Tuby K.Jakubowski Sp. z o.o.

Opinie o Tuby K.Jakubowski Sp. z o.o.

Artur

Hmmmmm.............no czytam te komentarze i nie wiem, czy piszą to osoby, które pracowały w spółce Tuby Jakubowski, czy tylko słyszały o niej. Ja pracowałem , krótko, bo krótko i pozostały mi takie wspomnienia- - Praca fajna, nie należy do ciężkich, maszyny ustawiane w zależnoości kto miał na nich pracować, tzn. Jak miała pracować dziewczyna lub któryś ze znajomków to maszyny były dla nich ustawiane idealnie, jak ja to były przy mnie bezczelnie przestawiane i pracowały wolniej, - bezczelnie w mojej obecności pewien brygadzista zwalniał mi maszynę . - Dyrektor bodajże nazywał się Wesoły jak mu zwróciłem uwagę, że mam celowo przestawiane maszyny na wolniejszą produkcję ociekał w popłochu z hali produkcyjnej nie wiadomo gdzie, ponieważ w biurze też go nie było. Jak chciałem złożyć wymówienie ze skutkiem natychmiastowym z winy pracodawcy to kadrowa, stwierdziła, ze nie dostanę świadectwa pracy oraz wynagrodzenia. Myślę, że po paru latach jak spółkę przejęła prawowita spadkobierczyni to zajmuje się nią w sposób odpowiedzialny. Ona też ma prawo nie wiedzieć co się faktycznie dzieje na produkcji, może być celowo z pełną premedytacją oszukiwana przez dawną klikę.

Blady

Panowie Wszystkie CV w których można było doczytać sie na podstawie doświadczenia zawodowego lub czasu skonczenia szkoły, że potencjalny pracownik jest około pięćdziesiątki z mety były wywalane w kibel - nawet nie było dyskusji. A powodem jest to, że prezesem firmy jest smarkula 23 czy 24 lata, która o pracy ma takie pojęcie jak boczek o mongolskim balecie. No i zatrudnia gówniarzy - z mojego punktu widzenia. Studentka, której nieżyjący Ojciec zostawił w spadku firmę. I to wszystko tłumaczy. A tak na marginesie; ktoś kto podpisał sie Basia chyba mógł podpisac sie Zosia. To troche jakby jej styl.

Patryk

No i niektórszy maja robote a warszawiaki niech patrzą i sie uczą jak inni pracują w dobrej firmie i koniec tematu Nie dla każdego dobra praca dla fachurów tylko a cwaniaczki już dziekujemy.

Miron
@Patryk 27.02.2017 06:27

Jeden czereśniak wypocił komentarz, drugi dał mu za to plusa. Ja p... ! Wiocha totalna

Krzysiek63

Dzień dobry Nawiązując do Państwa wypowiedzi: nie mogę wypowiadać się na temat tego, kogo zatrudnia Firma Tuby KJ - mogę jedynie snuć domysły, czemu nie odpowiada na moje zgłoszenie. Możliwe, że perspektywa atrakcyjnych zarobków przyciąga bardzo dużo chętnych i przez to potencjalny Pracodawca nie ma szans aby zapoznać się z CV wszystkich kandydatów. Jednakże ja w przeciwieństwie do wypowiadających się tu osób nie jestem aż tak ambitny i honorowy; czasy mnie tego nauczyły. Zapewne właśnie dlatego odpowiadałem na każde ogłoszenie - na ostatnie również, ale - jak widzę - również nic z tego nie będzie. A szkoda, bo czuje podskórnie, że sprawdziłbym się w tej pracy a i dojazd również mam całkiem niekiepski. Niestety: pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Pozdrawiam, Krzysztof P.

Masywny
@Krzysiek63 26.02.2017 07:18

No i wypowiedź Pana Patryka wyjaśnia chyba sytuację i odpowiada na pańskie pytania. Bez komentarza

@Masywny 27.02.2017 17:49

Z całym szacunkiem, ale sądzę iż jest Pan w błędzie; uważam, że to jakiś osobnik (być może były niezadowolony pracownik) chcący zepsuć reputację firmy. Swego rodzaju prowokacja. Natomiast ogłoszenia się skończyły :-) Pozdrawiam, Krzysztof P.

Creativ

Wszedłem tutaj przez przypadek; oglądałem opinie o swojej dawnej firmie, R&M na Farbiarskiej. Kiedyś, gdy rządzili tam Polacy to był Pracodawca! palce lizać. Ale od kiedy firma została sprzedana przybłędom - katastrofa. Ale nie o tym chciałem... Czy ktoś się zastanawiał, dlaczego tutaj nie wpisują opinii szeregowi pracownicy? Wprawdzie jedna osoba zdradziła , że tam pracuje(zapewne pracownik z wyższej półki) , ale w odniesieniu do jej wypowiedzi w kontekście ponawianych ogłoszeń zrobiła raczej firmie niedźwiedzią przysługę. Sądzę, że powodem dla którego nie ma tutaj opinii zwykłych szeregowców jet to, że najpierw trzeba umieć pisać a zdaje się, że Pan Krzysiek63 trafił w sedno; niewykluczone, że pracują tam głównie ludzie tej drugiej kategorii wymienionej przez tego Pana. No, może jeszcze znalazł się odważny i zdesperowany Pan Robson, który potrafił złożyć dwa zdania no i złożył. A po stylu i umiejętnościach pisarskich można bez trudu stwierdzić, który rodzaj reprezentuje. A Janosik nie musi sie wypowiadać. Takoż kumple Janosika. Bo i po co? Wszyscy zadowoleni. The end. Pozdrawiam i radzę z daleka od takich firm, które co tydzien ponawiaja ogłoszenie o naborze. Tak jest np. z firmą Metpol na Lewinowskiej. to nie może byc przyzwoity pracodawca.

Krzysiek63

Witam Nie znam osobiście Firmy Tuby K. Jakubowski niemniej jednak intryguje mnie jedna sprawa: otóż od 3-go lutego Firma ta zamieszcza ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko pracownika produkcji. Biorąc pod uwagę fakt, iż każde ogłoszenie kończy się zdaniem: "zatrudnienie od zaraz" mam mieszane odczucia co do znaczenia sformułowania "od zaraz", skoro wczoraj wyszło już czwarte od 3. 02. ogłoszenie. Ponieważ podoba mi się branża i - że tak powiem - tematyka - tego Przedsiębiorstwa zgłaszałem swoją kandydaturę i jestem pewien, że bez trudu poradziłbym sobie z powierzonymi obowiązkami, czyli z oczekiwaniami zamieszczonymi w ogłoszeniu. Wobec powyższego nie mam pojęcia o co chodzi i nasuwa mi się tylko jedn wniosek: albo Firma Tuby K. Jakubowski szuka geniusza albo wręcz przeciwnie - mówiąc kolokwialnie - prymitywa chłopka roztropka. Być może jestem tępy, ale najwyraźniej nie rozumiem tych czasów jak również nie rozumiem dość specyficznych działań Firmy Tuby K.J. w zakresie rekrutacji. Z całym szacunkiem dla Firmy, Krzysztof P.

Munio
@Basia 24.02.2017 18:14
Z tego co się dowiedziałem, to firma zatrudnia kilku pracowników produkcji i już dwie osoby zostały przyjęte. Dla mnie nie ma t...

Dzieńdoberek Też tam wysyłałem. Nie znam tej firmy i nie wiem co proponują, ale ja jestem facetem, który potrafi poradzić sobie z każdym problemem technicznym Na wstępie zacytuję Pana/Pani (płeć nieznana - Basia, cytuję: "z tego co się dowiedziałem". Trzeba się określić, karwa kawka, bo nie wiadomo czy pisze facet czy kobita. Jeśli kobita pisze "dowiedziałem" to chyba coś jest nie tak bo litery a i e nie kontaktują się ze sobą na klawiaturze, prawda?.... Ale właściwie chciałem tylko to skomentować wpis tego czy też tej "Barbary" cytuję:" i już dwie osoby zostały przyjęte." Wobec tego dlaczego do cholery jeśli jakieś osoby zostały przyjęte ogłoszenie jest powtarzane ? zresztą pojawia sie dzisiaj trzeci czy czwarty raz? To jakiś żart czy szukają normalnych imbecyli? Ja też wysyłałem zgłoszenie na pracownika produkcji, ale ta firma mnie olała, ale wyslałem jeszcze raz No i ok. Mówi się trudno, jeśli nie pasuję - spoko, będę szukał gdzie indziej. Szukajcie baranów. Nie ma sprawy. Pewnie nie potrzebujecie fachowców tylko silnych i głupich. no i chyba najlepiej napisał masywny - jesli chodzi o to kogo firma szuka Rekrutujących do TUBY ... nie pozdrawiam.

Grześ
@Basia 24.02.2017 18:14

Panie czy Pani Basiu, prawdopodobnie Pracowniku Tej Firmy Jeśli Firma - jak Pan(i) twierdzi - zatrudniła już ludzi, to wobec powyższego dlaczego znów, po raz czwarty (zaczęło się 03.02, next: 10.02, 17.02 i przedwczoraj ostatni raz. Ja wysyłałem dwa razy - na początku. A kiedy zobaczyłem ponownie 17-go po prostu zignorowałem -tak, jak napisał Pan Masywny: nie pcham się gdzie mnie nie chcą. Chociaż muszę przyznać, że teraz świat tak bardzo zmienił się na niekorzyść, że najlepiej wychodzą ludzie z tupetem, agresywni, bezczelni, potrafiący rozpychać się łokciami. Nie ma miejsca dla delikatności i subtelności w życiu. A nie wszyscy tacy są; najwięcej w tym młodym pokoleniu ze szczególnym uwzględnieniem przyjezdnych młodych wieśniaków. I niewykluczone, że ta firma stawia na takich. Pozdrawiam

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Tuby K.Jakubowski Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Tuby K.Jakubowski Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tuby K.Jakubowski Sp. z o.o.