Opinie o Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy jest możliwość pracy w Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. na część etatu?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Robert Zych Nowy wpis

Witam, pracujemy w taki sposób, aby nadgodziny odbierać sobie w dogodnym czasie :)

Czy Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robert Zych Nowy wpis

Witam, pracujemy w oparciu o umowę zlecenie i o umowę o pracę oraz w oparciu o umowę B2B i umowę o dzieło. Zależy od zakresu naszej pracy :) Robert Zych

Czyli u was można liczyć na umowę o prace dla każdego? Od pierwszych dni?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.?

Wynagrodzenie

Witam, przesyłamy wynagrodzenie na konto pracownika zgodnie z umową o pracę Robert Zych

Antek

Bardzo dobry pracodawca to połowa sukcesu dla pracownika. Z przyjemnością polecam prace w firmie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Współpraca ze studentami

Witam zapraszamy studentów na staże i treningi praktyczne, prowadzimy rownież wykłady dla studentów na SGH i Koźmińskim Zapraszamy do kontaktu Robert Zych

Jak ze studentami w Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Robert Zych

Witam, serdecznie zapraszam studentów do projektów szkoleniowych :) zdarza nam się zapraszać na praktyki studenckie :)

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. w mieście Warszawa? Będziemy wdzięczni za każdy info.

Robert Zych

Witam pracujemy w kameralnym zespole obsługi klienta i sprzedaży zawsze jest nam miło, kiedy odwiedzają nas uczestnicy naszych szkoleń:) serdecznie zapraszam Robert Zych

Czy Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. praktykuje "luźne piątki"?

Robert Zych

Witam serdecznie, jak najbardziej piątek jest dniem luźniejszym, kiedy planujemy czas wolny. Zapraszamy w piątek do nas na kawę do Sal Niedźwiedzia 12 B gdzie mieści się Kontrakt OSH do zobaczenia Robert Zych

Zostaw merytoryczną opinię o Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j. - Warszawa

Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Niedźwiedzia 12B
    02-737 Warszawa
  • NIP: 5213220739 KRS: 0000230869

Kontrakt-Osh J.gut W. Haman R. Zych sp.j.