyt często zapominają, że z negatywów wywołać można piękne zdjęcie.

xxx

przyznaje racje musimy dać sobie rade .tylko mi szkoda tej wiarki wiadomo czasami było zle ale było i fajnie zgraliśmy się pomimo ze co jakis czas były zmiany ale wiedzielismy kogo na co stać , może gdzieś jeszcze się spotkamy .pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie się!!!!!!!!!!!

Aneta

ale to nie musi być koniecznie farmacja magazyn to magazyn jest przecież cała masa branż więc głowa do góry i trzymam za wszystkich kciuki :)

bbb

hurtownie na was czekaja,jesteście dobrzy w tym co robicie i oni o tym wiedzą ze świeczka takich szukać wiec wezcie sie w garść!!!! Moze bedzie lepiej??? Kto wie! Hurtownia na bugarskiej i za starołęk...

Aneta

powodzenia dla moich wszystkich byłych współpracowników :)

a tak sobie

Racja!Radzę szukać i to szybko....bo naprawde trudno o dobra pracę, teraz umowa zleconko lub o dzieło to norma...umowe o prace to dostaniecie na magazynie jak bedziecie mieli szczęście.To nie ściema tylko fakt.No zawsze można nie w magazynie ale to już inna bajka.[usunięte przez moderatora]Niestety...........pozdrawiam i powodzenia:)

doremi

To wieczne narzekanie i biadolenie na innych zrobiło się już nudne.Ludzie czy nie dotarła do Was wiadomość,że Phoenix kończy działalność ? To nie koniec świata.A jak komuś nie chce się pracować to oczywiście pozostaje kuroniówka jak to stwierdził mój przedmówca.Tak najlepiej siedzieć i narzekać.Gratuluję wyboru.Zabierz się lepiej za szukanie pracy,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.

,,,,

[usunięte przez moderatora] dopięła swego ale pracuje dalej a nam została tylko kuroniówka

Paulina

Życzę powodzenia:)

xxxx

dziękujemy!!![usunięte przez moderatora]

aaaaaaaaa

Psu na budę ...hehe to wszystko!!! albo moze jaka buda taki pies hehehe

Zostaw opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.