Submet AS

Opinie o Submet AS

Szczera opinia

Średnia ocen odzwierciedla jakość firmy, poniżają ludzi swoim zachowaniem, nie warto okazywać lojalności

Ok wszystko ładnie pięknie tylko jak teraz wysyłają pracowników do Norwegii jeśli nie ma lotów ?

Witam czy może ktoś przybliżyć warunki pracy na stanowisku monter kg.np ile godzin tygodniowo zarobki ile potrącane za mieszkanie jak z rotacjami i czy zjazdy na rotacje są po stronie pracownika?dzięki z góry za odpowiedzi pozdrawiam

Co jaki okres czasu w Submet AS można ubiegać się o podwyżkę?

roki

możesz ubiegać się co tydzień a czy ją dostaniesz nie wiem

Sebastian
@roki

Pracujesz w Submet AS i zechcesz powiedzieć mi coś na temat wynagrodzenia w tej firmie? Na jaką pensję można tu liczyć oraz jaka umowa jest podpisywana z pracownikiem na samym początku? Czekam na Twoją odpowiedź.

Obyty

Nie polecam,proponuję podszlifowć angielski na początek i zacząć od Jobzone(norweska agencja),jedna z lepszych,napewno nie najlepsza ale bije na głowę submet,adicco itp.Zarobki w No nie luczcie na kokosy na początku,pieniądzr zaczyna się zarabiać z piznaniem rynku i znajomością jezykÓW co czasami moze potrwać.

Czy Submet AS organizuje staże dla studentów?

romek

Tak. Mają też uniwersytet trzeciego wieku.....

Proszę nie pierdół ie o tym submecie że taka fajna firma i wogóle jak się kończy praca to lizidupy zostają a reszta wracając do domu ma już stole pożegnanie z firmą a nazwa to już się 4 razy zmieniała jak pamiętam więc na temat firmy to tak nie cukrujcue i na temat tego pożal się Boże jacka robi bo ma za to płacone jest od tego jak (usunięte przez administratora) od srania a to prawda 8000 za 4 tygodnie na Norwegia żenada pozdro

on

chłopie najpierw to ty się naucz poprawnie pisać a następnie wyrażaj opinie.Firma spoko ,płaca na czas a pracować trzeba wszędzie .Myślisz że co zwolnią starego pracownika bo ty tak chcesz ,najpierw poczytaj prawo norweskie a dopiero wtedy wyrażaj durne opinie-pozdro kim kolwiek jesteś wszystkiego dobrego

Katarzyna

Jak wygląda przyjęcie do firmy? Czy sprawdzana jest znajomość języka na wstępie?

firma spoko płaci na czas ludzie pracują po 15 lat i nie narzekają na mieszkania i domy kasa z nieba nie spadła. skoczki które w rok zaliczą 5 firm wystawiają negatywne opinie gdybysmy sie takich słuchali to nikt by nie pracował tylko jenczał jak mi zle zamiast pisać głupoty proponuje zakasać rekawy i wziąść sie do uczciwej pracy tyle w temacie

Ryszard
@pracownik

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś pracownikiem firmy Submet. Fajnie, że masz pozytywną opinię o firmie i jesteś zadowolony z pracy. Pracujesz na kontrakcie długoterminowym? Masz zapewnione zakwaterowanie, czy sam musiałeś się tym zająć? Podziel się swoim doświadczeniem, gdyż takie szczegółowe informacje odnośnie warunków zatrudnienia zainteresują osoby, które chcą aplikować do tej firmy.

@Ryszard

Rysiek chlopie to nie sa zadne delegacje i zadne przestoje. tam jest tak jak w norwegi na rotacji. Jak prcuje w norwegi to nadrabiam godziny ktore odbieram jako wolne jak jestm w Polsce Co do pracy w polskich stoczniach to ja tez tam pracowalem to prawda ze moge miec taka stawke, ale na dzialalnosci Pracowalem po 220 zeby bylo dla dzieci a widzialem je tylko w niedziele Czyli jak chcesz zarobic to zostaniesz dluzej w robocie zero urlopu Jak chcesz wolne to nie zarabiasz, a tego to juz nikt nie liczy w swoich obliczeniach jak zahorujesz to nie zarabiasz A ja nie mam juz 20 lat Takze kazdy z nas sam wybiera co komu pasuje, ja nie krutykuje gdybym mial 20 lat to tez bym zasuwal dluzej na stoczni Ale nie nazywajmu zaraz sie oszustami jak niektorzy nizej w komentarzach. Kolega tam pracuje 4 lata i nigdy nie byl oszukany, kasa zawsze byla na czas, to samo mowia jego koledzy co tam po 10 lat pracuja mnie kolega namawia by tam pojsc ale jeszcze sie zastanowie

Krzysiek
@pracownik

Jesli chodzi o Submet to nie firma która jest 15 lat. Co jakiś właściciele zamykają firmę i otwierają druga inna pod podobną nazwą np. Z Submet na Submet Construcion. Zabieg po to by uniknąć płatności typu feriepenger dla byłych pracowników. Byłych bo przecież trzeba zwolnić pracowników gdy się zamyka firmę, w nowej firmie pracują wybrani pracownicy, co to znaczy odpowiedz sobie sam.

Dakar
@Ryszard

Ja też pracowałem na krótkim kontrakcie od nich koło Oslo było na dwóch praca ciekawa szkoda że tak krótko szefostwo norweskie extra norma godzinowa,pieniądze na czas opłacony ZUS po powrocie dostałem z kolegą zaproszenie(interwiu) na Florydę do MIAMI gdzie pracuję jako foreman service dla norwegów pieniądze stała pensja 5.000 funtów na miesiąc system trzy na jeden obsługuję liniowce pasażerskie Polecam.

Dakar
@Tomek

święta racja ja też tak uważam że nie sztuka jest godzin na trzepać i zarobić ja pracuję po subbmecie już 10 lat jako servis techniczny na transatlantikach którymi kulę ziemską opłynąłem już kilka krotnie stała pensja 5tyś funtów brytyjskich system trzy na jeden przeloty ubezpieczenie oraz cały pakiet socjalny zatrudniają ludzi ambitnych i uczciwych,jedyne co musisz znać to perfekt język angielski techniczny.

Krzysztof
@Dakar

Pracując w firmie miałeś dobre wynagrodzenie i wszystkie dodatki takie jak ubezpieczenie, czy socjal? Ciekawi mnie jak to wygląda na takich kontraktach.

dakar
@Tomek

Jeżeli znasz dobrze angielski to proponuję podobną firmę (MACK GREGOR) z Niucastl w Anglii ja prócz subbmetu pracowałem sześć miesięcy w systemie dwa na jeden na Platformie wiertniczej D-3 na zatoce Meksykańskiej zarobki 500 funtów dniówka. Zaznaczam praca ciężka dla odważnych. Polecam!!

Sławek

Wszyscy pierd.... to i tamto,ale wszyscy wiedzą że Submet jest najlepszą Firmą na rynku,stawki mają najwyższe,niestety trzeba być obiektywnym potracaja za campy,ale obsługa jest na najwyższym poziomie ,narzedzia mają wszystkie,transport na lotnisko zapewniony,sprawy związanie z Bankiem,Policją,Urzędem,i innymi sprawami są załatwiane przez przedstawiciela Firmy z tego co pamietam to nazywa się Jacek,tak zbaczając z tematu to super gość nigdy nie odmawia pomocy,reasumując to ze świeczką szukać takiej drugiej firmy,Sławek.

Tera
@Sławek

Czego ty się zapalił?

Obserwator

Wydaje się że pani EDYTA jak dobry psycholog wspiera i wybiela firme

Obecny.

Firma Submet to jakieś nie porozumienie. Wszystko robione jest kosztem pracownikow. Mieszkanie (pokoj) 6000 nok przeloty po stronie pracownika. Zarobki w granicach 200 nok brutto godzina. Owszem firma ma stałych pracowników którzy pracują po kilka lat tzn pijaczkow po pracy wychlac byle co zjeść i tak wegetowac. A koordynatorzy to porażka nic nigdy nie wiadomo. To firma dla ludzi bez ambicji i chcących popsuć swoje zdrowie. Jedyne co jest plusem to że płacą na czas. Ale sposób rozliczania jest zabezpieczeniem dla firmy. Zawsze są do przodu z pieniędzmi pracownika. A rotacja 6/2 to fikcja. Prezes nawet nie raczy podać ręki. Nie polecam. Stracone dwa lata

Jan
@Obecny.

Rozumiem Twoje rozczarowanie. Brak pomocy koordynatora to duża niedogodność. Czy miałeś ją zagwarantowaną w kontrakcie? Napisz jak to wygląda z ubezpieczeniem w razie wypadku lub choroby. Zapewnia je pracodawca, czy sam musisz się o to zatroszczyć?

Uczciwy

(usunięte przez administratora)najniższe stawki,potrącane kampy ,posiłki co do spraw organizacyjnych jest ox. Piszecie że zarabiacie po 9000 tysięcy,tylko odliczcie sobie 2 tygodnie które siedzicie w domu które macie nie płatne plus bilety .Ja pracuję w stoczni w Polsce i mam na rękę 35 zł,przy dwustu godzinach mam 7000 tysięcy zł i jestem codziennie w domu z rodziną.Pozdrawiam.Uczciwy.

Ryszard
@Uczciwy

Opisujesz stanowisko, które wymaga delegacji w firmie Submet AS? Napisałeś również o rzekomych przestojach, na które powinien być przygotowany pracownik. Możesz napisać, czy często zdarzają się tego typu sytuacje? Napisz proszę więcej informacji na temat opisywanego przez Ciebie stanowiska.

Maro

Witam wszystkich.Może ktoś mi odpowie na pytanie jak zarabiają operatorzy żurawia wieżowego?

Piotr Spawacz

Widzę że same ah ehy nad Submetem a ja jednak znalazł bym wady, dlaczego nie zniosą opłaty za Kampy, co do spraw organizacyjnych to tylko pozazdrościć.

sprawiedliwi
@Piotr Spawacz

to oszusci a szefcio(usunięte przez administratora) to zwykly lejwoda

rom
@sprawiedliwi

wojewoda...

edgar malski

jedno z największyh dziadostw z POLSKI w Norwegii. Szanujesz swój czas ? Nie jedź. Submet to banda oszustów !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac płacić i dbać o ludzi

Edyta

@Leon, czyli jesteś ogólnie zadowolony z pracy w firmie Submet AS? Ciekawi mnie jeszcze, jak wygląda atmosfera, która panuje w tej firmie? Kadra pracownicza jest dla siebie miła i dobrze ze sobą współpracuje? Opisz, jak wygląda ten aspekt pracy.

Leon

Proszę o opinie nt. warunków pracy Ile można miesięcznie zarobić po odliczeniu spania i jedzenia na czysto przy 200h pracy?

Edyta

@Olaf, mógłbyś dokładnie przedstawić, za co konkretnie firma Submet AS odlicza wynagrodzenie za pracę w tej firmie? Jeżeli już zdecydowałeś się na wypowiedzenie w tej sprawie, to podziel się z nami tym, jak dokładnie wyglądają warunki pracy, które oferuje firma swoim zatrudnionym pracownikom? Zachęcam do szerszej wypowiedzi.

Olaf

Firma jak na Norwegię płaci słabo,odlicza za wszystko oprócz powietrza.Z resztą ogłoszenie jest ciągle i nieprzerwanie dodawane co około 4dni(bez przerwy).Więc o czym to świadczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Submet AS - Tczew

• Jak się pracuje w Submet AS?

Zobacz opinie na temat firmy Submet AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Submet AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Submet AS?

Kandydaci do pracy w Submet AS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Submet AS