Royal Brand

Opinie o Royal Brand

sławek

@gt dziwi mnie Twoja wypowiedz, czy to znaczy, że nie miałeś tego zapisanego w umowie, że wypłata jest płacona w ratach, a nie w całości za miesiąc. Z tego co czytam to jednak większość ludzi ma to jasno określone w umowie, więc warto przeczytać umowe przed podpisaniem naparwde dokładnie. Może ktoś zna obecną sytuacje..

gt

Miałem przyjemność pracować w tej pseudo-firmie kilka lat temu. Pensje wypłacane w ratach, niewypłacanie całego wynagrodzenia. Generalnie poziom beznadziejny.

gosc23

Pracując jako hostessa musiałam przez kilka miesięcy upominać się o wynagrodzenie za pracę. Kilkadziesiąt wykonanych telefonów, kilka rozmów z prezesem i pismo od adwokata poskutkowały wypłaceniem połowy wynagrodzenia. I nawet przesłana przeze mnie umowa w cudowny sposób wyparowała. Żenada.

Zostaw opinię o Royal Brand - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Brand