Soraya S.A.

Radzymin

Opinie o Soraya S.A.

Jacek

Czy dowiem się od was w kwestii pracy w firmie? Mam zamiar aplikować i dobrze jest wiedzieć cos od pracowników. Jak aktualnie sie pracuje? Czy są jakieś benefity?

Joanna

Rzeczywiście forum nie powinno być miejscem @xyz, gdzie oczernia się kogoś z pracowników. Ludzie czekają raczej na informacje dotyczące warunków pracy, czy aktualnej rekrutacji. Dobrze byłoby gdyby ktoś mógł zmienić obecny ton wątku i napisać więcej na temat Soraya.

xyz

Nieładnie jeżeli w opisie wymienia się imiona i pierwszą literę nazwiska swoich koleżanek z którymi się pracowało, ale to może zrobić tylko osoba która nie ma za grosz ogłady i wychowania .Najlepiej jak się zajmie swoimi sprawami i uda się do psychiatry .

Joanna

@Prawda wspominasz o tym, że w firmie panował mobbing. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce? Piszesz, że pracowałeś w firmie kilka lat temu. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie?

Hahaha

A Pani zamiast obrabiać komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech się wypowie o swoich ekscesach, bo do tej pory krążą bardzo ciekawe historie. Pozdrawiam????

Joanna

@Farmaczy dalej pracujesz w Soraya S.A.? Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

Farma

Wiesz co, ja znam soraya od lat i powiem Ci, że generalnie jest to dośc prosta sprawa i powiem tak - dobrze sie tam dzieje, kasa jest zawsze na czas, powyżej średniej krajowej, generalnie to bardzo fajna sprawa

izzy

Jak dla mnie to wszystko zależy od tego jakie konkretnie warunki oferuje Soraya w Radzyminie aby móc na 100% zadeklarować chęć pracy u nich. Bez konkretnej informacji raczej nikt w ciemno nie podejmie pracy, także jeżeli ktoś za słabe pieniądze wskoczy na dane stanowisko to chyba tylko desperat, no chyba, że oferują konkretne pieniądze.

tomek

no pewnie, przecież macie jednak tak, że zastanawiacie się nad ofertą i zastanawiacie się a jednak ostatecznie nic z tego nie wychodzi.. moim zdaniem jeszcze trzeba spróbować, bo potem może nie być tej oferty jednak, albo już ktoś inny wskoczy na to miejsce i nie wiadomo już jak to wygląda wszystko.

Andrew

a ktoś wie, czy są obecnie przyjęcia w firmie? Ewentualnie jakiś kontakt email do działu rekrutacji?

Jadwiga

Ja również uważam, że nie jest tak tragicznie a osoby, którym brak motywacji do pracy pewnie ten sam problem miałyby i w innej firmie. Zawsze narzekają Ci, którym praca nie bardzo wychodzi ( i to bez względu na zajmowane stanowisko)

Maniek

Masakra jest. Ludzie nie maja motywacji do pracy. Chyba firma zmierza ku upadkowi. Strzezcie sie!!!!

Skala

Zgadzam sie z ostatnią opinią w zupełności. Mój znajomy pracuje w Soraya i jest bardzo zadowolony. Nie narzeka na zarobki oraz warunki pracy. Wręcz odwrotnie bardzo je chwali. Wcześniej pracował w podobnej firmie i twierdzi, że było zdecydowanie gorzej.

Mono

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę, że wiele osób nie docenia tego co ma. Taka natura człowieka. Każdemu się wydaje, że inni mają same kokosy. Jeśli ktoś jest pracowity, ambitny, nie zadziera nosa, posiada odpowiednie umiejętności i zależy mu na pracy to czy będzie to Soraya czy inna firma to z pewnością się odnajdzie i będzie zadowolony. Wszędzie liczy się inteligencja i kompetencja. W Soraya również.

zniesmaczony

grafik PH to 8 godz pracy w terenie nie licząc czasu dojazdu, czyli przy tych terenach wychodzi 10-12 godzin. zgadzam się też z poprzednimi opiniami, kolesiostwo i wazeliniarze, promocje od czapy, kompletne oderwanie od rzeczywistości i malowanie trawy na zielono gdy przyjeżdza inspekcja ze Szwecji. Mam wrażenie ze jednak w Biedronce spokojniej bo DM zza śmietnika nie wyskakuje a i zarobki podobne.

opin

Zgadzam się z lizboną, właśnie widac kto pracuje w tej firmie, ha ha ha, dobre ludzie po stażu w Biedronce, no tak wtedy to się wszytko ceni! Eksperci!

lulka

lizbona - 2013-06-02 16:36:45 Radze omijac fime szerokim łukiem, od czasu połączenia pracuja tam sami bezmózgowce i wazeliniarze. Panuje komplety chaos a ludzie z biura przechodza samych siebie. jedno wielkie kolesiostwo z kicia na czele. nie polecam.a mi sie wydaje, że firma od czasu połączenia szerokim łukiem omija "bezmózgowców i wazelinarzy" i inwestuje w ludzi zdolnych. Każdemu wydaje się, że jest doskonały, zwłaszcza wazeliniarzą ale szczęśliwie szybko opuszczają szeregi. Nie stworzono ich przecież do cieżkiej pracy tylko do wyciągania kasy.

abrakadabra

hiphip - 2013-04-30 12:39:16 No tak, masz rację. Marketing w firmie nie działa. Nie ma komu pisać pozytywnych opinii. Na szczęście, prawda wychodzi na jaw a z nią cała masa negatywnych opinii na temat działania firmy. Marketing nie jest po to aby pisać pozytywne opinnie. Przynajmniej dobrze to świadczy o firmie. Ja też bym nie polemizował bo bez sensu jest dyskutować z frustratem.

Droga lizbono ja nie odnoszę takiego wrażenia. Mam duże wątpliwości czy kiedykolwiek pracowałaś w tej firmie lub w jakiekolwiek innej ale każdy kto rozpoczyna pracę jest przeszczęśliwy że trafił do normalnego zakładu z normalnymi ludzmi. Proponuję popracowac trochę w Biedronce lub u innego rzemiechy i spadniesz na ziemię.

lizbona

hiphip

nie były a obecny

Super opinnie. Wszystkie pozytywne wykasowane, wszystkie negatywne pozostały. Sam pisałem pozytywną - w miarę - i jej nie widzę. Widoczenie za mało reklamy puszczonej na portalu.

były

ludzie, jakie przyzwoite zarobki?? 2tys BRUTTO to jest przyzwoite?? plany zakładane tak, by nie dać wyrobić premii. samochody- szparki sekretarki terenowe hyundaie a pracownicy w terenie wraki z przebiegiem ponad 300 tyś km. porażka. zwiałem jak się tylko dało najszybciej

misza

anonim - 2011-02-05 22:39:59 Niestety muszę się zgodzic z "małą". 100% prawdy. Aż serce boli, że firma ma taką politykę. Sugeruję trzymac się z daleka i nawet stopy nie zamoczyc w tym bagienku.To tak samo jak w LOREAL

As

Jak podstawa u PH? Jakie auta?

Maciek

Witam, ile zarabia PH ds sieci? Chodzi mi o to na jaką podstawę może liczyć a jak dużo przyjdzie ze sprzedaży Pozdrawiam

sorayka

jak na obecną chwilę na rynku pracy to całkiem pozytywnie. Dobre narzedzia sprzedazy, zarobki otatecznie moga byc (w podobnych firmach sa nizsze) dosc dobra atmosfera. samochody z gps, ale jak pracujesz uczciwie to w niczym on nie przeszkadza. ogolnie ok

senny

Witam, Czy warto tam pracować na stanowisku przedstawiciela kosmetycznego? Proszę o opinie.

niki

potwierdzam, żenada i (usunięte przez administratora)

bartezz

Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem!!! Miałem okazję tam pracować, ZERO szacunku dla pracownika, chora atmosfera pracy! potrafią tylko dodawać obowiązków! Za te marne pieniądze (1200zł) wolę zamiatać ulice niż tam harować!!!

Zostaw opinię o Soraya S.A. - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soraya S.A.