Szkoła Języków Obcych Progres

Łódź

Opinie o Szkoła Języków Obcych Progres

anonimowa

nie polecam. firma doskonale demotywująca pracowników.

....nie ma nic gorszego jak chamstwo, prostactwo i materializm z którym możecie się spotkać w tej firmie- nie polecam i uciekajcie póki możecie. Szefostwo nie mają szacunku dla swych klientów i dla pracowników. Potrafią tylko krytykować i mięć gdzieś dobre maniery. Nie potrafią docenić pracy swych pracowników, gdyby tylko mogli wrzuciliby wszystkie swoje obowiązki, bez słowa dziękuję. Pracownicy profesjonalnie wykonują swoje obowiązki, dzięki nim klienci chcą jeszcze przychodzić tam....

Zostaw opinię o Szkoła Języków Obcych Progres - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języków Obcych Progres