Express Media Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Express Media Sp. z o.o.

Natalia

Zawsze również warto wysłać CV, nawet jeżeli na stronie nie ma żadnej rekrutacji. Istnieje szansa, że firma Express Media przechowa nasze CV w swojej bazie danych i odtworzy przy kolejnej rekrutacji.

luty

Musisz do nich chyba napisać ,odezwać się bo ja nie widzialem niestety żadnych nowych ofert pracy jakieby posiadali, na stronie internetowej rownież nie, ale może poszukuj bo jednka nakład gazet jest olrzymi, przcież mają kilkanascie swoich dzienników miejscich

markem

Witam czy w drukarni są wakaty wśród maszynistów offsetowych?

Daruś

Jeszcze zapłaczą nieuczciwi pracodawcy a opinia idzie w świat...

Gal anonim

Jak tam sytuacja nadal bez zmian? spoko wraca do Was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samuraj którego nikt nie chcial u obecnego jeszcze pracodawcy gdyby nie znajomosci "na gorze" to nigdy by go nie zatrudnili ale na szczescie wraca do Was i pewnie pomoze rozwinac skrzydla. Szczerze wspolczuje!.

były już - dzięki Bogu - pracownik

Też nie polecam. Pracowałem tam kiedyś przez kilka lat. Było źle. Znajomi, którzy tam jeszcze zostali twierdzą, że z roku na rok robi się coraz gorzej. Pracownik jest tam od wszystkiego. Nie masz funkcji masz wszystko robić. Co chwilę obcinają coś, jak nie premie (rzędu 80zł, śmiech na sali) to godziny. Ciagłe pretensje do wszystkich tylko nie do kierownictwa bo to kolesie. Miałem kilku pracodawców późniejszych nigdy się już nie spotkałem z takim dnem...

bijok

jak to nie chca wyplacic wynagrodzenia??

slafus

praca w ekspres media to [usunięte przez moderatora]!!! daja umowe zlecenie a potem nie chcą wypłacic wynagrodzenia mimo ze zrobilo sie tzw "plan" [usunięte przez moderatora]!!! i jeszcze jednodniowy dzien wypowiedzenia ktory daje im mozliwosc wyrzucenia cie z pracy praktycznie w kazdej chwili oszustwo nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Express Media Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Media Sp. z o.o.