Submet AS

Opinie o Submet AS

@heniek

Wiecie moze jak wyglada sytuacja dla monterow rurociagow? tzn. jakie sa stawki i jak to wszystko wyglada?

Edyta

@oczekujący nie dostałeś odpowiedzi, a na jakie stanowisko chciałbyś się udać na rozmowę? Wiem, że aktualnie jest prowadzona rekrutacja na wiele stanowisk http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,733133,0,0,kariera. Jeżeli sam już się zdążyłeś zgłosić to może mógłbyś się wypowiedzieć na temat rozmowy? @Greg64 a czemu nie polecasz? Jakie są twoje doświadczenia z firmą Submet AS? Takie informacje przyda się osobom, które zdecydują się aplikować.

Greg64

Ogłosili upadłość,a teraz znowu działają krwiopijcy haha ta firma to strata czasu,tak uczciwie nie polecam

none

Ta firma to dno i wielki żart

oczekujący

Witam Czy ktoś był ostatnio na rozmowie w Submet?

radek

Ja mam tylko pytania czy ktoś się zgłosił do pracy jako monter rurociągów okrętowych?

tomasz

Firma podobno upadła.Teraz powstaje nowa .A gdzie są pieniądze FERIEPENGE( około 50000 nok9cały rok 2015 i połowa 2016 )? Czy ktoś coś wie na ten temat.

byly pracownik

submet skonczyl sie przez kierownictwo muzeum gluwnie i majstrow nieudacznikow na czele rudy kturego ta budowa przerastla pan karamba darmozjad pierwsza klasa facet tylko stworzony do pieniedzy brania pan benthe zero wiedzy praktycznej tylko teoria i cala reszta tego biura oczywiscie na muzeum ludzi co niekturzy terz nienadawajocy sie doniczego tylko do picia alkocholu i oczywiscie dzadki czekajace na emeryture poco takich trzymac blokowac miejsce drugim i lepszym

Abdykacja

Powiem tak,,,,z Submet construction,zmienmy na Submet dziewica(nirwyplacalny zespol gamonii,pierwsz raz w historii monarchy(myta),oglosili ze maja. slabe libido.Darmozjady z Tczzewa,,,.,,

xxx

Załatwiają przejazd ,ale koszty potrącają z twojej wypłaty,przeważnie załatwiają bilety na ostatnią chwilę przez co są dużo droższe,miesięcznie nie wychodzi nawet 8 tys.złotych,a praca nie jest w Alesund tylko w okolicach(Sovik,Brattvag)

kafel

7000 to jest według ciebie "nieżle"? Czy ty jesteś poważny? Pracowałeś pewnie w jakimś PGRze wcześniej?

KLIMEX_LG

Ja dostalem stawke 178 NOK/h. Niby niezle gdyby nie potracali 295 NOK/dzień za wyżywienie, jak jeszcze od tego odliczylem kase za bilety to wyszly smieszne pieniadze :/ Jednym slowem - kiszka. Nie polecam. No chyba, że ktos ma ochote pracowac w Norwegii za 7 tys. zł/miesiąc

norek
@KLIMEX_LG

A jak to jest z mieszkaniem, słyszałem że zabierają z wypłaty 1500 nok za tydzień czyli wychodzi 6000 nok za miesiąc? I jak jest z wyjazdami?. Jeżeli zjeżdżasz do polski to oczywiście nic wtedy nie dostajesz, a jak jest w tym czasie ze składkami, ubezpieczeniem i urlopem płatnym?

@norek

potracaja ponad 2000 nok za tydzien wiec nie wychodzi 6000/m-c tylko jakies 8500/m-c. ubezpieczenie masz caly czas - w kraju tez. w tej firmie nie ma czegos takiego jak urlop platny - jest rotacja przykladowo 6/3 tyg.( godziny ktore wypracowales np. w 6 tyg. sa rozbijane na okres ktory byles w polsce miedzy wyjazdami)

@norek

xe
@KLIMEX_LG

Ale te 7 tys. zł to na czysto czy jak.

Submet

Witam, Potwierdzam - umowa w firmie norweskiej, zakwaterowanie z wyżywieniem na campach, koszt odciągany od wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Submet AS - Tczew

• Jak się pracuje w Submet AS?

Zobacz opinie na temat firmy Submet AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Submet AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Submet AS?

Kandydaci do pracy w Submet AS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Submet AS