Sióemka

Gdańsk

Opinie o Sióemka

Gal Anonim GDA .... !!!! SDS

Ludzie tak cały czas się zastanawiam co Wy za rzeczy tutaj wypisujecie. Widać Waszą desperację. Nie dziwię się temu wcale, przecież gorycz porażki i brutalne zderzenie z rzeczywistościa, która mówi, że jesteście słabeuszami i nie nadajecie sie do pracy w dziale handlowym, trzeba jakoś zniwelować i zmniejszyć. Winy za zwolnienie i pseudo [usunięte przez moderatora] (a tak naprawdę za niewywiązywanie się z nałożonych zadań, którym inni są w stanie sprostać) trzeba szukać w czynnikach zewnętrznych a nie w Was samych. Gdybyście postąpili w inny sposób zdając sobie sprawę, że jesteście cieniasami, całkowitej destrukcji uległa by Wasza samoocena. Dlatego aby nie wpędzać się w depresję, Wasz umysł spycha winę na wszystkich na około zamiast na samego siebie. :) Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie!!!! Zanim napiszesz coś złego na kogoś innego zastanów się co tak naprawdę kryję się w Tobie i jaki jest prawdziwy powód pewnych zdarzeń. Ostrzegam wszystkich nieudaczników, że będzie to bolesne!! Życzę miłego dnia. :) PS. Pragnę dodać jeszcze, że strasznie łatwo jest wszystkim oczerniać i pisać bzdury w internecie, Skoro piszecie takie oskarżenia i złośliwości przedstawcię się chociaż. Znając życie nikt tego nie zrobi. To powinno wszystkich pozostałych jeszcze bardziej przekonać o konflikcie wewnętrznym "nieudaczników" i o podstawach i przyczynach ich zachowania takiego a nie innego, czyli haniebnego i tchórzliwego!!!!!

Zostaw opinię o Sióemka - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sióemka