Opinie o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nexteer Automotive Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Będą wyjaśnienia

Andrzej Duda

Obiecuję, że jak wygram wybory to go zwolnie.

Andrzej Duda
@Andrzej Duda

No i dotrzymałem obietnicy. Nie ma za co.

pierzu

poczytajcie wpisy na TOMASZA

Ona

Jak wypłaca nam te nadgodziny czy wysla nas na bezplatne

Przynajmniej Tychy odrzyly bo się (usunięte przez administratora)pozbyly

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
W.

:D Ty mogłaś mieć satysfakcje, byłaś szczęśliwa robiąc mi przykrość I na złość, wybaczylas mi Ale ja Ci nie wybaczyłem powinnaś być mi wdzięczna za to że dałem sobie spokój, dzięki mnie masz lepszego męża że.mna nie byłaś szczęśliwa Ale szczęściem bylo zrobienie mi na złość. Wytrzymałem 15 lat przykrości I zazdrości może kiedyś te uczucia mnie uszlachetnia A tobie tą satysfakcją ZBRZYDNIE:D

Ciekawy

Mam z ziomkiem ta sama stawkę i byliśmy w robocie w te same dni, nie mamy żadnych potrącenie typu multisport czy ubezpieczeń a on dostał wypala o 150 Większą o co chodzi

Tez tak mialem
@Ciekawy

Tutaj cygania na wypłatach niby podwyzka byla a na pasku nie widać trzeba chodzić do HR i wyjaśniać wszystko masakra

Lolitka

Szczerze nie polecam tej firmy . Dobrym pracownikom nie przedłużają umowy a przyjmują nowych , upośledzonych z grupą inwalidzką żeby potem i tak ich zwolnic ....... podobno jeden operator u tego brzydko pachnącego jeździ z nim za darmo i dlatego robi ponad norme .....

Mechanik

Tutaj nie szanuje sie ludzi. Pracownicy utrzymania ruchu maja isc do tych glabow na produkcje. Wyjatkiem maja byc automatycy i elektrycy jakby byli jakcys madzejsi od np ustawiaczy i mechanikow. Dobrze ze chociaz tych najglupszuch operatorow zwalniaja

Piter
@Mechanik

Jak na zwykłego mechanika masz naprawdę wielkie ego nazywając ludzi z produkcji głąbami. Nie robisz czegoś nadzwyczajnego I bez problemów można Cię wymienić. Trochę pokory

Głąb
@Mechanik

O kurde mechanik inteligent. K(usunięte przez administratora)am nadzieję że jak taki inteligent mechanik trafi na linię to te "gląby" pokaż ci jaki jesteś hardy

Nie wazme

Nikomu nie polecam tu pracować. Nie przepracowałem tu nawet tygodnia, a Team Leader po mnie krzyczał, że nie umiem obsługiwać maszyny, którą pierwszy raz na oczy widzę. Jeden ze skanerów nie dział, a on krzyczał na mnie, że "mam (usunięte przez administratora) bo normy nie ma". Przykre pierwsze doświadczenie w pracy. Linia RAK.

Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy przez korona wirusa są jakieś problemy z wyplatami? Pytam bo dostałam ofertę pracy w tej firmie z firmy agencyjnej

Damian
@Kasia

Jeśli szukasz pracy dorywczej to ani się nie narobisz, ani nie będziesz narzekać na zarobki ale jeśli szukasz stabilniej pracy to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Nie szanuje się tu ludzi, którzy pracują mniej niż 5 lat. Ci co pracują 10 dostają co 3 miesiące podwyżkę i nagrody kosztem ludzi co się starają. Żeby dostać awams trzeba mieć rodzinę lub kolegów w administracji. Teraz zwalniają wszystkich, którym kończy się umowa ale technolodzy podobno dostali ultatum, albo zgodzą się na niższą stawkę, albo niech się żegnają. Nie wiem czy wszyscy ale podobno ma to samo spotkać w przyszłym roku starszych pracowników produkcji, którzy żebrali o podwyżki i teraz mają duże stawki. Koordynator mówił coś o zewnętrznej firmie utrzymania ruchu, a pracownicy tego działu mają pójść na produkcję.

Zly

I kolejna sobota w pracy, kiedy to się w końcu skończy ciekawe czy nam to wyplaca

Stachuramazda

Tak

Aaaaa

Jak to możliwe że kierownik przychodzi do pracy z gorączką, tragedia wszędzie się słyszy o koronowirusie, a tu się nic nie robi, przychodzi jak by nigdy nic

Heh

Mierzą temperaturę

Totalna bzdura

choroby wspolistniejace
@Aaaaa

zwykla plota, niestety dużo pracowników z angielskim ma nie po drodze i "low" oznacza dla nich gorączkę

Ziobro ty..
@choroby wspolistniejace

Haha a dlaczego akurat słowo "low"?

Wielka

mi to się podoba Bogdan pozdro corsa

Aaaa

Ostatnio wysłał mi zdjęcia jakiegoś skanera z pytaniem czy chcę kupić ale później powiedział, że była jakaś afera u musiał oddać

Aaaa

Ostatnio wysłał mi zdjęcie jakiegoś skanera z pytaniem czy chcę kupić, a później powiedział, że była afera i musiał go odnieść na miejsce.

Adolf Ziher
@Aaaa

A mnie się pytał czy chcę wiertarkę kupić, bo na UZ leży i się marnuje xDDD

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nexteer Automotive Poland?

Wojt

Tak, część wypłaty jest przelewana na PiS , bezrobotnych i patologie 500+. Niestety nie da się z tego zrezygnować.

Sama prawda!

Śmiechu warte. Żeby dostać taśmę klejącą, która jest potrzebna do pakowania części trzeba iść na drugi koniec hali, a później jeszcze szukać kierownika po podpis. Ktoś w tej firmie chyba nie ma pojęcia o Leanie, zamiast się zajmować wyciekami i szukać przyczyn generowania złomu to udają, że nic się nie dzieje, a tysiące wstrzymanych części magazynowane są na liniach i przeszkadzają operatorom w normalnej pracy!! Warto przy tym zaznaczyć, że większość części jest dobra tylko wszyscy są skończonymi leniami. Jest to oczywiście efekt tego, że na odpowiedzialne stanowiska brali kogo lubili, a nie kto się nadawał.

Ciekawy

O co chodzi z tymi sobotami pracującymi???

Nudny
@Ciekawy

O nic, trzeba odrabiać tarcze jak ktoś brał wolne. Żeby można było to odrobić do końca roku zrobili 9-cio miesięczny okres rozliczeniowy. Gdyby tak nie zrobili to musili by zwolnić dużo ludzi.

Jakieś opinie na temat Magazynu w tej firmie?

Magazynier
@Anonim

Jeżdżą po nim wózkami widlowymi

Grażyna
@Magazynier

No niewątpliwie tak jest. Poczucia humoru to na pewno odmówić Ci nie można. Wypadałoby jednak, żebyś podszedł trochę poważniej do zadawanych tu pytań - przecież niektórzy naprawdę chcą się dowiedzieć czegoś konkretnego o pracy w Nexteer Automotive. Powiedz, czy aby aplikować tam na stanowisko Magazyniera, wymagane jest wcześniejsze doświadczenie?

Tadek

tu macie przemówienie w sprawie Bogdana doblo https://m.youtube.com/watch?v=2k5obFWFYnY

Bmw

no tak., ale wszystko jest do czasu , jak już.podjezdaja pod firmę autem z Waryńskiego i pytają.sie na.jakim dziale mieszka to już grubo musi.byc

Oli
@Bmw

A to nie słyszałem.

stara corsa
@Oli

Tak może ty nie , ale aż głośno jest na przerwach , w szatniach cały czas o.tym się mówi, nawet na palerni , Ą Bogdan już pytał czy może przemówić w tej.sprawie na rozmowach

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexteer Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w Nexteer Automotive Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexteer Automotive Poland