Opinie o Szkoła Języków Obcych Progres w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szkoła Języków Obcych Progres. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Języków Obcych Progres na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języków Obcych Progres w Łódź

Dariusz

Taki spokój na forum pozwala sądzić, że dobrze wam się pracuje?

Profesjonalistka Nowy wpis
@Dariusz

wprost przeciwnie, uciekliśmy i zapomnieliśmy o tej (usunięte przez administratora). Rozwijamy własne firmy i współpracujemy z Klientami, którzy uciekli za nami, a tamto towarzystwo wzajemnej adoracji niech dalej się kisi we własnym mocno niestrawnym sosie:)))

Beata Nowy wpis

Mimo zebranych na forum negatywnych opinii widzę, że ktoś pozytywnie opowiedział o firmie. Podobno kontakt jest z nimi serio bardzo sprawny, na maile od razu odpisują i jest mało papierów do ogarniana. Podobno dodatkowo ogólnie dobrze płacą i w przypadku tej Pani nie spóźniali się z wypłatą. Czy ktoś jeszcze ma tak pozytywne wrażenia ze współpracy z nimi w ostatnim czasie? Skoro tak dobrze płacą to na jakie staweczki można na dzień dzisiejszy liczyć?

Beata Nowy wpis

Rozumiem, że pracowałaś w tej firmie.. Czyli wynagrodzenie pracownika nie było zbyt wysokie?

Beata Nowy wpis

Rozumiem, że miałeś doświadczenie też w innych szkołach w pracy i stąd takie porównanie, że w innych placówkach bardziej szanują pracownika, tak? Podasz jakieś przykłady tego braku szacunku, które sam zauważyłeś? Niektórzy z tego co widzę wymieniali wyzysk, chciwość i prostactwo, zgadasz się z tym?

Julia

Pracuję od 2 lat dla Progres, na terenie innego miasta (Warszawa), dojeżdżając do firm. Kontakt z Progresem mam świetny, nie ma za dużo papierologii jak w innych szkołach, na maile odpisują błyskawicznie, a z wypłatą nigdy się nie opóźniali. Pozytywne doświadczenie i dobrze płacą. To moja opinia. :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szkoła Języków Obcych Progres? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zosia

Nie polecam podejsie do nowych lektorów bez doświadczenia fatalne

Ula

Może wiecie czy są jeszcze jakieś szanse na pracę?

@Ula

wystarczy skontaktować się za szkoła i zapytać. w tej chwili wiele szkol poszukuje lektorow, szczególnie z dosciwadczeniem

@lektorka

@lektorka A możesz nam napisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje Progres i jaką umowę? Z góry dzięki.

matt
@Ula

Uderz do Live na Morgowej, zdecydowanie polecam współpracę z nimi.

@matt

@matt Pracowałeś w Progres? Co powiesz o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Warto aplikować?

Lektorka

zastanawiam się nad współpracą w tej szkole. Kto jest teraz szefową, o której piszecie te negatywne opinie? za moich czasów było 2 szefów, bywało różnie, wtedy to była bardzo duża szkoła, dużo wymagali od lektorów ale też były szkolenia dla lektorów i stawki były ok. Na jakie stawki godzinowe można obecnie liczyć?

Uważajcie na tego pracodawcę. Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Notorycznie zwlekają z płatnościami. Nie dajcie się zwieść umizgujacej pani MM. Manipulantka. Zdecydowanie odradzamzwlaszcza jeśli szanujecie siebie i swoją prace.

@Tomek

zastanawiam się nad współpracą w tej szkole. Kto jest teraz szefowa, o której piszecie te negatywne opinie? za moich czasów było 2 szefów, bywało róznie, wtedy to była bardzo duża szkoła, duz o wymagali od lektowrów ale tez stawki były ok. Na jakie stawki godzinowe można liczyć?

Bożena

Chciwość, prostactwo brak kompetencji to słowa najlepiej opisują szefostwo tej szkoły z panią MM na czele. Dyktatura, wyzysk. Śmieszne by nie powiedzieć niegodne warunki pracy. Odradzam.

@Bożena

anonimowy

Pani Dyrektor szkoły, prowadząc zajęcia w szkole, popełniała sama błędy językowe. Strach pomyśleć, co robią inni nauczyciele! Żenada!

@anonimowy

Tomasz

@Inka, fajnie, że masz taką opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta szkoły, a na tym forum zamieszczamy przede wszystkim opinie pracowników firmy, którzy mogą dodać więcej informacji na temat warunków pracy. Firma prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/pg/PROGRES.Szkola.Jezykow.Obcych/jobs/?ref=page_internal na której zamieszcza dużo interesujących informacji. Aktualnie dodano tam ogłoszenie o pracę na stanowisko lektora języka angielskiego do niepublicznego przedszkola w Łodzi. Warto tam zajrzeć.

Inka

Miła atmosfera, ciekawe zajęcia - warto

Kamila

Szkoła Języków Obcych Progres zamieściła na swojej stronie ogłoszenie pracę na stanowisko wychowawca na półkolonie letnie. Jest to praca sezonowa, ale może zainteresuje kogoś, kto szuka zatrudnienie na wakacje? Czekam na Wasze opinie dotyczące tej oferty pracy.

groszek

Oczywiście te opinie dotyczą Centrum Językowe Progres Jagóra i Nordyński sp.j, bo to właśnie Szkoła Języków Obcych Progres w Łodzi.

Kamila

@Ola, na stronie internetowej firmy nie ma obecnie żadnych informacji o rekrutacjach. Czy obecni pracownicy, którzy odwiedzają to forum i zostawiają opinie o firmie mogliby napisać czy Szkoła Języków Obcych Progres potrzebuje nowych pracowników? @Ola interesuje Cię praca lektora? Jakiego języka chciałabyś uczyć? Czy masz niezbędne kwalifikacje? Napisz coś o tym.

Kamila

@Roman, wnioskują z Twojej opinii, że nic się w szkole nie zmieniło. Czy spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby naprawić te relacje? Dodaj kilka słów na temat tego jak liczne były grupy uczniów na kursie? Czy obecnie poszukują lektorów języka angielskiego? Jeśli tak to jaką umowę o pracę proponuje pracodawca? Szczegóły zatrudnienia pomogą osobom poszukującym pracy.

Ola
@Kamila

Szukaja kadry i lektorów językowych. Dobrze płaca?

Kamila

Szukam opinii o Szkole Języków Obcych Progres. Jaka jest aktualna sytuacja w firmie? Mogliby się wypowiedzieć obecni pracownicy o warunkach zatrudnienia w firmie? Czy obowiązują dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? @Julta, Ty wypowiadałaś się jakiś czas temu. Czy atmosfera w pracy się poprawiła i przełożony wykazał więcej zrozumienia? Czekam na opinie o firmie.

Roman
@Kamila

Szefostwo w tej szkole jest straszne. Szefowa to dyrygentka i wprowadza same negatywne wibracje. Jest w Łodzi dużo innych fajnych szkół z normalną dyrekcją. Radzę Ci, daj sobie spokój, chyba, że chcesz być psychicznie zdegradowana i zdołowana. A to to szefostwo potrafi robić z pracownikami doskonale. Odpuść. Ja wybrałem inną szkołę i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Julita

Może nie jest idealna firma ale takich nie ma. Myślę, że więcej zrozumienia i będzie zupełnie inna praca!!

anonimowa

nie polecam. firma doskonale demotywująca pracowników.

....nie ma nic gorszego jak chamstwo, prostactwo i materializm z którym możecie się spotkać w tej firmie- nie polecam i uciekajcie póki możecie. Szefostwo nie mają szacunku dla swych klientów i dla pracowników. Potrafią tylko krytykować i mięć gdzieś dobre maniery. Nie potrafią docenić pracy swych pracowników, gdyby tylko mogli wrzuciliby wszystkie swoje obowiązki, bez słowa dziękuję. Pracownicy profesjonalnie wykonują swoje obowiązki, dzięki nim klienci chcą jeszcze przychodzić tam....

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języków Obcych Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Szkoła Języków Obcych Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języków Obcych Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języków Obcych Progres?

Szkoła Języków Obcych Progres
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. gen. Mariusza Zaruskiego 49
    10-693 Łódź