Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners

Kraków

Opinie o Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners

Miron

Czy sprawa o której piszesz @Expracownik zakończyła się pozytywnie? To jest niepokojąca sytuacja !!

Natalia

Aktualnie pracuje ktoś w Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners? Wiecie może jak jest ze stażem w tej kancelarii , czy przyjmują? Ta informacja będzie przydatna dla osób, które zaczynają swoje pierwsze doświadczenia w tej branży.

Expracownik

W końcu trafili na listę KNF, prowadzą działalność obrotu papierami bez zezwoleń, dodatkowo druga spółka ktora została założona rownież trafiła na listę ostrzeżeń KNF. Za duzo oszukanych klientów.

AB

Dramat ! Złodzieje i gangsterzy, gang! Uciekać jak najdalej!

Gdfk

Przestańcie spamować nędzni najemnicy pyffla.

fsfsffd

ahhahaha a to dobre.... ;) wysokie zarobki :D

kaya

nie wiem czemu kasia pytasz o ilość odpowiedzialności, w kazdej pracy przecież jakaś jest i nie my o tym decydujemy ile jej będzie., z takim podejściem szybko pracy nie znajdziesz ani się w żadnej długo nie utrzymasz. piszcie natomiast źle się źle pracuje w tej firmie, to prosze wyjaśnijcie dlaczego tak jest szczerze

kilm

dobrze jakby ktoś odpowiedział na pytania kasi bo właśnie ten temat mnie również interesuje. Dlaczego aż tak źle się pracuje, może ktoś poda szczegóły i przykłady zachowań szefostwa. Ja wysłałam tam CV ale jeśli dzieje się tam coś niestosownego to nawet na rozmowę nie pójdę jak zaproszą bo nieuczciwe zachowania bardzo neguję.

Alka

Jakieś 80% złych i negatywnych komentarzy zostało usunięte. Firma dba o pozytywny wizerunek, ale w środku to syf i korpo. Właściciel ma już łatkę nieuczciwego Żydka , który tylko "cfaniakuje" i robi śmieszne interesy na lewo. Proponuje poszukać czegoś ambitniejszego...

dariusz

Własnie, bo Pyffel&Partners z wierzchu robi dobre wrazenie, ale ocene i komentarze tutaj mają bardzo słabe.

Jòzek

Jako były klient przestrzegam przed ta firma !!!!!!!!

Aleks

aq - 2011-12-17 01:42:06 nie gość, tylko koleś cwaniakowaty, czyli [usunięte przez administratora]. Jedna zasada: żadnych zasad. Niesłowny, nie przestrzega umów. Uważajcie, bo wiem co piszę.Niestety większa ilość opinii na tym forum jest prawdą. Łącznie z powyższą. Przestrzegam, ponieważ prezes to człowiek niesłowny, nieuczciwy, bez zasad. Mnóstwo fajnych ludzi odchodzi z firmy z powodu "uczciwego" rozliczania się...

Kasia

anonim - 2011-11-02 11:25:11 Omijajcie Kancelarię szerokim łukiem. Gość rzadko dotrzymuje umów. Szkoda Waszego czasu.POTWIERDZAM

gg

anonim - 2011-11-02 11:25:11 Omijajcie Kancelarię szerokim łukiem. Gość rzadko dotrzymuje umów. Szkoda Waszego czasu.Nie rzadko, tylko w ogóle!!!

aq

klk

Brak umów o pracę, jedynie umowy o współpracy(?), większość spraw załatwiana ustnie. Potem te ustne umowy są niedotrzymywane. Bałagan organizacyjny. Jednocześnie pracownicy pracują dla Abbey House w której to spółce ma udziały Pyffel. Wielkie wymagania marne wynagrodzenie (prowizja ) aby tam pracować trzeba założyć własną działalność. Kancelaria nie zapewnia jakiejkolwiek podstwy. Np. w Krakowie biuro mieści się w suterynie !

Michał

dostałem ofertę z tej kancelarii. ale jeżeli nie dotrzymują słowa..... czy możesz napisać np czy oszukują, dlaczego itd - może więcej coś? pozdrawiam, Michał

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners